reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ANULKA nie wiem ja nie czuje nic twardego:no:hmm no jest jakiś napiety nieco bo jednak się powiększył brzuszek ale żeby coś twardego to nie:sorry2:
 
reklama
szczęściara, a próbuje się nie obrzerać, owoci i "zdrowa" żywność , a i tak już 3 kg do przodu. Jak tak dalej pójdzie to w 9 m-cu w drzwi porodówki się nie zmieszcze...:frown:
A co arbuza, to wczoraj narobiłyście mi takiego smaka, że od razu pobiegłam do sklepu i na kolacje zjadłam dobre 3 kg arbuza. A potem w nocy co godzinke pobudka i siusiu...


nie martw sie nadrobie te kg i tez sie w drzwiach nie zmieszcze... a nie wiem czy to dobrze ze nie tyje,lekarz wczoraj zrobił taakie oczy jak wpisywał na karcie ciaży moja wage i zobaczyl ze od ostatniej wizyty ani grama mi nie przybylo, zastanowil sie i powiedział"jeszcze pani nadrobi"..nie wiem gdzie mi sie to miesci bo ani nie mialam takich przesadnych wymiotow
 
A jak u mnie z kilogramami to nie mam pojęcia, chyba muszę poszukać wagi gdzieś w domu jest schowana :tak: jednak M twierdzi że chyba schudłam bo mi spodnie wiszą na tyłku, ale za to brzuszek się pokazał oczywiście nie na tyle abym się w jeansach nie zmieściła.

Aua zjadłam wczoraj te pierogi z kapustą i grzybkami a później umierałam :-( było mi nie dobrze no i wkońcu wylądowałam w objęciach kibelka. Zdenerwowałam się i od razu poszłam spać, później M mnie obudził spytać czy wzięłam luteinę i witaminy, oj o tym ostatnim zapomniałam :wściekła/y:

Dziewczyna na ból głowy co proponujecie? wczoraj cały dzień mnie męczył, dziś tylko delikatnie, ale na wszelki wypadek chciałabym wiedzieć co może mi pomóc, bo z silnym bólem głowy jestem nerwowa :wściekła/y:
 
Ja posprzatalam ale moja mala nie chce spac teraz je obiadek wiec moze po obiadku zasnie widze ze jest zmaczona wiec pewnie zaraz padnie potem na spacer.
BleckWizard trzymam kciuki i zycze powrotu do zdrowia i nie denerwuj sie.
 
Dziewczyna na ból głowy co proponujecie? wczoraj cały dzień mnie męczył, dziś tylko delikatnie, ale na wszelki wypadek chciałabym wiedzieć co może mi pomóc, bo z silnym bólem głowy jestem nerwowa :wściekła/y:

Takie pytania najlepiej kierwowac do specjalisty....
Ja na moje migreny biore paracetamol w dawce okreslonej przez moja lekarke,a jesli by to nie pomagalo mam zglosic sie do szpitala....
 
A jak u mnie z kilogramami to nie mam pojęcia, chyba muszę poszukać wagi gdzieś w domu jest schowana :tak: jednak M twierdzi że chyba schudłam bo mi spodnie wiszą na tyłku, ale za to brzuszek się pokazał oczywiście nie na tyle abym się w jeansach nie zmieściła.

Aua zjadłam wczoraj te pierogi z kapustą i grzybkami a później umierałam :-( było mi nie dobrze no i wkońcu wylądowałam w objęciach kibelka. Zdenerwowałam się i od razu poszłam spać, później M mnie obudził spytać czy wzięłam luteinę i witaminy, oj o tym ostatnim zapomniałam :wściekła/y:

Dziewczyna na ból głowy co proponujecie? wczoraj cały dzień mnie męczył, dziś tylko delikatnie, ale na wszelki wypadek chciałabym wiedzieć co może mi pomóc, bo z silnym bólem głowy jestem nerwowa :wściekła/y:
o to dobry mezus jak obudzil Cie na tabletki:tak:
a na bol to nie wiem... zapytaj moze lekarza ale napewno cos na paracetamolu np apap :tak:
Witam wszystkie stycznióweczki 2010:)

Lekarz ustalił mój termin na 29 stycznia,cieszę się,że do Was dołączyłam.
witaj i gratki :-)
 
reklama
Do góry