reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Jol , Macy ja naprawde zaczynam się martwic ż emoja mała tylko jakies 5200 wazy ! a wasze po 6 albo 7 kilo prawie ! chyba coś nie tak z nami hmmm... :( ale Amelcia nie wyglada na wychudzona wiec sama juz nie wiem

aha macy ta sukienka w maki przesliczna ! smiało możesz ubierać w nią malude do chrztu !

ide kapac malude - ciekawe ile Mała mi dzisiaj prześpi po wczorajszej kiepskiej nocy.... :.. nie powiem chetnie bym pospała dłużej niz 2 godziny :D
jak mój ma ważyć 5kg jak urodził się 4,5kg ;-) nie ma co porównywać ważne że córa odpowiednio rośnie ;-)


dziewczyny jutro powtórka z rozrywki znów do dentysty smigam z przymusu
boli coraz mocniej i spuchnięta jestem jak balon - mój D mial wyrywane w zyciu 3 zęby i mowi ze to nie jest normalne
w dodatku boli mnie ucho i mam powiększony i bolący węzeł chłonny
kurde oby to nei zapalenie okostnej albo inne badziewi ebo mi dowalą antybiotyki
duomox pewno ehhh

dbajcie o ząbki - ja się bałam wyrwać te dwa dziady no i mam teraz... :no:
oj współczuję mnie też dentysta czeka ale ciągle mi brak czasu by się zapisać :zawstydzona/y:

My byliśmy ostatnio też na szczepieniu 3 kłucia mały okropnie później płakał :-(ale jak zasnął o 20 to obudził się w nocy raz przespał całą noc ładnie :tak:


p.s. widziałam ze w koncu ruszył dział ekspercki :tak::tak::tak:
Dział ekspercki
 
reklama
Dzisiaj był szalony dzień. W domu nic nie zrobione ale za to ogródek odpicowany! Było 20 stopni i całą rodzinka ciężko pracowaliśmy, za wyjątkiem Okruszka, który spał smacznie w wózku...:-) Ksawuś doczekał się piaskownicy i nawet ławeczki!:tak: Do tego skoszona trawka, obcięty żywopłot i trawka między płytkami wyrwana... :tak::tak::tak: Teraz jeszcze namiot-patio rozłożyć, grilla odpalić i się relaksować...:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Pamiętam, że ktoś cię pytał (ale nie mogę znaleźć postu kto) gdzie mieszkam? Odpowiedz: UK, GB. Jak kto woli wszystko to samo...:-D Dokładniej Anglia, Coventry...:tak:
Nie wiem czemu po takiej dzisiejszej harówce humor mi dopisuje!!!:confused:
Co do dentysty to w ciąży z Ksawkiem strasznie mi poszły "tryby". Jednak rwania nie było tylko leczenie kanałowe ( wiele tygodni), ale szczerze to do dziś mam z nimi problem. Dają znać od czasu do czasu, że są i nie pozwalają o sobie zapomnieć...:no: Z Natkiem to inna sprawa bo szybko postanowił przyjść na świat i ząbki nie zdążyły się popsuć.....:-(
Załączam fotki mojego Okruszka. Jedna fotka z dziś ( specjalnie dla Was) a druga 2 godziny po porodzie... Moje Maleństwo Kochane!!!
 

Załączniki

  • Desktop7..jpg
    Desktop7..jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Roxeentak czytam sobie poradnik o pieluchowaniu i jestem w szoku kiedy trzeba zaczynać! 3 tygodniowe dziecię? :szok: :szok: Z Ksawkiem zaczynałam jak miał 1,5 roku! Ale jest coś co bardzo mi się spodobało w tej opowieści:
MiłoSć:
- jest cierpliwa
- nie unosi się gniewem
- nie pamięta złego
- wszystko przetrzyma
- nigdy nie ustaje
- itd
Taka listę możesz traktować nie tylko jako rodzicielski rachunek sumienia, ale także jako sposób na uspokojenie i zapanowanie nad sobą we wszelkich trudnych wychowawczo sytuacjach.

