reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

laski awaria spotkałam znajomego ja pcham wózek a on się mnie pyta czy już w ciąży z drugim!? bo brzuch mam!:angry: a gdzie jest napisane że po porodzie mam być druga Heide Klum?! i zaczelam te parszywe brzuszki!
dajcie póki namiar na ten pas co mi brzuch schowa, tylko jaki rozmiar jak mój flak ma 100cm w obwodzie:sorry2:
 
reklama
Kaja, a u nas chyba dzis 5...:baffled: Szlag czlowieka juz na te pogode bierze. A Ty sie juz na menopauze piszesz? Moze jeszcze jedna dzidzia?

Macy... w "dziup" chcesz... :-D

kaja błagam przestań:-D Lepiej napisz czy będziesz pażdzierniuszka czy grudniuszka:-D?
następna się prosi... halo.... 9 kwietnia stawiam na 40 urodziny... wiec jak dla mnie kochane to już tylko menopauza... :-Dchoć jakby mnie znajomy Dorciaa spotkał to pewnie też podejrzewałby mnie o jakiś 4-5 miesiąc :szok:
 
A kiedy lecisz jola?

Patrysia, laska jestes, wiec na pewno bedziesz ladnie wygladala! :tak:

W niedziele w nocy, opiero w poniedzialek bede w domku:tak: i zacznie sie przygotowywanie chrzcin, tylezmojego wypoczynku:-D

laski awaria spotkałam znajomego ja pcham wózek a on się mnie pyta czy już w ciąży z drugim!? bo brzuch mam!:angry: a gdzie jest napisane że po porodzie mam być druga Heide Klum?! i zaczelam te parszywe brzuszki!
dajcie póki namiar na ten pas co mi brzuch schowa, tylko jaki rozmiar jak mój flak ma 100cm w obwodzie:sorry2:

Trzasnelas go?:confused:
 
wy tu wszystkie piszecie jak to ładnie wam wasze dzieciaczki do rana przesypiają, ewentualnie z jedną pobudką na karmienie a moja za to coraz gorzej śpi ! budziłą isę już około 4 rano na karmienie pierwszy raz a teraz budzi mi się koło 23, potem około 2, 5 maaaasakra jakaś ! :no:

Moja tez spi o wiele gorzej, spała od 20 do 7 rao z 1 ewentualnie 2 pobudkami, a teraz budzi sie 3, 4 razy...
wiecnie tylko u Ceibie jest gorzej;-)
Witajcie!!
I ja mam jakieś przesilenie wiosenne... Nie wiem co się ze mną dzieje! Nie potrafie się zorganizowac, chodze jak smutak jakis, zero usmiechu, zero czegokolwiek..
Czytałam Was, ale siły odpisać nie miałam :(
Adaś coś już drugą noc kiepsko śpi, nie wiem co z nim :(
Jakiś dziwny siusiak mu się zrobił, taki grubszy 'u nasady'!! Czy to coś nie tak? Zawsze był taki sam... :(
Z S. mamy ciche chwile...
I do bani jest!!
Nawet to słonko nie cieszy... :(

Poślijcie mi mocnego kopa, może coś pomoże... :(

Emilcia... 3maj sie dzielnie i duzo usmiechu zycze!!!!

Dziewczyny zasnely , to ja zabieram ise za siebie a musze jeszcze pranie powiesic .
Musze wam sie przyznac , ze dzis lecze kaca wczoraj wypilismy z mezem proseko i dzis czuje skutki . Dobrze , ze pogoda ladna to wyjde na dwor i do wieczora jakos wytrzymam.

Zazdroszcze tego kaca, naprawde:zawstydzona/y: Ja juz 2,5 roku nie miałam w ustach zadnych % i tak mi tego juz brakuje... ale jakos jeszcze wytrzymam te pól roku:-p;-)

My zaliczyłysmy 3,5h spacerku:tak:Starsza wyszalała sie na placu zabaw, a Agata sie wydarła:-D:-pNo i zaliczyłysmy 1 publiczne karmienie, ale juz inaczej jej uspokoic nie mogłam:tak:Ale fajnie było, bo ludzie jak zobaczyli, ze karmie to zajeli mi sie Paulinka;-) I takna mnie dziwnie patrza, ze z dwójka takich małych dzieci jestem:-D

Mój mąż w nocy pojechał do Ostrołęki, a ja po wczorajszej jego kolizji sie tylko martwie:zawstydzona/y:W nocy bedzie wracał i mam nadzieje, ze bezpiecznie do nas wróci...

