reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Przebrnęłam :-),
mam nadzieję, że wszystko jest ok u BlackWizard, Aga79 i Anulka8700
przepraszam jeśli kogoś pominełam a teżsięmartwi swoim maleństwem! Niestety nerwy są bardzo niedobre w naszym stanie :no:

Doczytałam że zajadacie sięarbuzami, a ja tam na nie patzreć nie mogę od jakichś 20 lat :-D
U nas teżostatnio pierogi są na topie, tylęże z jagodami :cool2:

ivi jeszcze nie miałam okazji pogratulować zmiany stanu,i jak wykańćzanie domu??? swgo czasu śłedizłam Twój fotodziennik i naprawdę bardzo Was podziwiałam za to ja kszybko i profesjonalnie wszystko robicie!! aa i psina i kociak przesłodkie!!!!

to ja chyba wracam do pracy, bo mnie przesiieća ze opuszczam sięz robotą ;-)
 
reklama
to dobrze wiedziec bo jak cos sie bedzie dzialo to nie mam zamiaru czekac...teraz jak sobie w lozku leze to nic mnie nie boli, gozej jak chodze....kurcze jednak ta luteina nie dla mnie, po duphastonie nie mialam zadnych problemow...
 
raxneta - dziękuję :) domek w porządku, właśnie jesteśmy w trakcie zamawiania frontów do kuchni i ostatecznie ją skończymy :tak:Fotodziennika nie mam czasu ostatnio prowadzić... ale może któregoś dnia się ruszę i coś tam naskrobię... ;-)
 
Wróciłam.. nie powiem żebym była zadowolona, pomimo tego że byłam z mężem to usg nie miałam bo lekarz powiedział że za dużo tego, od poczatku ciazy co dwa tygodnie miałam praktycznie na kazdej wizycie usg robione.. Zbadał mnie na fotelu powiedział że macica faktycznie troche twarda i stad te bóle... zapisał mi luteine zamiast duphastonu, z tym że 2 tabletki na noc(też nie bardzo rozumiem czemu nie rano i wieczorem)..Nastepna wizyta na 20 lipca co tez bardzo mnie martwi bo nigdy nie mialam takiej przerwy, ano i jeszcze lekarz od 1 do 14 lipca na urlopie i jest tylko pod telefonem:no:nie w takim humorze mialam wrocić.. nie wiecie co dokladnie znaczy to ze macica jest twarda??
hmmm nie wime co moze oznaczac ze macica jest twaqrda... :confused:
witajcie

Dziewczyny, ja sie tylko zamelduje, bo przekichane mam z czasem. Mała spi juz 1 raz dziennie (do tej pory spała ładnie 2 razy) i narazie sie organizuje, zeby zmienic tryb dnia, bo narazie nie wyrabiam. Cały dzien sama, co wyjde na spacer to zaczyna lac:zawstydzona/y:mój małż jeszcze z pracy nie wrócił:-(heh... szkoda gadac.

W sobote wesele nas czeka... tak mi sie nie chce normalnie isc:zawstydzona/y:jeszcze mała musze z tesciowa zostawic:zawstydzona/y:ale nie mysle o tym, jestem przekonana, ze mała da im w kosc, bo ona beze mnie ostatnio nie funkcjonuje, ale to juz nie mój problem:-DPrzynajmniej przestana gadac, ze mam aniołka w domu:-p

Dzis próbowałam nauczyc sie jakiegos makijazu innego niz zawsze, bo kurde ja to sie nawet pomalowac nie umiem:zawstydzona/y:a w sobote musze jakos wygladac...:-p mam nadzieje, ze cos stworze:tak:a na 8 w sobote do fryzjera i pewnie skróce troszke włoski i ułoze bo zas mam szope na łebie:zawstydzona/y:

spokojnej nocki!
widze ze jestes ze slaska a dokladnie??
chetnie bym pomalowala kogos :tak: dodam ze maluje na imprezki badz jekies uroczystosci :-)
Wogóle to na wszystko mam ochote , na owoce, na czekolade, ogorki kiszone,taka podsuszana kielbaske z buleczka i musztardka mniam ile ja bym nie zjadla, a waga jakos stoi mi w miejscu, koncze 1 trymest i tylko 1 kg na plusie
a mnie zas odeszla ochota na mieso... :baffled: a tak uwielbiam... oczywiscie zjem troche ale potem mam klucha w gardle :sorry2:
ale my pierwszy raz oglądamy pełny film, bo wesele mieliśmy 6 czerwca tego roku :-D:-Ddopiero parę dni temu dostaliśmy film :))

ja się już żegnam! do jutra!
a to niedawno mieliscie slub... :-) fajnie :tak:
Dzień dobry wszystkim
Ja dziś wstałam nawet z dobrym samopoczuciem:-)
W nocy jednak było gorzej :baffled: o 4 nad ranem obudził mnie silny ból brzucha... czułam jakby wszystko mi się w nim przewracało.:confused:. Było to podobne do skurczy ale pewna nie jestem . Bolało jak chol... miałam już męża budzić, ale na szczęście po kilku min minęło. Na razie czuję się ok. :confused:
oby to nie bylo nic powaznego
Dzien dobry
kiepsko zaczal sie ten dzien, rano przyjechalo do nas pogotowie i zabralo bliska mi osobe do szpitala, znowu powrocił strach przed smiercia:-(z tych nerwow brzuch mnie rozbolal ani nie pojechalam do szpitala:-(boje sie podwojnie....ech zycie:-(
wspolczuje bo wiem jak to jest ... :-(
Cześć dziewczynki, ja się dzisiaj spłakałam jak bóbr, jak się dowiedziałam że Michael Jackson nie żyje, zrobiło mi się tak dziwnie jakby zmarł ktoś bliski, tym bardziej że ostatnio dużo o nim myślałam i nawet mam w samochodzie jego płyty.:-(
mnie to jakos nie ruszylo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie przepadalam za nim ale piosenki mial fajne... :tak:
 
mnie to jakos nie ruszylo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie przepadalam za nim ale piosenki mial fajne... :tak:

Szczerze przyznam,ze mnie tez nie ruszylo...Bardziej jestem przejeta sytuacja na podkarpaciu...Mieszka tam nasz przyjaciel z rodzina i kurcze nie mam z nim zadnego kontaktu...
Zal mi w ogole tych ludzi,ktorym woda zabrala wszystko albo prawie wszystko.....
 
Szczerze przyznam,ze mnie tez nie ruszylo...Bardziej jestem przejeta sytuacja na podkarpaciu...Mieszka tam nasz przyjaciel z rodzina i kurcze nie mam z nim zadnego kontaktu...
Zal mi w ogole tych ludzi,ktorym woda zabrala wszystko albo prawie wszystko.....
no tak... mysle tak samo...
On mial wszystko a Ci ludzie teraz nie maja nic....
nie mowie ze nie jest mi wcale zal Michaela ale nie przywiazywalam zbytniej uwagi do jego tworczosci :sorry2:
 
witam

widze ze jestes ze slaska a dokladnie??
chetnie bym pomalowala kogos :tak: dodam ze maluje na imprezki badz jekies uroczystosci :-)

Obecnie mieszkam w Rudzie Śląskiej, ale pod koniec roku czeka nas przeprowadzka do Świętochłowic:tak:
Chetnie bym sie do kogos udała, zeby mnie pomalował na to wesele, ale niestety na to trzeba miec kase, ledwo na fryzjera uzbierałam:-D:-p

Black... 3maj sie!!! Na pewno z dzidzia jest wszystko ok:tak:
 
witam



Obecnie mieszkam w Rudzie Śląskiej, ale pod koniec roku czeka nas przeprowadzka do Świętochłowic:tak:
Chetnie bym sie do kogos udała, zeby mnie pomalował na to wesele, ale niestety na to trzeba miec kase, ledwo na fryzjera uzbierałam:-D:-p

Black... 3maj sie!!! Na pewno z dzidzia jest wszystko ok:tak:
ja jestem z Rybnika a dokladnie to z Boguszowic :-)
 
Witam w pochmurny dzionek!!

BlackWizard daj znać co z Wami


Dzien dobry
kiepsko zaczal sie ten dzien, rano przyjechalo do nas pogotowie i zabralo bliska mi osobe do szpitala, znowu powrocił strach przed smiercia:-(z tych nerwow brzuch mnie rozbolal ani nie pojechalam do szpitala:-(boje sie podwojnie....ech zycie:-(
Współczuję, niedawno przechodziliśmy przez to samo karetka 3 razy w tygodniu, postaraj się nie denerwować dla maluszka:-(

dr Makowskiego znamy osobiście z pierwszej ciąży i naprawde jest świetny w iterpretacji usg, idealnie nam wyliczył wagę Wiktori, bo byliśmy u niego w środę na badaniach a cc miałam w piatęk i faktycznie było 1630g :cool2:
Pytałam o cenę, bo na Łuckiej nei bylismy, no i przez 4 lata ceny mogły siezmienić :happy2: Wcześniej przyjmował też w CONTENTA w Pruszkowie i tam jeździliśmy
Cieszę się, ze z Twoim maluszkiem wszystko ok. :tak::tak::tak:
No i bardzo jestem zadowolona, że chwalisz lekarza do którego zdecydowaliśmy się chodzić na usg:-):-):-).

Dziewczyny, lepiej w ogóle nie czekać na dodzwonienie się do gina tylko od razu lecieć na izbę przyjęć!
DOKŁADNIE, lepiej pojechać i dowiedzieć się że wszystko ok, niż później pluć sobie w brodę że się odwlekało wizytę w szpitalu.

Jezeli jestes w ciazy i masz bole to przyjma cie na cito nie maja innego wyjscia
łaski nie robią, możesz iść prosto z ulicy i muszą przyjąć ciężarną:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:-)
Wogóle to na wszystko mam ochote , na owoce, na czekolade, ogorki kiszone,taka podsuszana kielbaske z buleczka i musztardka mniam ile ja bym nie zjadla, a waga jakos stoi mi w miejscu, koncze 1 trymest i tylko 1 kg na plusie


no u mnie o dziwo hehe tez waga niska tzn.byłam nawet w butach i patrz równe 50 kg a widze że mi sie przybrało i wbrzuszek itp.to kurka hmm to ile ja z przed ciąży ważyłam:dry:


Dziewczyny wczoraj nie miałam juz sił zaglądnąć. Dzwoniłam już wczoraj do mojej ginki, boli mnie ciągle tak samo, wizyte mam na pierwszy wolny termin prywatny jaki miała czyli wtorek na 9 rano. Chyba, że będzie się działo coś poważnego to mam dzwonić i przyjeżdzać od razu.

Te skurcze które mam są jakby w rodzaju tych Braxtona-Hicksa (dobrze pisze:confused:), jakby normalne skurcze przepowiadające. Wiem co mówię, bo jeszcze nie tak dawno się z nimi zmagałam z Julką. Ginka powiedziała, że przy okazji zrobimy USG i zmierzymy przezierność karkową, bo na to już czas. Boje się jak cholera. Mam nadzieje, że nie wyśle mnie na łyżeczkowanie i nie stracimy dziecka :-(

Matko, ale się boje....

Przepraszam, że Wam nie odpisuje, ale teraz ten czas jest dla mnie okresem strasznego stersu - same pewnie rozumiecie. Nie mam weny pisać, nie mam weny na nic... Zaraz idę na badanie krwi, nie chce mi się strasznie. Ciągle myślę tylko o jednym :-(


gnaj szybko do szpitala to nie jest dobrze jak masz takie skurcze to za szybko:sorry2:


Dzien dobry
kiepsko zaczal sie ten dzien, rano przyjechalo do nas pogotowie i zabralo bliska mi osobe do szpitala, znowu powrocił strach przed smiercia:-(z tych nerwow brzuch mnie rozbolal ani nie pojechalam do szpitala:-(boje sie podwojnie....ech zycie:-(

przykro mi:-(no ale nerwy nie na miejscu jakby co to tez do szpitala:sorry2:



Cześć dziewczynki, ja się dzisiaj spłakałam jak bóbr, jak się dowiedziałam że Michael Jackson nie żyje, zrobiło mi się tak dziwnie jakby zmarł ktoś bliski, tym bardziej że ostatnio dużo o nim myślałam i nawet mam w samochodzie jego płyty.:-(


M mi przy śniadanku poiedział moze był ostatnio jakiś nie takis ale piosenki miał ładne i fajnie zawsze tańczył:-(


Witam,
nie wiem cyz ja dam radę za WAmi nadążyć :baffled: normalnie tempo pisania macie zabójcze..ale co tam mozę mi wybaczycie jak nie dam rady wszystkiego przeczytać...
Jesteśmy p ousg, i strasznie szczęsliwi, bo wszystko jest ok, dziecięsporę ale w zasadzie odpowiada wielkością terminem ciażowym i wszytsko ma na swoim miejscu :) a to najważniejsze! Już ma 6,53cm więc mam co nosić :cool2: Prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu DOwna wyszło 1/1530 i to też głównei ze wzgledu na mój wiek, bo nie biorąc pod uwagę wyników usg współczynnik wychodzi 1/333 czyli wyniki są ok :-D



to super :-)
 
Do góry