reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się dzisiaj pierwsza :-) Nareszcie po kąpieli jest jak było wcześniej - dzisiaj pobudka 4.40 :-) Wybieram się dzisiaj na zakupy do sklepu z zabawkami :happy2: już się boję, że dostanę oczopląsu :-D
może drogie mamy dwójek doradzicie mi, jaki drobiazg można kupić dziewczynce koło 4 lat? wiem, że lubi książeczki z obrazkami, ale pewnie ma ich pełno.

Witam i ja,
Moje małe obudziło się 6.10 i chce się bawic - teraz siedzi w leżaczku i gada do słonia :-)

Mam 4 latkę - z zabawkami to może wyczai czym się interesuje - moja np. miała długo fazę na wróżki i koniki - więc takie prezenty były mile widziane ---- ale uważam że spokojnie możesz kupic jakąś grę planszową np. Granna ma świetne gry dla dzieciaków. My co wieczór przed kąpaniem gramy w gry - na razie króluje Re Re Kum Kum - gra towarzyska - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl i Gry Planszowe - Dzieci z Carcassonne (Die Kinder von Carcassonne)
 
reklama
I ja Witam pobudka 5:50 :baffled:

Pasibrzuch u nas na topie wszystko z księżniczkami disneya związane :tak:książki z nimi też;-) na kucyki pony i wróżki też ma szał
 
Aaaa tak jakbym mogła zapomnieć że temat księżniczkowy na topie....kupiłam jej komiks disney o księżniczce śnieżce - szał ciał normalnie
 
Witam w czwartek,

Maskiu spał dziś od 21.30 do 5.00, właśnie jest 2xkarmiony.
Dzisiaj wyprawa do lekarza ze starszą Córką, a potem o 13 fryzjer. Wieczorem będę nadrabiać.

Miłego dnia Dziewczynki.
 
WItam porannie u nas noc cudna mala zjadla o 21 i spala do 4 zjadla i nadal spi , oczywiscie Nicol pobudka o 6 .
Co do figury to ja juz wygladam jak sprzed ciazy , ale piersi to tragedia , jak sie widze w lustrze to az sie plakac chce , no i pojawil mi sie lekki celulitis wic chodze na masaze , duzo spaceruje wiec mam nadzieje , ze do lata bede zadowolona z nog.Cycki sobie tez zrobie , ale jeszcze nie teraz bo po operacji nie wolno dzwigac z miesiac czasu.
Pasibrzuch-ja klupilam siostrzenicy lat 4 mate do tanczenia.Teraz cala rodzinka ma super zabawe i swietnie sie sprawdza w deszczowe dni.Tez chce kupic taka dla mojej corki. MATA DO TAŃCZENIA DVD STEPMANIA 2010 PL GRA (956038352) - Aukcje internetowe Allegro
 
Moja też ma tą matę. Jak przyszły do nas młodsze dzieci kuzynki to był normalny szał..... To super prezent i bardzo uniwersalny jeśli chodzi o wiek, bo każdemu się podoba.
 
Dzięki dziewczyny, wiem już co jest na topie :-D
A ja po raz pierwszy założyłam dzisiaj normalny biustonosz, bo mam bluzkę, w której byłoby widać super sexi wkładki laktacyjne ;-) i kurcze normalnie cycki i się z niego wylewają :tak: to mi się podoba :-)
Zastanawiam się, czy kupować na wiosnę małej buciki, czy wystarczą skarpeteczki? Jak myślicie?
 
:-DPasibrzuch -ja nie kupuje bucikow , skarpetki sa wstarczajace ponatto dzieci jz niedlugo zaczna sie bawic swoimi nozkami, wiec uwirz mi i tak buciki byly by bee:-) Dziewczyny moja mala jest niesamowita weszlam do niej do pokoju aby wlozyc jej ciuszki do szafy wchodze patrze a mala zaciesza sie od ucha do ucha i macha raczkami .Moj kochany anioleczek mnie rozczulil.Kocham byc mamom. Dla tego usmiechu warto bylo pocierpiec i wiecie co juz nie mowie ze niechce miec wiecej dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Witam słonecznie :-) ranne ptaszki:-D
Dziś moj M ma wolne i porządki duże w planie... no może nie duże ale taki pi razy... :-D
yol_a fakt do niedzieli mało czasu ale jak ty kochana tylko 2 kg masz na plusie.. to o czym mowa.. na pewno coś znajdziesz :-)
 
reklama
Do góry