reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Wogóle to na wszystko mam ochote , na owoce, na czekolade, ogorki kiszone,taka podsuszana kielbaske z buleczka i musztardka mniam ile ja bym nie zjadla, a waga jakos stoi mi w miejscu, koncze 1 trymest i tylko 1 kg na plusie
 
A to dziwne, my tez ostatnio myslelismy o obejzeniu wesela, moze to tak sie robi jak sie dziecka spodziewa;-) Zebyscie wiedzialy ze jutro kupie sobie arbuza i jakies inne dobre zeczy i bede wam co chwila pisala co jem, zobaczycie jak to dobrze jak tez bys chciala an nie masz:angry:
 
ale my pierwszy raz oglądamy pełny film, bo wesele mieliśmy 6 czerwca tego roku :-D:-Ddopiero parę dni temu dostaliśmy film :))

ja się już żegnam! do jutra!
 
Też już bym chętnie poszła spać, ale niestety mój Olinek nie ma jeszcze takiego zamiaru :baffled: Leży sobie w łóżeczku, bije grzechotką w pozytywkę i krzyczy na swojego osiołka :-)
 
reklama
Do góry