reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam :tak:

ja wczoraj poszłam spać wcześnie jak nigdy:szok: po tym jak już nie mogłam tu funkcjonować stwierdziłam że chyba mam za mało snu :-D

mały jeszcze nie śpi a łóżko znów mam okupowane :sorry2:

zmykam poczytać dalej ;-)
 
reklama
Dzień dobry :-) my już też na nogach, zaraz idę zrobić koło siebie, mała wpatruje się w misie to może i w domu uda mi się coś zrobić :-)
A poza tym nastrój do bani, po rozmowie z M już nie chciało nam się chyba gadać ze sobą, ja się zwinęłam do łóżka, a M kończył zupę na dzisiaj. Buzi jak wychodził do pracy też nie dostałam.Biedne dziecko, ma rodziców zupełnie do bani :-(
 
:-)Witam porannie u nas znow zapowiada sie piekna pogoda , wczoraj bylam z dzieciakami 5 godz na dworze i o 20 obie panny spaly, Mia obudzila sie i 1,30 na jedzonko i spala do 6 zjadla i jeszcze spi .Natomiast Nicol znow przesypia cale noce, wiec jestem wyspana i chumor tez dopisuje.:-D
Sylwia -fajnie , ze komisia przyznala Ci piniazki, zawsze sie przydaza
Jolcia -ja Cie przepraszam , ile to Ty masz lat , ze tak staro sie czujesz'. Ja zawsze mowie , ze rocznik o niczym nie swiadczy , liczy sie pogoda ducha i to na ile my sie czujemy.:-)
Gosia-ja tez czesto tak mam , ze che wszystkim odpisac , a jak zabieram sie zapisanie to zapominam co chcialam napisac.Taki alzchajmer po ciazowy.
Czechow -super , ze tak szybko zareagowalas i ciesze sie , ze z malutka juz wszystko ok
Paulina-mam nadzieje , ze to ju ostatnia przykrosc:confused: i ze ten pech w koncu Cie opusci.:-D
 
Ja także witam z rana.
Mała oczywiście od 6 nie śpi, pogadałyśmy, teraz ona w leżaczku a ja wyprawiam starsze dziecię do szkoły.
Ładna pogoda się dziś zapowiada, więc i nastroje powinny być dobre:-)
 
witam z ranka.
Moj bobo juz od 5.30 lobuzowal.
Po przymusowym spacerku z cora do przedszkola, spi..... oby dlugo :D
 
Mia sie obudzila bo zrobila kupke , moja niunia strasznie delikatna jest i jak zrobi kupke to trzeba ja odrazu przebrac , teraz lezy sobie w lozeczku na brzuszku i prôbuje sie przewrocic , jeszcze jej to nie wychodzi , lae trening czyni mistrza. Nicol sie kapie . Ja dzis mam labe wczoraj wysprzatalam cale mieszkanie , lacznie z umyciem okien u dzieci . Dzis tylko po odkurzac , to robie codzienie i z 2 prania .
Mam pytanko do mam z 2 dzici czy wasze starsze dzieciaki tez dostaja takiego wariactwa wieczorem . Nicol zawsze przed snem dostaje kota biega skacze mimo zmeczenia jakby kota dostala , nie wiem czy w ten sposub pozbywa sie reszty energi , ale potrafi caly dzien byc grzeczna a 2 godz przed snem doprowadzic mnie do rostroju nerwowego.
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie skonczyłam farbować brwi :-D córa do mnie jak nałożyłam henne że wyglądam jak pies :eek:

Dormark moja też tak ma:tak: ale wystarczy że ją zagonię do łóżka to zasypia w 2minutki bo jak zacznę czytać to kto by chciał tego słuchać :-D na wieczór też robi się strasznie marudna i płaczliwa wiec to znak że musi iść spać i staram się by szła o 20:00 choć nie zawsze to wychodzi bo nieraz padnie w dzień i jak ma drzemkę to już gdzieś o 22:00 zasypia :tak:


ale zauważyłam też to u Dominika ze jak chce spać to marudzi czy na rękach czy przy cycu i jak go odłożę do łóżeczka to od razu zasypia ;-)i też wrażliwy jest na kupkę w pieluszce od razu popłakuje i się w łóżeczku niecierpliwi :tak:
 
