reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

W ciąży miałam piękną cerę - chyba nigdy takiej nie miałam - a teraz dupa - znowu muszę szukać innego kremu bo na ten (AA) mam uczulenie - wyszły mi czerwone plany wyglądam jak muchomor

czechow U mnie w ciązy tez jak ręką odjął. Nawet krew miałam idealną. A teraz? powrót alergii i chyba nawet z większym nasileniem. Także place na twarzy i na ciele po kąpieli (bo na pleśnie tez mam).

serca dwa - tak więc z Tobą jestem sąsiadką ;-)

nika - masz blisko do wawy i do Wola Parku - tam jest Happymum - tam powinnas coś wybrać, tylko ceny sa wyższe niz te internetowe Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
 
reklama
roxeen - matko kochana... chcesz przebić emilcie? :szok: Mam nadzieję, że jesteś cała i zdrowa i mleko w cyckach nadal jest.
Pumpkin - ceny są różne, zależy od miejsca, menu i innych... na mojej prowincji w całkiem pieknym miejscu płacę 70zł od osoby.
macy - najważniejsze, ze dokumenty złożone, przynajmniej masz pewne, że do czerwca się wyrobisz; labamba ty też do roboty bo jak ci tam śnieg nadal pada a u nas wiosna i lato zapowiadają to ty lepiej pakuj się i do Polski.
SercaDwa - mnie to też na skazę nie wygląda, przede wszystkim ładne kupki jak wcześniej, dobry nastrój... o różnych porach dnia są bardziej lub mniej widoczne... może szybko zniknie... Blokowaniem główki się nie martw, Tymek też od niedawna to robi i nie za każdym razem a twój synuś młodszy 2 tyg chyba. Ciemiączko u nas też pulsuje i tak powinno być, bo jest to prawidlowe.
 
nika - masz blisko do wawy i do Wola Parku - tam jest Happymum - tam powinnas coś wybrać, tylko ceny sa wyższe niz te internetowe Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.[/COLOR]

A ja tak już o ciąży chciałam zapomniec ale widze niestety ale nie!!!:-:)no:
Czekam na czasy kiedy będe mogła ubrac sie tak jak ja chce nie patrząc na dostęp do stołówki itd.
Oj ale to dopiero w 2011 roku!':cool:
Ale oby do przodu:-D
 
Ale się produkcja rozkręciła, nie ma szans, żebym Was nadrobiła.
Byłam wczoraj w banku po kartę i co? I dupa blada, jeszcze nie przywieźli z bankomatu, bo przywożą raz w tygodniu :wściekła/y: i znowu będę musiała dymać z wózkiem przez całe miasto.
Jutro idziemy na szczepienia, dobrze, że M pójdzie z nami, zajmie się małą w razie, gdybym ja nie wytrzymała emocjonalnie :-) Ciekawa jestem, ile Emi teraz waży.
Mam wrażenie, że mam coraz mniej mleka :-( mała ewidentnie nie najada się cyckiem, po obu jest ryk, uspokaja się dopiero po butelce. A wczoraj wypiła po obu cyckach jeszcze 140ml butelki :szok:
No i kilka dni temu wycisnęłam z siebie wieczorem 40ml ręcznie (mogłoby być więcej, ale po tych 40ml wysiadły mi ręce ;-)), a wczoraj chciałam wycisnąć, a tu nawet nie siknęło, tylko na brodawce pokazały się 2 kropelki i tyle :-( na razie postanowiłam bardzo dużo pić, no i wciskam w siebie wodę, biorę też butelkę na spacerki (szkoda tylko, że nie można kupić przenośnych minikibelków :-D).
 
