reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
macy - Tymek śpi na poduszeczce, która w sumie poduszką jest z nazwy bo cieniutkie to bardzo. Obserwowałam cały dzień jego buzie... odkrycie... po kąpieli wszystko zrobiło się bardziej widoczne, w ciągu dnia było już prawie niewidoczne.... może przesadzam? może woda?:szok:
Jolcia - ja ricinus 9 CH brałam po granulce przed każdym karmieniem, 15 to pisała któraś z dziewczyn, myslę że mniej więcej podobnie.
Pumpkin - witaj na polskiej ziemi, jak minęła podróż?

Jakiego kosmetyku używasz do kąpieli?
 
Witam się z warszawskiej białołęki :) Śmigam poczytać co naprodukowałyście :)

ooo, to sąsiadkami pewnie jesteśmy ;-)

macy
Jolcia - ja ricinus 9 CH brałam po granulce przed każdym karmieniem, 15 to pisała któraś z dziewczyn, myslę że mniej więcej podobnie.

hmm, myslałam brać 1 kulkę przed kazdym karmieniem (5CH). Anetix tak sugerowała ;-) - bo ja nie bardzo sie znam na tej homeo...
 
Golanda może Kasia się przyzwyczaiła do noszeniai na rękach? No bo 8h dziennie na rękach to kurcze ciężko masz - już nawet nie pytam o kręgoslup:baffled: a nie możesz jej zabawić czymś - mata, leżaczek, karuzelka, kołysanki, piosenki? powolutku - od kilku minut zaczynać i tak powoli wydłużać? Ja tak robiłam z ćwiczeniami - i teraz 1,5h dziennie ją ćwiczę a ona ani mru mru - a leżenie na brzuchu to była zmora Miśki - placz od razu, a teraz zmiana o 180 stopni i lezy i się cieszy i jeszcze w to nie wierzę ale sama się na brzuch przekręca jak leży na boku :szok:
próbuj ją odzwyczaić od tego noszenia, bo się zamęczysz! Kolek chyba nie ma, prawda? Nic jej nie dolega, szczepienia niedawno nie miała, albo coś?
A pieluche może zmieniaj po karmieniu to wtedy będzie najedzona i nie będzie sie denerwowała, że jeszcze coś robisz zamiast dac cyca:tak:

Pumpkin: witaj na polskiej ziemi;-) opowiadaj nam jak lot i jak Polcia w samolocie tyle godzin...
 
Witam się z warszawskiej białołęki :) Śmigam poczytać co naprodukowałyście :)
No Pumpkin! W koncu!!! Wlasnie zajrzalam, zeby napisac dziewczynom, ze zyjesz, a Ty sie sama odezwalas. Czekam na relacje.

Aga, zawsze chce zapytac i zawsze zapominam. Ty Misie zamierzasz szczepic czy dajesz sobie spokoj?

Jak tak czytam, ile Wasze dzieci spia, to dochodze do wniosku, ze z moim dzieckiem cos chyba nie tak jest. Klade ja ok.18.30-19, a ona juz po 20 potrafi sie obudzic na cyca. Potem sie budzi okolo polnocy, a potem co 2-2,5 godziny. W dzien rano drzemka pol godziny, a potem od 12:45 do 13:30 i od 15 do 16, rzadzko sie zdarza wiecej.
 
Ostatnia edycja:
czechow - jakby to było od kosmetyków to bym chyba padła trupem ... ale wszystko możliwe. Od urodzenia używam naturalnej serii Linea Bimbi - sama natura. Dotąd nic się nie działo. Dlatego pomyslałam o wodzie a może to nie ma związku tylko samo ciepło powoduje ze krostki są bardziej widoczne. Poczekam jeszcze pare dni i jeśli nie zauważę nic sensownego trzeba się gdzieś wybrać
Jolcia - przy tych potencjach 5,9,15 - aż takiej dużej różnicy nie ma, możesz brać po granulce przed karmieniem ale jak to moj homeo powiedział " uważaj, żeby cię nie rozerwało... :-D"
 
czechow - jakby to było od kosmetyków to bym chyba padła trupem ... ale wszystko możliwe. Od urodzenia używam naturalnej serii Linea Bimbi - sama natura. Dotąd nic się nie działo. Dlatego pomyslałam o wodzie a może to nie ma związku tylko samo ciepło powoduje ze krostki są bardziej widoczne. Poczekam jeszcze pare dni i jeśli nie zauważę nic sensownego trzeba się gdzieś wybrać
Jolcia - przy tych potencjach 5,9,15 - aż takiej dużej różnicy nie ma, możesz brać po granulce przed karmieniem ale jak to moj homeo powiedział " uważaj, żeby cię nie rozerwało... :-D"

Może rzeczywiście więcej widać po kąpieli. Coś ostatnio zmieniłaś - proszek, swoje kosmetyki, jedzenie?
 
Może rzeczywiście więcej widać po kąpieli. Coś ostatnio zmieniłaś - proszek, swoje kosmetyki, jedzenie?

Nie zmieniałam ani proszku, ani kosmetyków i swoich i Tymka. Mleko też w kawie piłam i jogurty jadłam więc nie wiem czy to nabiał. Jedyne co mi się nasuwa to : pomidory lub ta poduszka z naszego łóżka bo wczesniej sypiał z nami ale korzystałam z kocyka a od kilku dni kocyk poszedł już w odstawkę.
Zielona jestem w tym temacie, bo nigdy nie myslałam, ze będzie mnie dotyczył. Może więc przesadzam ale...no krostki widzę.
 
reklama
Nie zmieniałam ani proszku, ani kosmetyków i swoich i Tymka. Mleko też w kawie piłam i jogurty jadłam więc nie wiem czy to nabiał. Jedyne co mi się nasuwa to : pomidory lub ta poduszka z naszego łóżka bo wczesniej sypiał z nami ale korzystałam z kocyka a od kilku dni kocyk poszedł już w odstawkę.
Zielona jestem w tym temacie, bo nigdy nie myslałam, ze będzie mnie dotyczył. Może więc przesadzam ale...no krostki widzę.

Pomidory są jednym z największych alergenów (obok miodu i orzechów) - więc może to i to.
A kiedy wspomniałaś o poduszce to może była źle wypłukana albo mu za gorąco - odstaw poduchę i obserwuj sytuacje
 
Do góry