reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

u nas różnie ze spaniem,zalezy od dnia ale przewaznie lapie drzemki po max.1h tzn pojedzeniu aktywnosc pzez godzinke,potem godzinka drzemki i kolejne 2h aktywnosci.czasem jest tak ze prawie nie spi tylko np.po 20 min.miedzy karmieniami a czasem takjak dzis juz druga godzine spi:tak: kurcez kiedy to sie ustabilizuje zeby chociaz jedna dłuższa drzemka w ciągu dnia była?
 
reklama
U mnie też w dzień dość dużo śpi - był okres, że mniej, a od jakiegoś czasu znowu jest spokojnie - jedno 2-3h spanko w dzionek i reszta to drzemki 1-1,5h - ze dwie ma czasem trzy. Spi od 22 do 6 - karmienie i dosypiamy do 8 ostatnio.

Jol: z tym płaczem na czerwonym świetle to identycjakbym czytała o swojej córci - jak auto stoi to krzyczy;-)I to w zasadzie jedyny płacz Misi wlaśnie wtedy jak jest w foteliku i staniemy na czerwonym świetle:-)
 
My już po spacerku ... zahaczyłyśmy o ciucholand i wróciłyśmy bogatsze o 2 czadowe kiecki :-)

Malwina, moja mała w nocy śpi od 21 do 5, 6 bez przerwy, cycuś i dalej spanie do 8,9 ... potem ucina sobie drzemkę około południa, zazwyczaj ok 2 godz, a po południu idziemy na spacerek i w wózku przesypia ok2-3 godz.
 
My juz tez po spacerku czekam na M i jade na solarke .
Malwina -moja mala w nocy spi od 21 do 4 rano papu i spi do 8 zje i jeszcze przysypia ok godz.Potem popoludni gdzies o 3 do 5 ..
 
Helloł Laski,

(...)!potem nuni krew pobieraly 3 nieporadne krowy biedna tak sie splakala ze do dzis ma chrypke;-((( dla mnie bylo nie do pomyslenia ze tak male dziecko z taka *******a na operacje ...wiec na drugi dzien do innego szpitala do sprawdzonego lekarza chirurga dzieciecego i diagnoza ZIARNINIAK PEMPKA i napewno nie od niego stany podgoraczkowe i do zadnej operacji sie nie kwalifikuje...tylko do lapisowania czyli wypalania azotanem srebra...niunia juz po zabiegu i jest ok...uwazajcie na mlodych lekarzy bo tamta miala 27lat 2 lata po studiach miala sie za lekarke a na koniec wyszlo ze to stazystka jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bym wróciła do tego szpitala powiedziała tej 27-latce co myślę - niech sie jeszcze poedukuje troszkę.



Dziewczyny od piatku nie mam pokarmu! ANI GRAMA! ANI KROPELKI!!! ;-(;/
W piatek na spacerze zaczęli nas gonić jakieś pajace z kijami bejsbolowymi!! Nie wiem o co chodziło... ;/ Podejrzewam, że po prostu komuś się nudziło... ;/ No, ale po co nas gonili?!
Uciekaliśmy, biegłam - szok, że potrafię tak szybko biegać, wróciliśmy do domku, byłam cała w nerwach, w nocy Adaś obudził się na jedzenie, ja mu cycka daje, a on płacz! Ani kropla nie poleciała!! W sobotę go cyca do przystawiałam, wczoraj i NIC!! Załamana jestem!! Adaś był na mieszance, ale jednak ten cyc był zawsze w nocy, do godziny 15 na cycu był i na spacerze mogłam (albo i nie) wyciągnąć cyca :( Jest mi okropnie źle ;(
Karmienie dawało mi najbliższy z możliwych kontaktów z dzieckiem ;( To była nasza chwila, jedyna, niepowtarzalna... ;(
Próbowałam laktator i też nic ;( jakby chociaż jedna kropelka ... Byłaby jakaś nadzieja :(
Mama mówi, że się wystraszyłam i dlatego jest jak jest!!
Ale czy to możliwe?!
(


