reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Moje dziecie dostało wczoraj hustawke z fischer price i sie buja,a jaka radocha przy tym :-Di gada do zawieszonych rybek.

Mi tez kop na rozped potrzebny:tak:


Mój dziad dzisiaj znów mial romowe z wychowawczynia w szkole,Oskar zachowuje sie ponizej jakiejkolwiek krytyki,chyba skonczy sie na zmianie szkoły niestety:no:psycholog nic nie moze bez diagnozy ,a testy dopiero 1 kwietnia:sorry2:uwazam tez ,ze Oskarowi od poczatku przypieli etykietke tego zlego,i cokolwiek sie wydarzy to podejrzenia na niego padaja a ipani jest chyba troszke nadgorliwa w swoich osadach.Nie wierze ,ze na 26 dzieci w klasie tylko on jeden tak cuduje,mysle ,ze moze dzieciaki mu dokuczaja czy co:-(noz cholera jak nie kijem to cie pałą:-(z kazdej strony cos ,nosz dosyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyc mam juz:growl::growl::growl::growl::growl::growl::sad::sad::sad:
 
Witam, misiek usnął, więc troszku poczytałam, zaraz biorę się za resztę okien, jeszcze tylko 5 zostało.

Ja kupiłam jedne buciki, takie mięciutkie trampeczki i nieraz zakładam.

Macy, ja też nie mam jeszcze @, ale od miesiąca brzuchal mnie pobolewa, więc nie wiem o co chodzi, a serduszkowanie pełną parą bez zabezpieczenia, ale liczę na refleks M, bo skoro po Hubercie zabezpieczałam się tylko rok i wpadki nie było, to może teraz też się uda:-):-):-)

Sylwia, mojemu synowi też niestety przypięli etykietkę właśnie w 1 klasie, potem czy coś on zrobił, czy ktoś jemu coś zrobił to i tak była jego wina, a przecież ja widziałam jak on się zachowuje np. w towarzystwie dzieci naszych znajomych i nigdy nikomu krzywdy nie zrobił, on tylko oddawał jak ktoś go pierwszy uderzył, bo wpoiłam mu że nie można skarżyć, zresztą M kiedyś mu powiedział, jak Cię ktoś uderzy to oddaj a nie leć na skargę.
I w tym roku jak poszedł do gimnazjum, wychowawczyni powiedziała mi że tak ją straszyli nauczyciele z podstawówki że będzie miła Huberta w klasie, a ona mówi że nie bardzo wie o co im chodziło, ponieważ zachowaniem nie odbiega od innych dzieci, uczy się bardzo dobrze, jedyne co zauważyła, to często posiada większą wiedzę niż niektórzy nauczyciele i to ich chyba denerwowło.
Także nie przejmuj się, poczekaj spokojnie na testy i dopiero podejmij decyzję.
Trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Heloł
moja @ to bardziej wygląda na oczyszczanie ale to chyba niemożliwe. Wystarcza mi wkładka;-). Myślicie, ze ćwiczenia mogły mieć wpływ? Ale blizna po cc już zagojona więc nie wiem. Pumpkin miałaś tak?
emilcia kopa w doopkę i bierz się do życia!!!
macy to ciąża na 100%, ja u siebie podejrzewałam menopauzę;-)
sylwia współczuję problemów z synusiem, ale czasem tak jest, że wszystko leci na jedno dziecko niezależnie od sytuacji:no:a i dawno Ci chciałam powiedzieć podoba mi się jak nazywasz swojgeo męża, tyle w tym czułości;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
asiax no to masz męża z super refleksem;-):szok:
 
Yol_a, ciaza mowisz...To ja chyba pracy domowej z wychowywania do zycia w rodzinie nie odrobilam, bo tylko przez paczkowanie teraz by sie udalo;-)

ASIAX, kurka wodna, odwazna jestes. :szok:;-):-D
 
Witam porannie:-)
U nas pakowania ciag dalszy i mam dylemat jak ubrac Olusia na podroz?:sorry2: Planuje body, cienkiego pajacyka, ogrodniczki,skarpetki, sweterek i kurtke myslicie ze bedzie ok?

Milego dzionka
Ja zrezygnowałabym z pajacyka, zamiast bluzeczka, w Polsce już przecież ciepło, no i kocyk żeby okryć w razie czego;-)
Ja @ dostałąm raz ale trwała tylko 2 dni:dry:
Jeśli chodzi o buciki to ja również ubieram bo są przecież dopełnieniem stroju;-)
 
Witajcie!!
I ja mam jakieś przesilenie wiosenne... Nie wiem co się ze mną dzieje! Nie potrafie się zorganizowac, chodze jak smutak jakis, zero usmiechu, zero czegokolwiek..
Czytałam Was, ale siły odpisać nie miałam :(
Adaś coś już drugą noc kiepsko śpi, nie wiem co z nim :(
Jakiś dziwny siusiak mu się zrobił, taki grubszy 'u nasady'!! Czy to coś nie tak? Zawsze był taki sam... :(
Z S. mamy ciche chwile...
I do bani jest!!
Nawet to słonko nie cieszy... :(

Poślijcie mi mocnego kopa, może coś pomoże... :(

|Eee tam kopa od razu, pozytywna energie ci przesylam;-)

Moje dziecie dostało wczoraj hustawke z fischer price i sie buja,a jaka radocha przy tym :-Di gada do zawieszonych rybek.

Mi tez kop na rozped potrzebny:tak:


Mój dziad dzisiaj znów mial romowe z wychowawczynia w szkole,Oskar zachowuje sie ponizej jakiejkolwiek krytyki,chyba skonczy sie na zmianie szkoły niestety:no:psycholog nic nie moze bez diagnozy ,a testy dopiero 1 kwietnia:sorry2:uwazam tez ,ze Oskarowi od poczatku przypieli etykietke tego zlego,i cokolwiek sie wydarzy to podejrzenia na niego padaja a ipani jest chyba troszke nadgorliwa w swoich osadach.Nie wierze ,ze na 26 dzieci w klasie tylko on jeden tak cuduje,mysle ,ze moze dzieciaki mu dokuczaja czy co:-(noz cholera jak nie kijem to cie pałą:-(z kazdej strony cos ,nosz dosyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyc mam juz:growl::growl::growl::growl::growl::growl::sad::sad::sad:

Moze to chwilowe wybryki, to tylko dzziecko:tak:

macy a ja sie troche boje czy Olus dobrze podroz zniesie:sorry2:
 
ale ta mata do tańczenia fajna - myślicie, że dla 11latki też by mogła być? Moja bratanica lubi tańczyć, więc bym jej kupiła na urodzinki czy jakąś okazję:tak:

Moja córka ma 10 lat i jest w posiadaniu maty. szaleją na niej razem z 12 letnia koleżanką, także spoko możesz kupić bratanicy. Ja też z niej korzystałam, wciąga:-)
 
reklama
Co wy z tą @? Umawiacie się czy co? Ja na szczęście widzę że nie ja jedna mam menopauzę:-D Ani hu hu:shocked2: Nawet brzucho nie boli:baffled:
My już po pierwszym spacerku i jedziemy dermatologa coby Bubusia obejrzał. Bo dalej ją wysypuje. Raz schodzi i raz wychodzi i tak w kółko:dry:
Miłego dnia kobitki:-)
 
Do góry