reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Roxeen ale historia - normalnie absurd! Dobrze że była policja.

Kurde myślałam że cera mi zostanie taka jak w ciąży a tu plama znowu powrót do tego co było przed ciążą - znowu muszę poszukać dobrego kremu dla alergików
 
Jak piszecie o cenach chrztu to mi się odechciewa. Mam dużą rodzinę.

Jolcia - Ale mam z Ciebie fajnego informatora :) Jutro spacerek rano tak więc! Dzisiaj tylko godzinka i powrót do domu oczywiście na sygnale :)
Jakaś straszna inwazja zahibernowanych psich kup! I babeczek z wózkami. Szok. Zrobiłam koło z osiedla przy aluzyjnej przez tarchomin do wisły a potem ścieżką przez pola do osiedla i spociłam się jak szczur. Jakaś bardzo mądra osoba przejechała traktorem po tej ścieżce i kolein takie, że wózka nie dało się pchać.

Roxeen - Dobrze, że policja była. Czego Ci ludzie dzieci uczą! Poprostu załamka. Ja ich nie lubię a pieniędzy im nigdy nie daję.

Tysołek - Szkoda kurcze belek ale co zrobić? Kiedyś na pewno się uda.

Czechow - To w ciąży miałaś zanik alergii?

Macy - Naprawdę podziwiam wszystkie mamy co z dwoma dzieciaczkami sobie tak super radzą!
 
Witam dziewczyny.
Kaja- u nas tez nagle w 2 mcu zycia pojawiła się kaszka na buźce.Oczywiście pediatra nawet nie patrząc kazała odstawic mleko:dry:.Watpię żeby to było od mleka bo diety nie zmieniałam a mały jakoś wcześniej tak nie reagował.Krostki smarowałam emolium i powoli znikały,dziś pojawiają się znowu i nie mam pojęcia od czego to moze być.Zresztą z tego co wiem to skaza bialkowa swędzi a mały się nie drapie.nie zmieniałam kremów,kosmetyków,proszku itp...
Tysiolek -bardzo mi przykro ,wiem ile to nerwów kosztuje.Mi na szczęscie udało się za 1 razem,a jeździć za cholerę nie umiem:baffled:
Bibik...szok po prostu.Serce pęka,że tak męczyli Ci dziecko.Straszne jest to co przeszliście.I właśnie dlatego czasami tak jak pisze Agagsm lepiej od lekarzy trzymać się z daleka bo tam gdzie nie ma problemu oni go znajdą
Pumpkin...zapraszam na kawę na Targówek:tak:
Agagsm proszę o namiary na tego super homeopatę w Warszawie.Odnośnie szczepień to ma nadzieję ,że bedziemy miały okazję porozmawiać jeszcze.Ja tez małego jeszcze nie szczepiłam;-)
My dziś robiliśmy dwa podejści do spaceru.za pierwszym razem mały po wyjsciu tak się rozwył jak nigdy i nie miałam nawet jak wrócić.Jedną ręka trzymałam smoczka,druga pchałam wózek.A on az się zanosił!Pojęcia nie mam co się stało.Był oczywiście najedzony,przewinięty itp...W domu od razu jak ręką odjął.No to odczekałm troszkę i znów na pacerek.Udało się bez dramatów.
Wczoraj pisałam o naszych problemachz kapielą.No więc ja tu plan miałam gotowy aby go szybciej do wanienki wsadzić a ten jak zasnął około 16.00 to spał do 1.00 ..i dziecie znów mnie oszukało.Nienawidze kłaśc go brudnego:dry:.Przbudził się coprawda około 21.00 ale tak głodny ,że nawet pieluchy nie dał sobie zmienić.I badź tu człowieku mądry i zrób plan dnia:baffled:Dziś juz nie wiem co mam robić.Kapać o 15.00?:sorry2:
A odnośnie takiego wycia bez powodu to dziś po tym spacerze jeszcze raz w domu tak mnnie wystraszył.Normalnie bawił się i nagle ryyyyyk...Aż się boję ,że cos mu jest.
Nadal nie blokuje główki a ja tak się martwię:-(
Piszę tak szybko ,że pewnie same byki...ale co tam....ważne ,ze byłam na bb to i tak sukces ostatnio.