Kiedyś mi tłumaczył takie zachowanie pewien pediatra tak cyt.
"Jak panią coś wkuży to powie pani Qrwa mac i już jest lepiej a że dziecko nie umie jeszcze mówic to poprostu sobie popłacze przez chwilkę.Zachowanie naturalne niema nawet cienia do niepokoju!!!!!
Być może,ale dorosły tez bez powodu się nie wkurza i nie klnie,a on tak nagle dziś:szok:Ani nie spał żeby mogło coś się mu przyśnić,ani brzuszek nie bolał...:confused:
Sercadwa jak Julka przesypiała porę kąpieli to ją wybudzałam i teraz nie śpi od 20 bo wie, że i tak czy siak kąpiel będzie.
Ja też wybudzałam,chociaż z cięzkim sercem,ale po ostatnim razie kiedy spał w wanience a po wyjeciu nawet cyca nie chciał -powiedziałam ,że juz dość,że trudno ,ale dostosuję się do niego:sorry2:

SercaDwa - mnie to też na skazę nie wygląda, przede wszystkim ładne kupki jak wcześniej, dobry nastrój... o różnych porach dnia są bardziej lub mniej widoczne... może szybko zniknie... Blokowaniem główki się nie martw, Tymek też od niedawna to robi i nie za każdym razem a twój synuś młodszy 2 tyg chyba. Ciemiączko u nas też pulsuje i tak powinno być, bo jest to prawidlowe.
A skaza może z takim opóźnieniem się ujawnić?Kupy też mamy cały czas takie same,krostki nie swędzą..a co do marudzenia to nigdy nie wiem czy on dużo marudzi,musiałabym pare dni inne dziecko pomieć:-D dla porównania.

Jolcia,Evi może jakieś spotkanie zorganizujemy?Pogoda coraz ładniejsza,jesli mamy blisko to moze spacerek z maluchami:tak:
 
roxeen Ty to naprawde masz niesamowite przypadki ! maaasakra ! nie zazdroszczę ale całe szczescie ze władza była w okolicy i odzyskałąś torebke ! i jak tu potem pomagać ludzią? co mają zrobic póxniej Ci którzy naprawde potrzebuja pomocy, i 2 zł na chleb a my oceniamy wszystkich przez pryzamt takich złodzieji i naciągaczy ! żal !

SercaDwa u nas też ciemiązko pulsuje i tak jak reszta mówi to normalne :-)

nika Ty chcesz rok karmić? :szok: łolaaaa boga to szacuneczek ;-) bo ja nie wiem czy do 6 miesięcy dociągne tak jak trzeba bo już mnie kusi chwilami zeby przejść na buteleczke hihihi - nie powiem bo z wygody dla siebie i z tego ze coraz częściej wychodze z domku i ciężko mi ściagac tyle mleka zeby babcia nie musiałą Amelce dawać i tak mieszanki :no:
a co do zakupów to w niedziele tez bym wsieklizny dostała hihih - nic mi ise namnie nie podobało bo we wszytskim wyglądam obleśnie grubo - dziwne bo waze tyle co przed ciażą ale coś jest nie tak jednak....to juz nie ta figurka .....

czechow no niestety wszystko co dobre szybko się kończy - mi tez brakuje cery z ciąży a przed3e wszystkim włosów ! były takie śliczne i lśniące - teraz takich nawet po najlepszej odżywce nie mam :dry:

Pumpkin jak tam w Polsce się podoba? nie zmarzłas? ;-):tak:

bibik no pochwal się za którym razem zdałaś? pewnie z apierwszym co? i nie chciałaś mnie dołowac ? hihihihih
ja uwielbiam samochody i uwielbiam nimi jeżdzić i nie poddam się ! musze miec prawko bo już mi się autko szykuje a nie bede miała jak nim jeździć - a nie powiem z małym dzieckiem mieć sowje auto to naprawde duża wygoda i uniezależnenie !
a histori nie zazdroszcze ! współczuje że musiałas Ty i mały to przejśc!

Beti moja tez przybiera średnia 100gram na tydzień, ma doipiero 5500 gram a 3 miesące ale mieści się w siatkach centylowych i na wychudzona nie wygląda więc ja się nie martwie :) ciesze się ze ma taką figurke - po co ma się maluszek pasc?! :tak:;-)

macy super że załatwione wszystko a najwazniejsze ze sprawnie :) to kiedy możemy się ciebie spodziewać w PL? musisz przecież Małej pokazac skąd mamusia pochodzi :-)

nadineczka moja tez nie lubi być tak trzymana - woli tyłem do mnie żeby móc wszystko obserwować - małe obserwatory nam rosną hihi :-)

sorki ze odpisuje w takiej kolejności hahahaha ale zamiast od tyłu do przodu czytac forum to dzisiaj odwrotnie czytam i dlatego tak pomieszane :-D
 
Czechow, a vichy probowalas kiedys? Moja cera tez wrazliwa, ale kremy vichy dobrze toleruje.

