reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

widzę, że tu niezłą pompę ze mnie macie:cool::D

Mari_anna mnie cewnikowali na żywca...wstyd przyznać ale było mi z tym tak źle że na poważnie rozważałam rezygnacjęz cięcia cc już na sali...:D
Kaja :D:D:D:D:D noż ja wiosnę czuję, chcę to kolorem podkreślić a one foch i dooopa blada...a czarna raczej:sorry2:
jeszcze trochę i wyciągne mazaki :cool:
Sylwia świetnie kaska zawsze się przyda!
Pumpkin w twojej sytuacji fajurka zrozumiała...a z tym wylewaniem mleka jesteś the best! większość by sobie dooopy nie zawracała...widziałam kiedyś młodą laskę w ciąży szła po mieście z fajką w pysku:(

co do m...w sumie nie rozmawialiśmy wczoraj ale skakał koło mnie jakby żałował tego co powiedział...albo już rozmawiał z teściową...dostałam nawet kolację:-D...w każdym razie czekam na dalszy rozwój akcji;-)

odkryłam sposób na bezpłaczową kąpiel Jasia, który po wyjęciu i w trakcie ubierania wyzywa nas niemiłosiernie:sorry2:smoczek w dziub i dziecko szczęśliwe!:-D

dziś spaliśmy z Jasiem do 7!!! moje kochane dziecię! spałoby się dłużej ale ten durny pies przy którym ręce opadają wył i szczekał jak poj...y:wściekła/y:niech sąsiadce się ta cieczka skończy bo oszaleję!!!!:wściekła/y:

Jaś pozwolił dziś mamusi umyć włosy i wymodelować - siedział w worku sako bo nie mamy leżaczka a mamusia śpiewała do suszarki i wyginała się przed lustrem:D
teraz grzecznie leży na macie i zaciesza się do misiów:-Djeju ja się rozc:-Dulam z każdym jego uśmiechem!!!!nieważne czy on do mnie do misia czy do sufitu:-D oho zaraz odpłynie...:-D normalnie udał mi się ten mój John!!! tata z nim siedział wczoraj 2 godziny i trochę mu płakał - ja miałam korki, on z nim po prostu nie rozmawia:sorry2: a Johny lubi jak się przy nim debila udaje:-D

no gwiazdy kochane słoneczko wychodzi...piękny dzień!!!dziś przyjeżdża moja mama jest niezastąpiona:-D żyć nie umierać!

cóż zbliżam się do końca posta...czas pomyśleć o kolorze...:-D jakby co to dzisiaj miał być pomarańczowy...jakby co to uruchomcie wyobraźnię
:-D

E: no nie wierzę:angry:
 
reklama
Hej babeczki:tak:
Mnie czeka dzis solidna wyprawa:sorry2:
-ze starszym do dentysty
-do ciotki zaniesc pity do rozliczenia
do mopsu dowiedziec sie co mi przysługuje
-do zusu podac numer konta
-zamówic wizyte u fryzjera
i nie wiem czy czegos nie zapomniałam:dry:

Mari anna wychowawczy mi raczej nie przysługuje ,bo miałam umowe do dnia porodu niestety:tak:

super sloneczko swieci i az sie chce z chałupy dac noge normalnie:tak:
Dormark mój Oskar to caly czas małpiego rozumu dostaje,niezaleznie od pory:zawstydzona/y:stwierdziłam,ze mu chyba liny do sufitu przyczepie,zeby mógł skakac jak małpa:-D

Cudownego dzionka zycze:-)

Patrysia jak tam przygotowania do wielkiego dnia Alanka?pociesz mnie ,ze ty tez jeszcze w lesie:cool::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
i jak tam Bartus sie miewa?powiedz mi on miał ciecie na klatce ,czy z boczku?
 
a teraz sprawdzam inną przegladarkę:D

Sylwia to duuużo siły życzę...dasz radę...ja zauważyłam że jako mamusia mam jakiś motorek w tyłku:D

E:ALLELUJA ALLELUJA ALLEUUUUUUUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D

czyli ten cały google chrome mojego m nie dlka mnie...nie ma to jak stary poczciwy dziadek explorer;D
 
Dzień dobry:tak:
Moja córa ma rytm dnia jak w zegarku - jako, że położyłam ją spać wcześniej, niż zwykle o 21 to wstała o 5 zjadła i spała do 8:30:tak:słoneczko za oknem, więc pogada mam nadzieję na dłuuugi spacer:-)

Wyobraźce sobie, że moja teściowa właśnie kupiła mi koc dla małej... dodam, że w domu mam już 3 - jeden sama kupiłam i jest ulubiony Misi, dwa od mojej mamy: cieniutki i gruby (z czego jeden wogóle nie użżywany) i teraz kolejny mi przybędzie:wściekła/y:matko czy te kobiety myślą, że wiosną i latem będę w koce zawijała dziecko? rozumiem wszystko, ale kurde toć by zapytała co potrzebuję dla dziecka zanim kupi bezmyślnie:no:


Gosia: kochana wniosek jeden - większe łóżko wam potrzebne albo czeka cię materac i podłoga:-)

miłego dnia dziewczyny!
Agagsm widzę że twoja T cię tak obdarowuje jak moja :-D

co do łóżka to już mamy na ziemi jak leżę to właściwie nieraz nogami na podłodze bo akurat zmieniamy i materac wyciągnięty z ramy :-Di teraz mój chce mniejsze a ja większe ;-):-D
a teraz sprawdzam inną przegladarkę
Sylwia to duuużo siły życzę...dasz radę...ja zauważyłam że jako mamusia mam jakiś motorek w tyłku:D

E:ALLELUJA ALLELUJA ALLEUUUUUUUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D

czyli ten cały google chrome mojego m nie dlka mnie...nie ma to jak stary poczciwy dziadek explorer;D
ale się świątecznie zrobiło :-D:-D:-D
 
Agasam-moja to jesc nawet nie chce dopoki jej nie przewinne .Ja po kapieli , dzieci mnie dzis rozpieszczaja.Obiad juz zrobilam, wiec po obiadku zaraz na dwor .
 
Nadarienne- z tego co się orientuję to w Mopsie na Strzegomskiej. Ja na razie byłam w Kobierzycach w GOPS-ie, bo tu jest zameldowany mój M. Mam udać się do MOPS-u we Wrocławiu po zaświadczenie, że nie pobrałam tu becikowego. Jeśli wniosek złożysz przed 15 maja to nadal jest konieczność posiadania zaświadzenia od lekarza.
Czym szczepisz? Bo ostatnio jak byłam u pediatry z Córką (super babeczka, tylko przychodnia jest na drugim końcu naszego pięknego, zakorkowanego miasta i Synka zapisałam koło domu), to mi powiedziała, że lepiej tą 6w1. Jeśli wybierzesz 5w1 to dziecko dostanie jeszcze w nóżkę szczepionkę przeciwko wzw B sanepidowską, która jest ponoć paskudna.(Chyba zawiera ten konserwant z rtęcią, czy coś w tym rodzaju, muszę doczytać).
W ogóle mówiła, że jeśli oddzielnie szczepić przeciwko WZW to lepiej kupieć bezpieczniejszą szczepionkę za 50 zł.

Dorciaa- z tym cewnikowaniem w Twoim przypadku to zła wola lekarzy, barbarzyństwo normalnie, dlaczego nie można w znieczuleniu?, ja nic nie czułam, tylko słyszałam jak coś tam lekarze gadali (mnie cięło dwóch lekarzy, plus wykład o technice cięcia i jakieś tam, :-D:-D:-D bo to był szpital kliniczny)

Dormark - sprytna z Ciebie Babka, masz już obiad, zazdroszczę:tak:
 
Ostatnia edycja:
Macy - No to możemy założyć lisią hodowlę! :-D:-D:-D
:-D
co do fajek - moze elektroniczne? ;-)

Ja właśnie skonczyłam farbować brwi :-D córa do mnie jak nałożyłam henne że wyglądam jak pies :eek:
:-D dobre. Jak ostatnio polozylam sie spac z mokrymi wlosami i wstalam rano z fryzura na wzburzonego Szopena, to uslyszalam od synka: mamo, masz cos z glowa nie tak. zrob z tym porzadek. :-D

Dorciaa, gratuluje uporu!
 
My wyszłyśmy dziś na 20 minut i musiałyśmy zawinąć się do domu bo takie wietrzysko.

Macy - No ładnie, widzę, że rośnie mały esteta u Ciebie!

Dorcia - ja mam safari i na nowym forum kolorki też nie idą :no:

Polcia śpi w nocy coraz dłużej, już nie wstaje o 1 tylko o 2-3. Jeszcze trochę i może wogóle nie będzie jedzonka w nocy... Mamusia się rozmarzyła hi hi
:-D

Dzisiaj wprowadzam w życie silne postanowienie nie kupowania lodów. Wyrobiłam sobie nawyk zjadania całego pojemnika 0,5L codziennie wieczorem, a to bardzo źleee, bo w takim razie po co ja flaki z siebie wypruwam ćwicząc???

A widział ktoś Kruszynkę ostatnio?

Miłego dnia dziewoje! (Oglądałam ostatnio kabaret Maxio, Bożydar i Lachonarium po raz 1000 chyba i jak zwykle polewka)
 
reklama
hej hej kobitki !!

ja dzisiaj jestem jak zombi ! Amelcie połozyłam spac jak zawsze ok 20.00 i budziła się zwykle najwczesniej o 2 albo o 4 rano na papu a dzisiaj? ! :szok: wstawałam o 22, 1, 3, 5, 7, maaaaaaasakra jakaś ! a i oczywiście nie zasypiała odrazu tylko jakies pół godziny wypluwania smoka - mamo wsadz mi a ja i tak wypluje :szok: mam tylko nadzieje że tak jej nie zostanie ....

ide zjeść jakieś śniadanko i wypić kawke tomoze się obudze :)
dobrze ze chcoaż ładna popgoda za okienkiem :tak:
 
Do góry