Dziewczyny jedno jeszcze bardzo ważne pytanie mam do Was.Czy Waszym dzieciaczkom też tak pulsują ciemiączka?
 
Ostatnia edycja:
:wściekła/y:I pupa z bluzki:-( na moje 90DD z szybkim dostepem do "stołówki" Nikodema, nie ma!!!
Przy stole chyba usiade w worku wytne dziurki na ręce i na głowe i tyle:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y:
Poszłam sobie poprawic nastrój a tu tylko pgorszyłam sobie!A najgorsze że mój m. jest w pracy i nie mam na kim się wyżyc:-:)tak:
Chyba za moje myśli że na niewinnym m będe się wyzywac - powinnam sobie wysłac szyszkę!!!!
 
Jak piszecie o cenach chrztu to mi się odechciewa. Mam dużą rodzinę.

Jolcia - Ale mam z Ciebie fajnego informatora :) Jutro spacerek rano tak więc! Dzisiaj tylko godzinka i powrót do domu oczywiście na sygnale :)
Jakaś straszna inwazja zahibernowanych psich kup! I babeczek z wózkami. Szok. Zrobiłam koło z osiedla przy aluzyjnej przez tarchomin do wisły a potem ścieżką przez pola do osiedla i spociłam się jak szczur. Jakaś bardzo mądra osoba przejechała traktorem po tej ścieżce i kolein takie, że wózka nie dało się pchać.

Roxeen - Dobrze, że policja była. Czego Ci ludzie dzieci uczą! Poprostu załamka. Ja ich nie lubię a pieniędzy im nigdy nie daję.

Tysołek - Szkoda kurcze belek ale co zrobić? Kiedyś na pewno się uda.

Czechow - To w ciąży miałaś zanik alergii?

Macy - Naprawdę podziwiam wszystkie mamy co z dwoma dzieciaczkami sobie tak super radzą!

W ciąży miałam piękną cerę - chyba nigdy takiej nie miałam - a teraz dupa - znowu muszę szukać innego kremu bo na ten (AA) mam uczulenie - wyszły mi czerwone plany wyglądam jak muchomor
 
Witam dziewczyny.
A odnośnie takiego wycia bez powodu to dziś po tym spacerze jeszcze raz w domu tak mnnie wystraszył.Normalnie bawił się i nagle ryyyyyk...Aż się boję ,że cos mu jest.

Kiedyś mi tłumaczył takie zachowanie pewien pediatra tak cyt.
"Jak panią coś wkuży to powie pani Qrwa mac i już jest lepiej a że dziecko nie umie jeszcze mówic to poprostu sobie popłacze przez chwilkę.Zachowanie naturalne niema nawet cienia do niepokoju!!!!!
 
Przeczytalam wszystko tylko jakos sil nie mam odpisywac Mala po szczypionce narazie jest spokojna , zobaczymy wieczorem .
Tysilek-szkoda ze nie zdalas , ale tak jak dziewczyny pisza kiedys sie uda .Ty tez masz racje , ze kasa by sie pewno gdzie idziej przydala , ale pomysl ile bedziesz miala satyswakcji jak pojedziesz gdzies sama nie zalezna.
Bibik-jejku , az mi sie wlos na glowie zjezyl ile wy przeszliscie.
 
Cześć Dziewczyny
Wstąpiła we mnie jakaś niemoc totalna i za cholerę nie umiem się zorganizować:no: Jeszcze nie wysłałam form na paszport bo ciągle czegoś mi brakuję, a wylot do Polski zbliża się wielkimi krokami:szok: Najwyżej pojedziemy bez dzieci:-p:-D
Poza tym u nas cały dzień wali ŚNIEG:wściekła/y:, gdzie ta cholerna wiosna:wściekła/y:
Tysiolek, cholercia uda się następnym razem:tak:
Pumpkin, fajnie że już w Pl, i że wszystko gładko poszło:-)
Roxeen, Romów nie cierpię:no: Dobrze ze torebkę odzyskałaś;-)
 
reklama
Macy źle mnie zrozumiałaś, myślałam żeby ją nakarmić w jej łóżeczku.
Sercadwa jak Julka przesypiała porę kąpieli to ją wybudzałam i teraz nie śpi od 20 bo wie, że i tak czy siak kąpiel będzie.
 
Do góry