reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Jestem wyrodna matka.
Padłam jak wesz o 13, po obfitym obiadku. Tzn położyłam się "rozprostować plecy", z tabelą ćwiczeń w ręku, żeby było śmieszniej.. i odjechałam.
W momencie, kiedy P zaczęła się bulwersować przez sen ją zabrałam do siebie, zatkałam buzie cycochem i dalej w kimono. Odstawiała buzwersy jeszcze ze dwa razy to cycol w buzie i heja.
Nawet stanika nie zakładałam tylko tak z cycem na wierzchu podekniętym jej pod nos....
No i tak do 18ej mojego czasu...
Mam tylko nadzieję, że ją wykąpię teraz i bezproblemowo pójdzie spać, bo ja dalej słaniam się na nogach...
 
reklama
Pumpkin, a co Ty taka zmeczona? Lykasz jakies witaminy? Czy tak stes odreagowujesz?

Tak pisalyscie o tych ubrankach na chrzest. A ja nie wiem, co zrobic. Mam taka kiecke dla mlodej, ale nie wiem, czy ona na chrzest sie nadaje.
DSCN0380..jpg
Myslalam jeszcze o czyms takim, ale ta z kolei chyba za strojna, co?
D016-16 Girl Baby Clothes One-Piece Dresses 9-12 months on eBay (end time 25-Mar-10 03:16:36 GMT)
 
Ostatnia edycja:
hehehe Macy widocznie Twoja Mała ma wieczny skok - rozwija ise 24 h na dobe :D
dobra to juz nie narzekam ze moja tak wstaje co dwie godz raz na tydzien jak Twoja codziennie......
 
Moim zdaniem ta w maki ładniejsza niż ta falbaniasta.
Witaminki łykam, po prostu zamiast spać jak P uderza w kimono to ja brykam do późna i taki tego efekt...
---------------
Dziecię już wykąpane i ładnie zasnęło :) Mam nadzieję, że nockę ładnie prześpi jak zwykle tylko z jedną pobudką.
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po spacerku -super tak cieplo .
Nalesnike zrobiomne, poprasowane . Mia juz spi a Nicol oglada bajki i pewnie tez niedlugo pujdzie spac.
 
Witam mamuśki,
opuściłam się ostatnio i rzadko piszę, ale podczytuję regularnie :tak: ... prowadzimy z Zuzu intensywne życie towarzyskie, co chwilkę ktoś wpada w odwiedziny, co raz więcej spacerkujemy, a że pogoda się poprawia, to masa mamusiek z wózkami wyległa na ulice :-) i tak nam dnie zlatują, że nawet nie wiemy, kiedy ...
Pumpkin, ja podobną metodę zastosowałam wczoraj i dzisiaj rano ... normalnie wstajemy z małą jak M idzie do pracy ok. 6, ale jakoś nie miałam siły, więc mała do mnie do wyrka, cycuch w buzię i tak spałyśmy do 9 ... ja szczęśliwa, Zuzu też, więc nawet mi do głowy nie przyszło, żeby się o wyrodność posądzać ;-)
Macy, nie przerażaj mnie !!! moja przesypia w nocy 6-8 godz bez cyckowania, w dzień je co ok. 3 godz a na domowej wadze wychodzi 6700 :szok: chyba wysysa ze mnie wszystko, co się tylko da ... bo jem takie ilości, że wstyd się przyznać ... 6-8 kanapek na kolację to norma :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: u mnie waga ciągle leci, a Zuzu rośnie jak na sterydach :sorry2:
Paula, skarpetki rewelka ... jutro idę do Rossmanna :-)

Widzę, że temat chrztu na tapecie ... my mieliśmy chrzcić za tydzień, ale odwołali, bo proboszcz stwierdził, że chrzty 3 tyg z rzędu to przesada :baffled: więc chrzcimy w kwietniu ...
ubranko kupiłam na allegro ... używkę, bo jakbym miała wydać 150 zł na coś, co mała raz założy, to chyba by mnie trafiło

Biały polarowy komplecik do chrztu + GRATIS (935789832) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam mamuśki,
opuściłam się ostatnio i rzadko piszę, ale podczytuję regularnie :tak: ... prowadzimy z Zuzu intensywne życie towarzyskie, co chwilkę ktoś wpada w odwiedziny, co raz więcej spacerkujemy, a że pogoda się poprawia, to masa mamusiek z wózkami wyległa na ulice :-) i tak nam dnie zlatują, że nawet nie wiemy, kiedy ...
Pumpkin, ja podobną metodę zastosowałam wczoraj i dzisiaj rano ... normalnie wstajemy z małą jak M idzie do pracy ok. 6, ale jakoś nie miałam siły, więc mała do mnie do wyrka, cycuch w buzię i tak spałyśmy do 9 ... ja szczęśliwa, Zuzu też, więc nawet mi do głowy nie przyszło, żeby się o wyrodność posądzać ;-)
Macy, nie przerażaj mnie !!! moja przesypia w nocy 6-8 godz bez cyckowania, w dzień je co ok. 3 godz a na domowej wadze wychodzi 6700 :szok: chyba wysysa ze mnie wszystko, co się tylko da ... bo jem takie ilości, że wstyd się przyznać ... 6-8 kanapek na kolację to norma :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: u mnie waga ciągle leci, a Zuzu rośnie jak na sterydach :sorry2:
Paula, skarpetki rewelka ... jutro idę do Rossmanna :-)

Widzę, że temat chrztu na tapecie ... my mieliśmy chrzcić za tydzień, ale odwołali, bo proboszcz stwierdził, że chrzty 3 tyg z rzędu to przesada :baffled: więc chrzcimy w kwietniu ...
ubranko kupiłam na allegro ... używkę, bo jakbym miała wydać 150 zł na coś, co mała raz założy, to chyba by mnie trafiło

Biały polarowy komplecik do chrztu + GRATIS (935789832) - Aukcje internetowe Allegro

Komplecik sliczny.
Nicol zmeczona , ale jeszcze ze mna walczy i nie chce spac wiec poczekam ,.
 
Jol , Macy ja naprawde zaczynam się martwic ż emoja mała tylko jakies 5200 wazy ! a wasze po 6 albo 7 kilo prawie ! chyba coś nie tak z nami hmmm... :( ale Amelcia nie wyglada na wychudzona wiec sama juz nie wiem

aha macy ta sukienka w maki przesliczna ! smiało możesz ubierać w nią malude do chrztu !

ide kapac malude - ciekawe ile Mała mi dzisiaj prześpi po wczorajszej kiepskiej nocy.... :.. nie powiem chetnie bym pospała dłużej niz 2 godziny :D
 
Tysiolek - Nie wszystkie dzieci muszą być pod szablon... Poza tym ważna jest też waga wyjściowa oraz wzrost. Niektórym dzieciom nie idzie w drugi podbródek a w we wzrost właśnie..
 
reklama
Tysiolek, sie nie przejmuj. Moj maz ma prawie 190 cm wzrostu i mam zwyczajnie duze dzieci. Moj synek waga i wzrostem jest jak dziecko 6 letnie! Wazne jest obserwowac siatki centylowe. Jesli ida dosc rowno przez caly czas, jest ok. Jesli zauwazysz drastyczny spadek, wtedy mozesz sie martwic. A zeby bylo smieszniej, ja zawsze bylam poza siatka centylowa. :-) Chodzisz do pediatry pewnie regularnie, wiec wszystko jest pod kontrola. I tak jak Pumpkin napisala, niektorym idzie we wzrost, nie w podbrodek. Nam idzie tu i tu. :-D
 
Do góry