reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Paulinaa - biedactwo... dasz radę, życzę aby dzień szybko minął i Adaś bez mamusinego cyca wytrzymał!
 
reklama
Dziewczyny,

mam dziś straszne zawroty głowy, aż słabo mi się robi. Cholerka, skąd to się wzięło?
Ciśnienie mierzyłam - prawidłowe.

Ja tak mialam wczoraj a dzisiaj mam okres. I to jakiś dziwny bo krew czarna a nie czerwona :eek: I to już mój drugi od porodu....:confused2:

Ja wolę jak młoda śpi przy lampce bo ją widzę bez włączania światła ale pewnie powinna w ciemności...

Paulina - Wysyłam głaski.
 
Eureko!!!! Zaczelam czytac ta ksiazke "Jezyk niemowlat" i po zastosowaniu sie do porad moj synek sam po kapieli w lozeczku zasnal:szok: Normalnie madra babka:tak:
Spokojnej nocki kobitki:-)
 
Eureko!!!! Zaczelam czytac ta ksiazke "Jezyk niemowlat" i po zastosowaniu sie do porad moj synek sam po kapieli w lozeczku zasnal:szok: Normalnie madra babka:tak:
Spokojnej nocki kobitki:-)

Ja też jestem po tej lekturze - dość sceptycznie podchodzę do takich książek ale po lekturze zmieniłam zdanie.
 
Mam, chociaz latwiej bedzie Ci sciagnac wersje elektroniczna z neta. Jesli nie, daj mail na priva, to Ci wysle.
Polecam jeszcze ksiazki: Usnij wreszcie i Kazde dziecko moze nauczyc sie spac. Ale w sumie wszystkie sa oparte na tych samych zasadach.
 
u mnie różnica 3 i pół roku między dzieciakami i też mam nadzieję,że będą się dogadywac :)
co do kaszlu...moja mała miała katar...tak mi się wydawało...położna powiedziała,że to mleczko w niewielkich ilościach się wraca i tak charczy gdzieś głęboko w nosku...potem dołączył kaszel suchy...pojechałam do szpitala...okazało się,że to RS-wirus i mam nic na to nie podawac...samo przejdzie.Jedynie mogę wkrapiac do noska sól fizjologiczną,żeby małej ulżyc podczas ssania.Na dzień dzisiejszy jest już lepiej,choc czasem jak młoda zaciągnie jakąś flegiemkę,to aż się dusi...a kaszel już jest rzadko i raczej mokry bo coś się "odrywa".
 
hej dziewczynki :)
widze sobota i pustki na bb świecą : )
ja mykam się ogarnać, mała u babci na dole a ja musze szybko włoski zrobić i się ubrac a potem do roboty
dzisiaj imprezka rodzinna więc jest co robić w kuchni :)

Cześć kobietki.
Byłam dzisiaj na wizycie u Gin i jestem załamana:-:)-(We wtorek idę do szpitala. Mam ziarninę (zgrubienie na bliźnie po nacięciu, Takie dzikie mięso ok 1cm)Będę mieć wycinane:no::-:)-( Siedzę i wyje dopiero zapomniałam o bólu a tu znowu muszę sobie o nim przypomnieć.:-(Idę na 9 rano wypuszczą mnie wieczorem.Nie wiem jak ja to wytrzymam i jak wytrzymam cały dzień bez Adasia a karmie go piersią:-:)-:)-:)-:)-:)-(Teściowa będzie musiała mu dać butle. Boże znów będę czekać aż się zagoi ryczę jak bóbr.

Paulina przykro mi że masz problemy :-( trzymam kciukasy zeby wszystko ładnie isę goiło ! dasz rade bo my dziewuchy z BB twarde jesteśmy :tak:

jola.24 też sobie ściągnełam tą książkę i przy czasie musze troszke poczytac - chociaż moja Mała zawsze prawie zasypia sama w łożeczku wieczorem, nakarmie, pobawimy się z nia troszkę ok 1 godz potem znowu nakarmie, zawijam w kocyk zanosze do pokoju i sobie sama zasypia.
i tez niestety przy małej lampce bo póżniej ja jej nie widze jak jest ciemno hyhyhy
 
Dazka - u nas tez dlugo zoltaczka byla, zycze, zeby juz poszla precz od twojego maluszka :tak:

Minnie, dziękuję za słowa otuchy, niestety moja położna nie mogła wczoraj przyjść i musimy czekać do poniedziałku. A możesz mi napisać, co Twój lekarz radził na tą długotrwałą żółtaczkę? U mnie miało być dopajanie, ale nie mogę dziecku na siłę wlewać wody do buźki, bo butelki chwycić nie chce :-(


Mam pytanie: czy wasze dzieci spia przy swietle czy w ciemnosciach?

U nas panuje półmrok, mamy światło w łazience zapalone całą noc, jak Igorek troszkę podrośnie, i nie będzie już wymagał nocnego karmienia, to postaramy się zrezygnować ze światełka ;-)

Cześć kobietki.
Byłam dzisiaj na wizycie u Gin i jestem załamana:-:)-(We wtorek idę do szpitala. Mam ziarninę (zgrubienie na bliźnie po nacięciu, Takie dzikie mięso ok 1cm)Będę mieć wycinane:no::-:)-( Siedzę i wyje dopiero zapomniałam o bólu a tu znowu muszę sobie o nim przypomnieć.:-(Idę na 9 rano wypuszczą mnie wieczorem.Nie wiem jak ja to wytrzymam i jak wytrzymam cały dzień bez Adasia a karmie go piersią:-:)-:)-:)-:)-:)-(Teściowa będzie musiała mu dać butle. Boże znów będę czekać aż się zagoi ryczę jak bóbr.

Paulina, współczuję z całego serca. Oby tym razem nic się nie przyplątało.

Eureko!!!! Zaczelam czytac ta ksiazke "Jezyk niemowlat" i po zastosowaniu sie do porad moj synek sam po kapieli w lozeczku zasnal:szok: Normalnie madra babka:tak:
Spokojnej nocki kobitki:-)

jola, masz może tą książkę w wersji elektronicznej? Jeśli tak, to bardzo byłabym wdzięczna ;-)

Dzień dobry.
Za oknem koszmar, ale i tak postanowiliśmy wyrwać się z domu żeby totalnego doła nie załapać ;-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
 
reklama
Witam dziewczynki po udanej nocy. Doszlam do wniosku ze to my sami sobie czasem wmawiamy ze nasze dzieci maja zle nawyki.:tak: My Olusia caly czas usypialismy na rekach a i tak czasem marudzil a co sie okazuje?? On wcale tego nie potrzebuje, jest o niebo szczesliwszy jak sie go w spokoju polozy do lozeczka i on sam sobie zasnie:-) ewentualnie czasem potrzebuje pomocy we wlozeniu smoczka do buzki:tak: Normalnie dzieki dziewczynki ze o tej ksiazce wspomnialyscie bo jeszcze troche i sama z wlasnego dziecka zrobilabym diabelka:tak: A no i zsukcesow to jeszcze kapiel bez placzu ale z duza iloscia wody:tak: Echh jaka jestem z siebie dumna:-D
No a tak z gorszych wiadomosci to walczymy z ciemieniucha, Olus ma troche w brewkach i na glowce, poprosze o jakies sprawdzone sposoby.
Milego dzionka mamuski:-)
 
Do góry