reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

TYSIOLEK super zaproszenia:tak:też musiałam sobie "przypomnieć"jak chodzić w szpiluniach:-D

Super ubranka ja mam po synku kupiłam nowe ciuszki co teraz jak ulał się przydały:-)
 
reklama
Tysiolek, moj Tymek miał 3 dni temu 5,5 kg, nie sądze by dobił do 6 kg obecnie. Więc spokojnie. ... ale fakt.. drugą brodę ma.. po matce zapewne :wściekła/y::-D
 
No, Kaja, zaprzeczyc nie mozna, ze Tymkowi rosnie druga broda. :szok: Ale czy po matce? Ja u Ciebie drugiej znalezc nie moge...
 
macy - dobre uczynki będą ci zapamiętane :-D
roxeen ty się śmiej.. a ja nadal w szoku nad wiekiem twej matki :szok::-D
Matko kochana co ty z tymi zębami masz... uważaj na siebie i nie cierp tyle bo serce się kraje. :tak:
 
Tysiolek, sie nie przejmuj. Moj maz ma prawie 190 cm wzrostu i mam zwyczajnie duze dzieci. Moj synek waga i wzrostem jest jak dziecko 6 letnie! Wazne jest obserwowac siatki centylowe. Jesli ida dosc rowno przez caly czas, jest ok. Jesli zauwazysz drastyczny spadek, wtedy mozesz sie martwic. A zeby bylo smieszniej, ja zawsze bylam poza siatka centylowa. :-) Chodzisz do pediatry pewnie regularnie, wiec wszystko jest pod kontrola. I tak jak Pumpkin napisala, niektorym idzie we wzrost, nie w podbrodek. Nam idzie tu i tu. :-D

heheh a mojej może idzie w ....rozum :-D
no to truszke mnie uspokoiłyscie :) jak patrzyłam na siatki centylowe to Mała idzie cały czas jako średniaczek - przynajmiej nie mam dużo do dzwigania :)

Kaja Twój ma po Tobie drugą brode to pół biedy - ale dobrze że moja nie ma po mnie dużej du** bo by smiesznie wyglądała hyhyhy :-D

ide film oglądac bo mnie M z kompa wywala :dry:
 
Roxen -strasznie sie meczysz z tymi zebami.
Pumpin-napisalam Ci sprostowanie do utrasun na odpowiednim watku.
U mnie dzieci juz od dawna spia a ja zjadam chlebek wasa i ide spac .
Przespanej nocki i milych snow.
 
Witajcie Dziewczynki,
Pewnie tu juz pusto o tej porze.
nie dam rady nadrobic, choc bardzo bym chciala. Czy ja kiedys zrobie come back do mojego, ze na wszystko mi czasu starcza??!!
Dobrze, ze do toalety daje rade chodzic, choc i tu czasem potrzeby musze zalatwiac ekspresowo;-)

My dzis mielismy szczepienia, echh.... Takze zapowiada sie bezsenna noc. Poki co synek zasnal, ale dzien raczej byl pt. kiepsko sie czuje i dlatego placze. Na szczepieniu dzielnie sie spisal, ale jak dostal strzykawa w udo to i ja sie poplakalam. Taki chyba juz los matki.
Goraczke zaliczylismy 38,1 i czopkiem ja potraktowalismy. Spadla. Jutro juz bedzie dobrze.. musi byc

Za to wiosna na calego, az chce sie zyc. Dzis w sloneczku 20 stopni. To wlasnie we Wloszech lubie, ze szybciej przychodzi wiosna, a zima pozniej. Tylko z latem mam na bakier, bo zdecydowanie za goraco.

Dobrej nocki, a dla tych, ktore rano przecytaja mojego posta, mlego dnia:-)
 
reklama
Karoli - Trzymaj się ciepło, może niedługo synek się uspokoi i będziesz miała więcej czasu.. :) Trzymamy kciuki w każdym razie :)
 
Do góry