reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wronek gratki za totka to co nam kupisz?:D
Karoli trzymaj się ja też ryczałam na JAsiowym szczepieniu:sorry2:i prawie moja mama też!ja mam czasem wybór zjeść albo bb:sorry2:
a Jaś zalicza chyba skok rozwojowy jest mega niespokojny żeby zasnął muszę mu ręcę trzymać bo macha nimi jak wariat co mu się nigdy nie zdarzało:dry:


E: noż cholera jasna co ja źle robię z tymi kolorami!?

Wronek może być po mega torciku dla każdej, kurier dowiezie:-D

Ja wyłam na szczepieniu dopiero jak wyszłam i do auta wlazłam, bo mi głupio było siadłam z tylu i wyłam razem z Poluchną. Pierwszy raz mi tak płakała z takim OGROMNYM ŻALEM!!!!!!
a w następnym tygodniu znowu porcja kuj kuj najchętniej to wysłałabym kogoś innego z nią, ale w domu będzie jeszcze gorzej czekać na nią ehhhh
 
reklama
hej Kobietki :)
ikolejny weekend się zaczyna :)

ja dzisiaj od rana złamałam postanowienie że nie jem słodyczy - rodzice mają dzisiaj 30-sto lecie ślubu i postawili babeczkę do kawki no i Justysia się skusiła ...buuuuu a od środy popielcowej nie jadłam - teraz bede miałą wyrzuty sumienia :zawstydzona/y:

lece predko prędziutko do łazienki póki mała śpi na ogrodzie - trze się doprowadzić do urzytku :)

co do ciemieniuchy to odpukac my jeszcze nie mamy - cos tam się troszkę łuszczy skórka ale niejest to ciemieniucha :)
 
kobitki z ciemieniuchą ratunku

czy u was zaczelo sie od nieprzyjemnego zapachu główki w okolicy ciemiążka ???

u nas takowy sie pojawił pare dni temu a od wczoraj calutka głowa w łuszcz acej sie skórce

co robić???

oliwka chyba nie bardzo pomaga prawda >?

agniecha jak pobędziesz z nami jakiś czas i bedziesz się udzielać to zapewne dostaniesz zaproszenie do grupy :tak:

U mnie wlasnie tak sie zaczelo..walczymy z ta cholera bezustannie i jak na razie nieco,ale tylko nieco pomogla ostatnio przepisana masc.Zeby problemow nie bylo za malo to malemu wysypka zaczyna schodzic ale za to skora mu sie luszczy,ze szok...
Na badabiu krwi synus byl wczoraj dzielny,dzielniejszy niz mamusia,ktora zapomniala,ze pewne slowa sa podobne w polskim i niemieckim jezyku i sie zwrocila do meza,ze ten lekarz to wampir....Na to pan doktor wyszczerzyl zebiska,zblizyl paszcze do szyji synusia i....Alex zapomnial ,ze mu krew wysysja,tak sie zapatrzyl...Ale mi bylo glupio...na szczescie el dochtore ma poczucie humoru:-)
Pisalam niedawno,ze Alex uspokaja sie w wannie i ze pytalam czy nie chce w niej spac...no,to wczoraj podczas kapieli zasnal...B. go myje,myje,szoruje,gladzi patrzy...a synek spi...Smiechu co niemiara,bo szkoda go nam bylo wyciagac:-)


U nas wiosna pelna geba ,ponad 20 stopni.Alus spi ale jak wstanie to zaraz dymamy na dwor...
Pozdrawiam cieplutko
 
Wronek - gratulacje!
Bibik - widać ogromniastą różnicę! Synek super rośnie
Yol - Jesteśmy z Tobą :)
Dormark - Wszystkiego naj dla mężą, żęby na zbyt dużo szyszek nie zasługiwał :)
Malwina - Zuzka śliczna!
Roxeen - Ivi polecała ciekłą parafinę.
Agbar - Trafił Ci się wampir z poczuciem humoru :)) Uśmiałam się.

U nas nocka beznadziejna, tzn Polunia spała ślicznie ale mamusia nie :(
Śniło mi się, żę jestem żoną Clooneya i że mnie zdradzał.... Ale to dopiero nad ranem jak udało mi się zasnąć. Wcześniej miałam schizy, że mi ktoś w mieszkaniu hałasuje (2 razy chodziłam sprawdzać) Taki lekki sen miałam, że budziłam się co godzinę albo pół :(
 
Roxeen ja smarowałam główkę oliwką albo parafiną i przy kąpieli delikatnie,naprawdę delikatnie paznokciami drapałam główkę spienioną szamponem,nie używałam żadnej szczoteczki,nie kupiłam nawet takowej.Nawet kiedy na główce nic nie było to raz na jakiś czas profilaktycznie leciusieńko szorowałam.Polecam ,bo w moim przypadku to się sprawdziło u jednego jak i u drugiego,dzięki temu też nie miała szans pojawić się duża skorupa.A jeśli już ona jest to spróbuj dzisiaj kilka razy,co jakiś czas posmarować główkę oliwką i nałóż czapeczkę-musisz to mocno natłuścić a przy kąpieli wieczorem zrób tak jak pisałam wyżej,tylko lekko drap,nie wolno tej skorupki zrywać paznokciami

