reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nadineczka...nie życze nikomu źle ,ale jakos tak mi lepiej ,że nie płacze sama.Czasmi wydaje mi się ,że tylko ja mam problemy i tylko ja sobie nie radzę.Wszystkie jestescie tak świetnie zorganizowane:tak:.I maluszki tez super się chowają przy takich mamach:tak:

wiem o co Ci biega ;-) damy radę :tak:

Ale fajowo też tak chce :-)

żeby nie chciało na Ciebie dzieciątko patrzeć:confused::-p

Karmi to było pierwsze co wypiłam jak zobaczyłam, ze mleka nie ma:( zawsze jak wypilam karmi, to po godzinie nawał... Tyle mleka,ze ojej, a teraz nic :( herbatka nie dziala, ,laktator mam na cycu od 7 do teraz i ani kropelki :(
Sławek mnie uspokaja, stara sie :) wczoraj nawet pepsi mi kupil, bo skoro Adas tego nie wypije, to moge...
Skonczylo sie to tym, ze rzucilam w niego ta puszka i sie poplakalam :( mam gdzies pepsi, wode zywiec gazowana, pieczarki i drinki smerfowe (to na co czekałam)!!Chce dalej pic wode niegazowana, kompoty z jablek - ktorych nie cierpie, jesc piersi kury!! Chce karmić cycem!!


!

teraz to mi głupio bo ja właśnie chcę już skończyć:zawstydzona/y:

Dzien dobry kochane:-)
My po pierwszym szczepieniu....Dwa uklucia w posladek,pierwsze przeszlo niezauwazone ale przy drugim Alus juz plakal....a mnie sie tak rece zaczely trzasc,ze nie umialam go ubrac..chwala panu,ze moj maz ma nerwy ze stali....Za dwa tygodnie idziemy polknac szczepionke na rotawirusy. No i ogladalismy wyniki badan krwi w kierunku alergii. Wszystko klasa''0''...Czyli alergii brak,badano krew w kierunku tych naczestszych i jeszcze paru innych. I powinnam sie cieszyc prawda?No to sie ciesze ale jakos nie do konca-bo kurde skads te zmiany na skorze Alexa musza sie brac??Za jakis czas powtorzymy badania,el dochtore powiedzial,ze czasem alergeny ujawniaja sie stopniowo w pozniejszym czasie i bedziemy to kontrolowac o ile stan skory sie nie poprawi.....
Teraz sobie siedzimy i lezymy i obserwuje maluszka.Dostalismy od razu od lekarza czopki p/goraczkowe ale zyje nadzieja,ze nie bede musiala ich uzyc....
Przepraszam,ze nie odpisuje ale od soboty probowalam i mi sie posty zdezaktualizowaly hihi.

Pozdrawiam cieplo:-)

u mnie były dwa kłucia w uda i jedno w ramię co kraj to inaczej:sorry2:
 
reklama
Musiałam z obiema pojechac do przychodni, bo P. nie zdazył wrócic...

Paulinka ma zawalone gardło i cos słychac na oskrzelach, ale to dopiero zaczątek wiec jest szansa, ze sie nic nie rozwinie:tak: Dała nam Elofen i poczekac 2 dni... jak nie bedzie poprawy to dopiero antybiotyk. Mam nadzieje, ze jej przejdzie i obejdzie sie bez, zdecydowanie jestem anty-antybiotykowa:-pMała ciagle spi... jest wykonczona:-( Oby Agatka nic od siostry nie złapała:-( heh...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Musiałam z obiema pojechac do przychodni, bo P. nie zdazył wrócic...

Paulinka ma zawalone gardło i cos słychac na oskrzelach, ale to dopiero zaczątek wiec jest szansa, ze sie nic nie rozwinie:tak: Dała nam Elofen i poczekac 2 dni... jak nie bedzie poprawy to dopiero antybiotyk. Mam nadzieje, ze jej przejdzie i obejdzie sie bez, zdecydowanie jestem anty-antybiotykowa:-pMała ciagle spi... jest wykonczona:-( Oby Agatka nic od siostry nie złapała:-( heh...

Ja też jestem przeciwniczką antybiotyków - z Laurą niestety się nie udało i musiała dostać ale Gabi jak na razie nie miała ich ani razu....

Mam nadzieję że Agatka się nie zarazi --- trzymam kciuki
 
Witam poniedziałkowo :-)
Szkoda, że już po weekendzie :-(tego mi było trzeba ... moje obydwa skarby w domku, trochę leniuchowania, spacerki, zakupy ... pełen relaks :-)
I nie chcę zapeszać, ale nasze maleństwo jest jeszcze grzeczniejsze niż było ... w nocy śpi po 8 godzin, ładnie je, uwielbia spacerki i wszelkie inne wypady z domku, co raz więcej czasu chce się bawić na macie ... no i prawie nie płacze, chyba, że za długo nie reagujemy na bardziej subtelne sygnały ... wrzeszczy w niebogłosy tylko w aucie, jak stoimy w korku albo na światłach ... bo przecież autko ma jechać a nie stać ;-)

e_milcia
... kciuki za mleczko !!! mój lewy cyc też się raz zbuntował, ale mu przeszło ... pomogły wtedy hektolitry kompotu z jabłek ;-)
nadineczka, nie dręcz się !!! ja też, jak e_milcia, uwielbiam karmić, ale nie uważam, żeby to decydowało o tym, jaką jestem mamą ... nie ważne jak będziesz karmić Polcie, i tak będziesz dla niej najlepszą mamą na świecie !!! :tak:
Patrysia, super, że chrzciny się udały :-)
agbar, oaza spokoju z Alusia, jak przy pierwszym wkłuciu nic nie plakał!!! moja miała dwa wkłucia w nóżki o darła się okropnie :-(ale najważniejsze, że potem było wszystko super i czopki na gorączkę schowane głęboko w szafce :tak:
Asiax, ja też mam alergię na przegrzewanie dziecka :wściekła/y:w zeszłym tygodniu na spacer małą ubierałam w spodenki i skarpetki ... przeżyła i nawet nie kichnęła :tak:a po domu to bodziak i gołe nogi ...

zmykamy na spacerek :-):-):-)
 
Witam
Dziewczyny ile wasze dzieci spia w ciagu dnia????
Bo moja chyba za duzo, bo potrafi az z 8 godzin( godzinka przebieranie i zabawa,godzinka spanie) a pozniej gorzej noca jest.
Dlatego ciekawa jestem jak jest z waszymi pociechami
 
Moje maleństwo przesypia całą nockę czasem się tylko raz obudzi na jedzonko ale to żadko:-):-)
Ale zato w dzień śpi tylko 3godzinki na spacerze:tak:

A wiecie ja chyba przeżywam ponowny nawał mleka jak po porodzie!Poprostu koszmar ledwo odstawie małego od cyca a tu znów cyc pełny aż kapie z niego !Koszmar!!!!!!!Do tej pory mały wszystko wypijał i nie miałam problemów!
A najgorsze to że nie zabardzo mi wychodzi ręczne ściąganie! I mimo iż jestem z Nkosiem 24 h. na dobe.To muszę kupic sobie laktator!:szok:
 
Witam
Dziewczyny ile wasze dzieci spia w ciagu dnia????
Bo moja chyba za duzo, bo potrafi az z 8 godzin( godzinka przebieranie i zabawa,godzinka spanie) a pozniej gorzej noca jest.
Dlatego ciekawa jestem jak jest z waszymi pociechami

Moja przesypia ok 5 - 6,5 h w ciągu dnia a w nocy przesypia od 18. do 6.00 ( z trzema pobudkami na jedzenie)
 
Tysiolek – trzymam kciuki za egzamin na prawko :tak:
Jeszcze taka rada (bo ja zdawałam rok temu), dobrze jest kupić sobie godzinę lub dwie jazdy w dniu egzaminu.

ASIAX- modlę się za Bruna, dobrze, że jest już lepiej. Rady mamy natomiast wpuszczaj jednym uchem, a drugim wypuszczaj, ja tak robię. Nie wspomnę już o uwagach innych ekspertów eh….:wściekła/y:

Patrysia, Yola, Syliwa – zazdroszczę Wam, że już macie chrzest za sobą.:tak:
Patrysia- Super, że chrzciny udane. My też mamy po mszy. Wspaniale, że z Bartusiem jest coraz lepiej, w domciu otoczony miłością będzie bardzo szczęśliwy :-):tak:

Emilcia – współczuję przeżyć, ja chyba umarłabym ze strachu. Trzymaj się Bidulu, musisz po prostu się uspokoić i wszystko będzie dobrze. Mleczko napłynie do cacusiów, a na razie Karmi, herbatki laktacyjne, Ricinus Communis 9CH, i dużo spokoju i relaksu. Trzymam kciuki

Asiowo – mam nadzieję, że Agatka się na zarazi, jest na cycusiu i dostaje dużo przeciwciał więc jest naprawdę duża szansa, że organizm zwalczy zarazki. Mój Maksiu był u lekarza w piątek, na razie obyło się bez antybiotyku, ale też dostałam receptę do wykupienia, gdyby coś się pogorszyło. Na razie odpukać nie jest źle, jutro idziemy do kontroli.

Nadarienne – ja jutro dostanę skierowanie do ortopedy. Proszę o info, gdzie się zarejestrowałaś.


Pumpkin już jest w PL:tak:. Witamy serdecznie.:-)
 
reklama
mój maluszek duzo śpi w dzień. ok7-8godzin. W nocy też ładnie śpi - 8-10 godzin.. W dzień prawie cały czas jest na dworze ;) tylko wózek na ogrodzie przestawiam żeby w niego nie wiało ;)
 
Do góry