SercaDwa, na blokowanie glowki daj jeszcze swojemu synkowi czas. Wspolczuje dzisiejszej syreny, ale moze maluszek po prostu mial ochote sie wyplakac. Moja corcia wczoraj cale przedpoludnie puszczala syrene. Na piers juz nawet patrzec nie chciala, na rekach zle, w lozeczku zle, wszystko zle. Potem jak reka odjal. Nie mam pojecia do dzis o co chodzi. Pulsujace ciemiaczko jest ok. No i nie przejmuj sie, ze malego kladziesz spac brudnego. Trudno. Nic mu sie nie stanie.

Kaamaa100, a o tym nie pomyslalam. ;-) Przepraszam. Nie wiem, szczerze mowiac. A jak bedzie chciala odbic?

Labamba, kopa Ci przeslac? :-D Wysylaj te dokumenty, bo naprawde bez dzieci bedziesz musiala jechac.

edit:
Tysiolek, do Polski wybieram sie w polowie czerwca a wracam pod koniec lipca, wiec sie mala zdazy naogladac. :-) Juz sie doczekac nie moge. Tylko na podroz mnie przeraza. Walizki, wozek, dwoje dzieci... Matko, zebym czegos nie zgubila po drodze. :-D
Co do karmienia. Ja karmilam synka przeszlo 13 miesiecy. I jakos tak czas szybko zlecial. Teraz tez bym tyle chciala karmic, jak tylko sie da. Nie pracuje na razie, wiec mysle, ze to przynajmniej moge dzieciom dac. Piersi i tak beda wygladac jak wysuszone lisie mordki. :-D
 
Ostatnia edycja:
TYSIOLEK przykro mi że się nie udało:-( Ja w Polsce też bym pewnie nie zdała:-D Grunt to się nie załamywać :-)
Yola zazdroszczę że już po :tak: Ja mam 38m to bym chyba w kostkę gości musiała poskładać żeby ich pomieścić. W sumie myślę o 15 osobach. Natchnęło mniem to podzwoniłam po knajpach. Normalnie taniocha :szok: Jeden mi mówi 140zł od osoby. Się zastanawiam po ile mają wesela jak taka imprezka tyle kosztuje:baffled:
Pumkin witamy w Polandzie:-)
Miłego dnia kobitki:-)

Morka za wesela to teraz od 220-250 za osobe

Tysiolek nastepnym razem na pewno sie uda!

Bibik wspolczuje przejsc z synkiem

Nadineczka moja kasia uwielbia byc w pozycji do bekania, mogłaby tak cały dzien:((

Pumpkin ciesze sie ze sie podroz udała, to teraz zdrowka zycze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poszliśmy jednak na spacerek, ale dopiero o 16:00... jakoś u nas ładnie się zrobiło wtedy.....
Mały zrobił kupę, ale znów mam wątpliwości czy nie zbyt wodnite..... dziś 3 dzień od poprzedniej kupy...a potem po powrocie ze spaceru wodnity bąk.... kurka..... nie wiem czy znowu iść do lekarki czy jeszcze się wstrzymać.... bo jakby co to nutramigen będzie...ale czy to pomoże.....?!

Tysiolek- przykro mi, ja akurat zdałam za czwartym razem ale pamiętam że też się załamywałam już....

Roxen- no ładna historia.....

Bibik- ciężkie przeżycia mieliście faktycznie.... współczuję...ale najważniejsze że Mały jest cały z Wami!!!!!!!!!!!

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać...
aha chyba o tych szatach do chrztu... a to nie jest tak, że matka chrzestna kupuje szatkę a ojciec chrzestny świecę?


Zaraz kąpiel C. może uda mi się zajrzeć później......

e:

a co do figury... u mnie dziwnie, tyłek, biodra lecą w dół.... a opona na brzuchu niet....qurka wodna....dziwna sprawa... z tyłka mogłoby więcej nie lecieć bo nie chce takiego płaskiego...
 
Ostatnia edycja:
Do góry