Jak Paulinka wstanie to zjemy i pedzimy znów na dwór, przynajmniej czas szybko mi zleci i nie bede sie martwiła o P.:tak:

miłego słonecznego popołudnia zycze!
 
Sylwia, pochwal się potem fryzurką, a z Oskarkiem poczekajcie do tego 1 kwietnia.

Agagsm, ja też uwielbiam te poranki, kiedy podchodzę do niej z oczami na zapałkach, a tu od razu bezzębny uśmiehc od ucha do ucha :-)

Emilcia, ode mnie też kopas w dupas! Idź wygrzej się w słoneczku z małym, może poprawi Ci się humor?

Macy, ja właśnie kupiłam sobie bawełniany do karmienia :-D bo mam dość tych koronkowych, są niewygodne, no ale w ciąży miałam prawo o ty:-Dm nie wiedzieć :baffled:

Asiax, my też na żywca szliśmy od początku związku, M miał refleks taki, że mała pojawiła się dopiero, jak powiedzieliśmy że już się staramy :-)

Dorciaa, moja koleżanka była z mężem na porodówce na wizycie i jej mąż zauważył laskę z wózkiem i tekst do żony: patrz, dopiero co urodziła i znowu w ciąży! :-D Faceci to inny lud po prostu :-D

A my wróciłyśmy ze spaceru połączonego z zakupami, kupiłam małej skarpetki, bodziaki z krótkim rękawkiem i kurteczkę na wiosnę. No i stwierdziłam, że trzeba zadbać o figurę, więc cisnęłam wózek na maksa i teraz nogi wchodzą mi w doopkę :-D a no i ta dam! spacerowałam w dżinsach i t-shircie! Jakoś nie tęskno mi za kurtkami :-)
 
Ja prubuje obudzic Nicol i tez gotowa do wyjscia Mia juz czeka ubrana i spi przy otwartym oknie.
Kac mnadal trzyma, ale jest juz lepiej.
 
ja mam trzeci dzień jazda bez trzymanki mała tylko przy cycku by wisiała i ciamcioliła go, co za maruda ja już wymiękam, chyba ona przechodzi manopauzę:baffled:
 
Oh pogoda cuuuuudo:-)właśnie wróciliśmy z dworu:-)teraz robie obiadek i już wnet jest :tak:nie chciałam czekać na spacerek az po obiedzie to słońce wołało do mnie i siub byłam szybciej z moimi smykami:-)
laski awaria spotkałam znajomego ja pcham wózek a on się mnie pyta czy już w ciąży z drugim!? bo brzuch mam!:angry: a gdzie jest napisane że po porodzie mam być druga Heide Klum?! i zaczelam te parszywe brzuszki!
dajcie póki namiar na ten pas co mi brzuch schowa, tylko jaki rozmiar jak mój flak ma 100cm w obwodzie:sorry2:
masakra co za tekst mógł to zachowac dla siebie:no:tym facetom naprawde niekiedy mózgu brak:no:
 
reklama
Dzięki dziewczyny, wiem już co jest na topie :-D
A ja po raz pierwszy założyłam dzisiaj normalny biustonosz, bo mam bluzkę, w której byłoby widać super sexi wkładki laktacyjne ;-) i kurcze normalnie cycki i się z niego wylewają :tak: to mi się podoba :-)
Zastanawiam się, czy kupować na wiosnę małej buciki, czy wystarczą skarpeteczki? Jak myślicie?

Ja kupiłam takie miękkie trampeczki. Fajnie w nich wygląda. Jak będzie cieplej to juz napewno będą za małe (a pisąlo na nich że od 6-12 m-cy).

Witajcie!!
I ja mam jakieś przesilenie wiosenne... Nie wiem co się ze mną dzieje! Nie potrafie się zorganizowac, chodze jak smutak jakis, zero usmiechu, zero czegokolwiek..
Czytałam Was, ale siły odpisać nie miałam :(
Adaś coś już drugą noc kiepsko śpi, nie wiem co z nim :(
Jakiś dziwny siusiak mu się zrobił, taki grubszy 'u nasady'!! Czy to coś nie tak? Zawsze był taki sam... :(
Z S. mamy ciche chwile...
I do bani jest!!
Nawet to słonko nie cieszy... :(

Poślijcie mi mocnego kopa, może coś pomoże... :(

Może idź z nim do lekarza. Na siusiaczka trzeba uważać.

My po spacerku, zaraz zjemy obiad i ruszamy na zakupy i do teściów bo świniobicie było.
 
Do góry