e_milcia spróbuj może system 7-7, 5-5, 3-3 system 7-7-5-5-3-3 - Karmienie piersią - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
podobno pomaga, na pewno nie zaszkodzi


emilcia - twoich niewiarygodnych przygód ciąg dalszy... :szok: tylko kurcze czemu teraz tak smutno dla Adasia... dziewczyny dobrze radzą. Spokojnie i przystawiaj nadal Adasia, trzeba pobudzić cycki i to się uda. Do tego proponuje ricinus communis 9CH lub 15CH BOIRON firma - leć do apteki niech zamówią.
SercaDwa - spokojniutko, każda z nas ma gorsze dni.
macy... no kurka śpi...z nami pół nocy i właśnie się połapałam, że od jakiegoś czasu już bez kocyka tylko na poduszeczce malej ale naszej z łóżka... może to to...:baffled:

Kaja, a powiedz mi proszę jak przyjmować Ricinus c. 5CH?
U mnie też w dzień dość dużo śpi - był okres, że mniej, a od jakiegoś czasu znowu jest spokojnie - jedno 2-3h spanko w dzionek i reszta to drzemki 1-1,5h - ze dwie ma czasem trzy. Spi od 22 do 6 - karmienie i dosypiamy do 8 ostatnio.

Jol: z tym płaczem na czerwonym świetle to identycjakbym czytała o swojej córci - jak auto stoi to krzyczy;-)I to w zasadzie jedyny płacz Misi wlaśnie wtedy jak jest w foteliku i staniemy na czerwonym świetle:-)

Mój śpi od 22 do 6,30 bez pobudek, potem cyc, pielucha i dalej 2 godz ;-). Stwierdzam, że wysypiam sie z moim bobaskiem.
 
oj z tym spaniem to widze ze kazy ma inaczej, u nas nie ma stałego rytmu ale najczesciej ostatnio jest tak ze zasypia ok 20 i budzi sie ok2:30 na jedzonko a potem spi od 3-6 i znowu je a potem spi do 8. A w ciagu dnia ma jedną drzemke 3h lub dwie po 2 h, wiec raczej do spiochów nie nalezy. W kazdym razie jaki niebyłby rytm to zwykle spi ok 12-13 h na dobe, choc zdarzają jej sie senne dni, zwykle raz lub 2 w miesiącu ze potrafi spac 15h w ciagu doby.

A co do samochodu, to moja niestety jak stoimy w korku albo na czerwonym swietle to tez płacze.

Kobitki!
mam pytanko, czy Wasze dzieci jak sa głodne to tez sie tak awanturują, jak moja sie budzi w nocy i zaczyna stekac to ja wstaje w ciagu sekundy bo spie płytko, ale jak ją juz wezme to zaczyna tak płakac ze cały dom stawia na nogach a ty=u jeszcze przewijanie przed nami a ona dosłownie w histerii cała!!! W dzien tez w sumie czesto tak histeryzuje, jak cos chce, od razu sie nakreca na koszmarny placz.
Ostatnimi czasy jakies 8h w ciagu dnia spedza na rekach!Normalnie ciezko cokolwiek robic bo ona chce zeby ja nosic:(((((((((
inaczej drze sie w niebogłosy ze kazdy sasiad słyszy:( ((((((((((((((((((((((
Kiedys potrafiła lezec w lozeczku nawet 1h lub dłuzej i patrzec sobie na wszystko a teraz gdziekolwiek sie ją odłozy to wyje od razu:(
No poza czasem karmienia....:(((((((((
 
reklama
macy - Tymek śpi na poduszeczce, która w sumie poduszką jest z nazwy bo cieniutkie to bardzo. Obserwowałam cały dzień jego buzie... odkrycie... po kąpieli wszystko zrobiło się bardziej widoczne, w ciągu dnia było już prawie niewidoczne.... może przesadzam? może woda?:szok:
Jolcia - ja ricinus 9 CH brałam po granulce przed każdym karmieniem, 15 to pisała któraś z dziewczyn, myslę że mniej więcej podobnie.
Pumpkin - witaj na polskiej ziemi, jak minęła podróż?
 
Do góry