Święta prawda!!!:tak::tak::tak:
 
Witam porannie u mnie nocka kipska , budzila sie Mia co godzina .Teraz lezy w lozeczku i oglada misie . Skutek nieprzespanej nocy Nicol wstala a ja dalej spalam ,Nicoli chyba pasowalo bo caly cokier rosypany i dziecko radosne . Teraz stwierdzila , ze za duza kontrola i poszla do siebie do pokoju.
Bibik13-natanek przesliczy i jak ladnioe Ci rosnie-a teks sama prawda nic dodac , nic ujac .

Dzis sa urodziny mojego M. Wiec pewno rodzinny dzien , pogoda sliczna .
 
I u nas noc kiepska. Mały był strasznie marudny i ciężko u było po karmieniach zasnąć. Teraz padł sam w swoim łóżeczku.

Babeczki kochane ja znikam na weekend do teściów i nie będę mogla do was zaglądać. Postaram się nadrobić wszystko jak wrócę.

Miłego weekendu życzymy.

PS. Trafiłam czwórkę w lotka :)
 
I u nas noc kiepska. Mały był strasznie marudny i ciężko u było po karmieniach zasnąć. Teraz padł sam w swoim łóżeczku.

Babeczki kochane ja znikam na weekend do teściów i nie będę mogla do was zaglądać. Postaram się nadrobić wszystko jak wrócę.

Miłego weekendu życzymy.

PS. Trafiłam czwórkę w lotka :)

Yol_a - my wzsytkie czekamy
Super gratulacje , zawsze to jakis ektra grosz.Milego pobytu u tesciow.
 
Noc była nie najgorsza. Aczkolwiek budził się co 2-3 godziny i jestem troszkę niewyspana.
Wczoraj na jodze było całkiem fajnie. Zmęczyłam się masakrycznie, ale jednocześnie rozluźniłam się. Stwierdziłam, że będę tam chodzić regularnie. Na razie raz w tygodniu. A po świętach dwa razy w tygodniu.

Mamy skoku ciąg dalszy. Najchętniej ciągle by wisiał przy cycu i to jak najdłużej.... ale tu się nie da bo ciągle mocno leci :sorry2: Bez cyca krzyk... przy cycu też krzyk. Jedyne wyjście wetknąć smoka i liczyć, że pomoże ;-)

My dzis mielismy szczepienia, echh.... Takze zapowiada sie bezsenna noc. Poki co synek zasnal, ale dzien raczej byl pt. kiepsko sie czuje i dlatego placze. Na szczepieniu dzielnie sie spisal, ale jak dostal strzykawa w udo to i ja sie poplakalam. Taki chyba juz los matki.
Goraczke zaliczylismy 38,1 i czopkiem ja potraktowalismy. Spadla. Jutro juz bedzie dobrze.. musi byc
U nad po szczepionce przede wszystkim pomogły okłady w miejscu ukłucia z sodki. Też ściągają gorączkę. Płakał pół wieczoru u nas, ale to dlatego, że go nóżki bolały i nie mógł nimi ruszać.
 
Cześć Dziewczynki

U nas noc piękna z resztą jak zawsze od 20 do 6 bez przerwy i jeszcze śpi :tak:
A ja od 6 na nogach ubranka Julki poprasowane, w domu prawie posprzątane i jeszcze tylko na zakupy muszę pojechać i coś upichcić. Wieczorem przychodzą znajomi bo mamy małe święto to tak jak M Dormark mój J też ma dziś urodziny i imieniny w jednym :tak:
 
reklama
witajcie
U mnie mała pobiła rekord po kąpaniu spała az 5 godzin , no ale pozniej było gorzej bo spała 3 ,2 i godzinę. U nas mała rano zawsze jest marudna przez około 3 godziny..Wy tez tak macie?
tak jest dzien w dzien. U nas pierwsze szczepienie przeszło super ,mała tylko płakała jak była kłuta a jak juz ja ubrałam i włozyłam to fotelika to zasneła i tak juz cały dzien póżniej. Skarbek mały:-)

a to moja kochana Zuzia
 
Do góry