reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Patrycja u nas to samo z Huggisami. A niby trzymaja 12 godzin chłonnosci, Nie wiem gdzie. Juz pare razy mała przebierałam bo przesikane miała wszystkie ubranka:no:
No ale na błedach człowiek sie uczy...
 
reklama
My jemy z obu cyców, a potem jeszcze butelka 90ml, ale nie zawsze zje cała butelkę, czasami zje tylko 30ml i oddala się w krainę słodkich snów ;-)
 
Kaamma jak ty to robisz ze Ci tyle przesypia. u mnie najdluzej spi 6h a potem jedzonko co 3h.

Bibik jestes super dzielna kobitka!!!
Psibrzuch u mnei od kilku dni lecą bąble ze sliny a potem slina scieka kącikami ust.
Malwina18 my srednio jemy 100ml, i to jej wystarcza na 3h,jak zje 120 to na 3,5 do 4h ale to róznie bywa. raz zje 80ml a raz 120 no przed chwila pobuila rekord bo zjadla 140ml ale to dlatego ze przespala 5h;-) wiosna jej chyba sluzy;-)

u nas dzis dzien usper, mała jak zasnela o 11 na spacerku to obudziala sie o 15;-) pochodzilysmy 2h zrobilysmy chyba z 10km i nogi to mi w pupke wchodza;-)

Wioclia dzis odkryla jaki fajny jest wozek w domku i ze mozna byc w nim wozonym i gapic sie na szafki;-)
 
Malwina mój obrzrtuch wypija około 150 ml . - bo czasami ściagam i babcia daje z butli to łyknie 150 jak nic. ale czasami tylko 100 więc zalezy od dnia :) a jada tak średnio co 2, max co 2,5 godziny. :tak:

co do papmpersów to ja najbardziej wole pampersy ale nie nasze polskie tylko kupuje przez allegro niemiecki bo są o niebo lepsze ! o wiele chłonniejsze i bardziej miękkie :) Polskie pampersy mi nie pasują a hagisów nawet nie probowałam nigdy :)

Beti to niezły spacerek sobie urządziłaś :) ja dzisiaj wystawiałam Malude na ogrodek bo miałam dużo sprzatania :)
nadrobie w poniedzialek bo w weekend nigdy nie ma czasu na spacery ;] a dotego w sobote jade do szwagra na sesje z Amelka i siora weźmie Antka i będa miały małe bobasy sesyjke :) juz się nie moge doczekać - mam tylko nadzieje że dobry humor będzie miała :) :tak:
 
Wiecie co! Moja mama pobiła już wszelkie rekordy!
Napisałam jej, że jak byłam w ciąży, to się nie interesowała, a teraz wtrąca się we wszystko przy Emi itp. I że ja straciłam mieszkanie (bo nam nie przepisze), ale ona straciła o wiele więcej.
Oto co mi odpisała: "nie musisz zadawać sobie trudu przyjazdu w swięta ,wnusi tez nie straciłam bo bedziemy jeszcze mieć inne wnuki,natomiast Ty straciłaś duzo wiecej,bo cały spadek po mnie ,a jest tego troche ,starczyło by na wasz wymazony dom i jeszcze by zostało,ale w tej sytuacji musze zmienić spadkobierce ,bo napewno nie bedziesz to Ty".

Noż k... :wściekła/y: W dupie mam jej pieniądze, nigdy ich nie chciałam, ale to, że moje dziecko jest wymienialne na inne (dzieci córek jej męża) to juz przekracza wszelkie granice!!! :wściekła/y:
zadzwoniłam do dziadków, czy mamy przyjeżdżać w święta, to usłyszałam od babci, że jej to nie interesuje (nie wiem co, bo zapytałam tylko czy mamy być) i do widzenia...
Szlag by ich trafił! Kaktus mi na ręce wyrośnie, jeśli zaprosimy ich na chrzciny! Popaprańcy totalni :wściekła/y:
 
Pasibrzuch rece mi opadły jak przeczytałam co Twoja mama napisała... przykro mi bardzo,ale masz teraz swoje szczeście i to jest teraz najważniejsze!!
 
Ja juz po spacerku cudownie tak mozna zyc . Niestety z rodzinnego dnia nici M musial isc do pracy moze juro a jak nie to w niedziele na pewno .
My tez ciemnuchy jeszze nie mamy , troszke sie luszy , ale nie ciemnucha.
Pasibrzuch.-moja mala tez sie ostatnio slini i pieni.
Padam ze zmeczenia ,ale zaraz Nicol zasnie i ja robie czwiczenia a potem to juz relax.
 
hej mamuśki:tak:
Ależ dawno mnie nie było - będę miała co nadrabiać przy karmieniu! Dopiero dziś wróciliśmy, a pojechaliśmy w niedzielę i mieliśmy w środę wrócic:-) Wizyta u dziadków w Toruniu zaliczona. Wszyscy zakochani w Misi i nadziwić się rodzinka nie mogła, że ona nie płacze i taka spokojna;-)Jako, że mój mały podróżnik przespał 3h w podróży to teraz chce oglądać mieszkanie, bo dawno nie widziała swoich czterech kątów, więc nadrabianie zacznę wieczorem teraz- tylko chciałam się przywitać - normalnie się stęskniłam za wami :sorry2:
 
Pasibrzuch ja to Cię podziwiam,swietnie,że jesteś bardzo silna i tak trzymaj,trochę przykro,że masz taką matkę.
Mój właśnie wrócił z pracy i rodzina w komplecie.
Mam pytanko do dziewczyn,które mają dzieci w wieku 3-4 lat.Co robicie jeśli dzieci wam pyskują,używają brzydkich słów,mój Piotrek się ostatnio rozpuścił i już mi ręce opadają od jego głupich odzywek,doradzcie coś,proszę
 
reklama
a wiecie od czego się zaczęło? Że wśród zdjęć małej, które wysłałam mamie było zdjęcie teścia, jak karmi Emi!
I że moja mama nie życzy sobie takich zdjęć, mam jej wysyłać tylko te dotyczące dziecka! Na głowę chyba jej coś padło, bo to nie jest normalne.
 
Do góry