Witam laseczki, u mnie sprzątania przed chrzcinami cd., ale dziś już zakończę. O godzinie 6. 50 myłam okno w kuchni, ludzie z bloku na wprost, pewnie się w łeb pukali:-D.nawiedzona jakaś jestem czy cu?. Nie odpiszę wszystkim, bo nie dam rady:no:
sylwia ja też w malinach, nie jesteś sama, i dobrze, że jakaś kaska ci wpadnie
czechow w szoku jestem, biedna mała a ty razem z nią
Gosia ale masz terrorystów
dorciaa walcz dalej!!!!
 
Witam cieplutko!

Mari_anna, nie byliśmy na USG bioderek, nie wiem, czy to jest konieczne? Pediatra nic nam nie mówiła na ten temat, a jak sprawdzała bioderka, to ok były. Ale wiem, że tutaj sporo osób we własnym zakresie robi z tego, co dziewczyny piszą. Jutro idziemy na szczepienia, to przy okazji się zapytam.
Za to ja mam też pytanie - orientujesz się może, gdzie się składa wniosek o becikowe? Bo na stronie MOPSu nie mogę znaleźć informacji.

dormark, moja królewna także nie toleruje kupki w pieluszce, od razu domaga się przewinięcia. :)


Moje dzieciątko zaczęło już przesypiać całą noc. Jak ją ok 19 nakarmiłam, potem kąpiel, troszkę czuwania i do łóżeczka, tak o 5:40 rano ją zbudziłam, bo wydawało mi się, że już za długo śpi... Ale teraz znowu sobie drzemie, a ja już wykąpana, po śniadanku i mam trochę czasu na BB. :)

Muszę chyba też w leżaczek się zaopatrzyć, bo widzę, że przydałby się. Szczególnie po jedzeniu nie chcę małej do łóżeczka kłaść, bo mimo pochyłego materacyka ulewa jej się, a na takim leżaczku, to trochę wyżej główka by była jednak. Tylko te ceny trochę odstraszają jak patrzę. :<

Miłego dnia wszystkim Styczniówkom życzę!


A co do kolorków, to to forum jest jakieś dziwne, bo jak w szybkiej odpowiedzi piszę, to przyjmuje mi tylko jak wpiszę słownie nazwę koloru np. [color=red]tekst[/color], a liczbowo w rgb już nie. :<
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry:tak:
Moja córa ma rytm dnia jak w zegarku - jako, że położyłam ją spać wcześniej, niż zwykle o 21 to wstała o 5 zjadła i spała do 8:30:tak:słoneczko za oknem, więc pogada mam nadzieję na dłuuugi spacer:-)

Wyobraźce sobie, że moja teściowa właśnie kupiła mi koc dla małej... dodam, że w domu mam już 3 - jeden sama kupiłam i jest ulubiony Misi, dwa od mojej mamy: cieniutki i gruby (z czego jeden wogóle nie użżywany) i teraz kolejny mi przybędzie:wściekła/y:matko czy te kobiety myślą, że wiosną i latem będę w koce zawijała dziecko? rozumiem wszystko, ale kurde toć by zapytała co potrzebuję dla dziecka zanim kupi bezmyślnie:no:

Dormark: twoja Mia to jak prawdziwa dama - w kupi leżeć nie będzie;-)Moja na odwrót - leży w kupie i gada, śmieje się i wogóle nic a nic jej ta kupa nie przeszkadza:szok: kupa to dla niej nieproblem, ale jak mama za wolno cyca wyciąga to krzyczy od razu na mnie:-D
Sylwia: supe, że się udało na komisji pieniążki wywalczyć
Yol_a: widzę, że w taki wir sprzątania wpadłaś, że aż spać nie możesz:-ppośpię za ciebie;-)
Gosia: kochana wniosek jeden - większe łóżko wam potrzebne albo czeka cię materac i podłoga:-)

miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry