reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

troszke mi przeszlo po tych tabletkach, moze tez i nerwy troche pusciły...
macie tez cos takiego ze jak na stojaca przejedziecie reka po brzuchu to wyczuwacie macice??bo nie wiem czy to normalne czy ona jest taka twarda i przez to ja czuc
 
reklama
Dopiero co wróciłam z pobierania krwi... W laboratorium zemdlałam stając w kolejce. Ludzie zbierali mnie z podłogi... Jedziemy do szpitala. Mam nadzieje, że okaże się, że wszystko ok i jeszcze dziś wrócę do domu... :-(
 
Dopiero co wróciłam z pobierania krwi... W laboratorium zemdlałam stając w kolejce. Ludzie zbierali mnie z podłogi... Jedziemy do szpitala. Mam nadzieje, że okaże się, że wszystko ok i jeszcze dziś wrócę do domu... :-(

na pewno bedzie dobrze, w tym stanie czesto nam slabo, ostatnio jak bylam to tez mi sie zrobilo a dziadki okupywaly lawki... nie martw , dzidzia na pewno ma sie dobrze..
echh co za dzien:baffled:
 
Dopiero co wróciłam z pobierania krwi... W laboratorium zemdlałam stając w kolejce. Ludzie zbierali mnie z podłogi... Jedziemy do szpitala. Mam nadzieje, że okaże się, że wszystko ok i jeszcze dziś wrócę do domu... :-(
Będzie dobrze tylko na spokojnie , bo co najgorsze dla nas teraz to nerwy. W szpitalu na pewno wszystko sprawdzą i wrócisz do domu spokojniejsza.
Do zobaczyska później;-)
 
Wogóle to na wszystko mam ochote , na owoce, na czekolade, ogorki kiszone,taka podsuszana kielbaske z buleczka i musztardka mniam ile ja bym nie zjadla, a waga jakos stoi mi w miejscu, koncze 1 trymest i tylko 1 kg na plusie
szczęściara, a próbuje się nie obrzerać, owoci i "zdrowa" żywność , a i tak już 3 kg do przodu. Jak tak dalej pójdzie to w 9 m-cu w drzwi porodówki się nie zmieszcze...:frown:
A co arbuza, to wczoraj narobiłyście mi takiego smaka, że od razu pobiegłam do sklepu i na kolacje zjadłam dobre 3 kg arbuza. A potem w nocy co godzinke pobudka i siusiu...
 
Ostatnia edycja:
znalazłam coś takiego:
"14 tydzień
Jak zmienia się Twoje ciało
Twoja ciąża może zacząć być widoczna (jeśli do tej pory nie była). To dlatego, że macica przesuwa się do góry z okolic miednicy do brzucha. Możesz nawet wyczuć dno macicy, jeśli naciśniesz podbrzusze tuż ponad kością łonową. Co to oznacza? Już teraz powinnaś zacząć kupować ciążowe ubrania."

z tym ze bez jakiegos przesadnego naciskania czuje:shocked2:
 
reklama
Do góry