reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

agbar- nie muszę dodawać co ja radzę? Oczywiście przesunąć szczepienia!! Jeśli robisz już szczegółowe badania - tym bardziej poczekaj. Sa szczepionki hodowane na białku jaja kurzego - wyobraź sobie zatem, że zaszczepisz a mały jest uczulony.... :szok:
Czemu się tak spieszyć z tymi szczepieniami pojąc nie mogę. Już akceptując, że większość z was szczepi - ok... rozumiem. Ale czemu tak odrazu na wszystko i czemu w tak wcześnie?
eidt: macy teraz cię doczytałam... widać tex już jestes obcykana bo dokładnie o to mi chodziło ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobietki wpadam i ja zameldować że żyję:-)

U nas ciężko się zrobiło, mały marudny strasznie od początku marca. Nie wiedzieliśmy od czego to aż w końcu znalazła się przyczyna:dry::confused: otóż swędzą dziąsełka:szok: nie wiedziałam ze mogą tak wcześnie zacząć. Myślałam że ten piękny okres spotka nas troszkę później a tu proszę.Jazda jest na całego Adasiowi ciężko dogodzić ciągle marudzi, ślini się i pakuje rączki do buzi :-(Dziś musiałam trzymać go na swoim brzuchu 4 godziny bo inaczej się nie dało żadna pozycja nie pasowała:no:
Więc czeka nas teraz długi ciężki okres ząbkowania.:-:)-:)-(


Pozdrawiam :-)

Mój Stach też całe piąstki pakuje do buzi i woli to od smoka ;-). Cyba kupie mu taki jakiś gryzaczek, bo juz umie trzymać smoka w rączce to i gryzaka potrzyma. Wprawdzie takie to trochę przypadkowe jest, ale śpi z ręka na smoku ;-) i sobie go dociska ;-)
 
My mamy na główce i na szyjce "uszczypnięcie bociana", wrzucę fotkę, jak ją zrobię ;-)

My też mamy to uszczypnięcie. Dwie takie plamki na główce i karku. Lekarze widzieli i nic nie mówili, więc chyba ok.

E_milcia współczuje walki z wilgocią. My też z tym walczymy. W naszym bloku nie było żadnych kanałów wentylacyjnych w pokojach, dziadkowie okna wymienili na nowe - plastiki i dach był do kitu no i w rezultacie mamy grzyba.
Swoje mieszkanie dociepliliśmy, kratkę wentylacyjną wykuliśmy w starym kanale kominowym, dach naprawiliśmy no i czekamy na bardzo ciepłe lato żeby to wszytko wyschło. Wiele razy już pryskaliśmy chlorowym preparatem i nadal wychodzi, ale musi wyjść bo ściany były strasznie mokre przez ten dach.
Pryskajcie i niczym innym nie wycieraj bo przez wycieranie na sucho się tylko przenosi dalej grzyba.
A co do alergii ja właśnie mam na pleśnie uczulenie i jak tylko w powietrzu więcej wilgoci to leje mi się z nosa i wszystko swędzi.
Powodzenia

Wronek-dzieki za rade o brzuszku , Mia uwielbia lezec na moim brzuszku i pieknietrenuje , mam nadzieje , ze niedlugo przekona sie do podlogi.

Cieszę się, że mogłam pomóc.

W sobotę pojadę do brata, a Slawek popryska to co nam wyszło :)
To nie wyszło u nas w pokoju, tylko w naszej spiżarni (najmniejszy pokój,w którym trzymamy wszystko), ale jeszcze troche i wszędzie by wyszło!!

A czym pryskacie??


Babcia pojechała do lekarza więc w domu raj. Pranie zrobiłam, w piecu napaliłam, zupkę ugotowałam, mięsko na kotlety się rozmraża. Misiu je, śpi i gada. Normalnie cudny dzień gdyby nie ten śnieg. A już było tak ładnie.

Mój synuś szaleje jak mu zdejmę pieluchę żeby ją zmienić. Śmieje się jak mu tyłek smaruje i potrząsam nim aż jajeczka podskakują.
Dziś przyszły dla niego książeczki i jak mu czytałam to co chwila się śmiał. A i przyszły dekoracje na ścianę - takie lustereczka powycinane w kwiatki i motylki. Teraz tylko muszę wymyślić jak je przykleić i zapędzić męża do zawieszenia ramek ze zdjęciami.

Miłego dnia babeczki
 
dziewczyny wiosna zbliża się wielkimi krokami, za kilka dni ma byc +10 stopni i stad moje pytanie:w co ubrac dziecko?no bo przeciez nie w dwie czapki i kombinezon....sorki ale nie wiem:zawstydzona/y:
 
Ja juz po wizycie Mia rosnie ja na drozdzach
Waga wyjsciowa 3180 dzis 4180
wzrost wyjsciowy 48 dzis 56
ob glowki wyjsciowy 34 dzis 37.5
Za 2 tyg szczepienie .
 
agbar- nie muszę dodawać co ja radzę? Oczywiście przesunąć szczepienia!! Jeśli robisz już szczegółowe badania - tym bardziej poczekaj. Sa szczepionki hodowane na białku jaja kurzego - wyobraź sobie zatem, że zaszczepisz a mały jest uczulony.... :szok:
Czemu się tak spieszyć z tymi szczepieniami pojąc nie mogę. Już akceptując, że większość z was szczepi - ok... rozumiem. Ale czemu tak odrazu na wszystko i czemu w tak wcześnie?
eidt: macy teraz cię doczytałam... widać tex już jestes obcykana bo dokładnie o to mi chodziło ;)

Kaja w porownaniu do polskiego kalendarza szczepien to i tak pozno to pierwsze szczepienie u nas:-)Ale i tak poczekam.Przeciez mlodemu nic nie bedzie jak zaliczy szczepienia pozniej....A ja bede spokojniejsza,bo jesli to faktycznie skaza bialkowa...

a tak wogole to leb mi dzis peka,kawa nie pomogla,tablety nie pomagaja,swieze powietrze tez nie...Cos czuje,ze wielkimi krokami zbliza sie migrena..
 
Mój syn mnie rozbroił:-D:-D:-D. Zjada rękę ja mu daje smoka i mowie że ręka nie dobra smoczek lepszy a ten patrzy na mnie, śmieje się, wypluwa smoczek i dalej wsuwa piąstkę. Pewnie myśli sobie "Mama ty się nie znasz, piąstka jest super smaczna".

Beti81 dobre pytanie. Sama się zastanawiam w co ubierać małego bo w kombinezonie często jak jest już cieplej strasznie się poci.
 
Na całe szczęście, że ty mieszkasz gdzie mieszkasz... :tak: inaczej twój synek nawet po tak trudnym porodzie miałby walnięte dwie dawki w pierwszej dobie... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Słuszna decyzja, poczekaj.
 
reklama
Do góry