Pumpkin ja kiedy mieszkałam jeszcze w Piasecznie to chodziłam do neurologa w bonderze w P-nie- do takiej starszej babki ale nazwiska nie pamiętam.tam tam tylko ona jedna chyba była
 
DZIEN DOBRY!:-)

Czuć wiosne w powietrzu:rolleyes:
BIBIK śliczniutki Natanielek:-)biedactwo tyle przeszło...ale jaki z niego dzielny ZUCH CHŁOPAK!!!
MALWINA Zuzia także śliczna:-)
WRONEK gratulacje totka:-)
ROXENN oj bidulko z tymi zebolami ale już masz to praktycznie za sobą bo tylko przetrwać ból i może podreperowac i jest gites:tak:
TYSIOLEK hehe rozbawiłaś mnie:-)nie ma to jak fajniutki humorek to chyba wiosna robi bo i mnie się serce cieszy!
KAJA i GOSIA mam pytanko bo widze w suwaczkach link do zdjęć Tymusia i Dominisia z tym że ja nie moge wejść bo trzeba hasło?chyba że właśnie o to chodzi aby nie wchodzić to wtedy przepraszam za pytanko;-)

U nas dobrze Alanek także ładnie śpi w nocy:tak:tylko raz do niego wstaje a też i dlatego bo musze mu zmienić pampersy w czym to ja musze go zbudzić:sorry2:Haggisy są okropne!ostatni raz je kupiłam jak przyłożysz ręką do niego to cała jest mokra tak przepuszcza i do tego jak ma więcej w niego zasiusiane i nie daj że będzie spał na boczku(czasem tak śpi jak w nocy mu się nie odbije)to jest PRZESIKANY i musze go przebierać jak i pampersa zmieniiać masakra!z Pampersami tak nie miałam mógł spać i dopiero nad ranem go przebierałam(no chyba że kupka a teraz ją częsciej robi):tak:wole już nie zmieniac firmy bo tylko niepotrzebne nocne problemy sobie i dziecku robie:dry:

Miłego dnia życze!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Roxeen u nas oliwka się super sprawidziła,godzinę przed kąpielą całą głowę smarowałam oliwką na to czapeczka i wyczesywałam. Dziewczyny pisały że jeszcze parafina i masło.

U nas pomógł płyn Linomag. 3 dni i po ciemieniusze.

hej Kobietki :)
ikolejny weekend się zaczyna :)

ja dzisiaj od rana złamałam postanowienie że nie jem słodyczy - rodzice mają dzisiaj 30-sto lecie ślubu i postawili babeczkę do kawki no i Justysia się skusiła ...buuuuu a od środy popielcowej nie jadłam - teraz bede miałą wyrzuty sumienia :zawstydzona/y:

lece predko prędziutko do łazienki póki mała śpi na ogrodzie - trze się doprowadzić do urzytku :)

co do ciemieniuchy to odpukac my jeszcze nie mamy - cos tam się troszkę łuszczy skórka ale niejest to ciemieniucha :)

Dziś Józefa czyli odstępstwo od postu - zatem jesteś usprawiedliwiona ;-) do 24.00 możesz szaleć ;-)
 
Witam wiosennie :-)
Czekam, aż się mała obudzi i biegniemy na spacerek ... nie chcę zapeszać, ale chyba powoli jej się stabilizuje pora drzemki ... od kilku dni ładnie śpi od ok. 11-12 do 14-15 ... nie licząc wczorajszego dnia, który cały przespała ;-)

Malwina, Zuzia śliczna !!! i jakie imię ma super :-)
Nadineczka, Dorcia, Karoli, my w poniedziałek idziemy na pierwsze szczepienie, a ja już przeżywam ... mam śliczne, pogodne, zdrowe dziecko, które ani raz do tej pory nawet nie kichnęło, więc jak mi dostanie po tych g****ch gorączki, albo będzie cały dzień płakać, to chyba zamorduję .. tylko jeszcze nie wiem kogo :baffled:
Roxeen, powodzenia w walce ze wstręciuchą ciemieniuchą !!!
 
Patrysia, to mnie pocieszyłaś :sorry2: moja mama uszczęśliwiła nas 3 megapakami Huggisów :szok:
Agbar, cholerka, wszędzie trzeba uważac na to co się mówi :-D
Pumpkin, no sen nie powiem, nie obraziłabym się o taki ;-):-)

Dziewczyny, czy Wasze maleństwa też tak strasznie się ślinią? Mam wrażenie, że Emi od kilku dni wiecznie wisi jakiś śliniany glut z buzi. Co wytrę to zaraz kolejny :baffled:
 
reklama
Do góry