reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja biorę luteinę od początku ciąży 2xdziennie po 2 tabletki. Czuję do niej odrazę, jest obrzydliwie gorzka. Jak biorę ją na noc, to mdli mnie do rana. Rano odrzuca mnie na sam widok pojemnika z lekiem. Ale rady nie ma - trzeba brać.

Evi_G - ta luteine to mozna dopochwowo tez ale powiem Ci, ze nie wiem co gorsze :no: ja tez musze brac do konca minimum 16tc... poki co mecze sie zjadam, choc tak jak Ty mam odraze na sam widok opakowania... :baffled:

A ja w tej ciazy mam strasznie meczace natrectwa zapachowe... nieprzyjemne to jest bo nawet wlasne dziecko mi tak mocno pachnie, ze trudno mi to zniesc :-( o mezu nie wspomne... :no:

pozdrawiam wszystkie styczniowe przyszle mamuski :-D
 
reklama
Evi_G - ta luteine to mozna dopochwowo tez ale powiem Ci, ze nie wiem co gorsze :no: ja tez musze brac do konca minimum 16tc... poki co mecze sie zjadam, choc tak jak Ty mam odraze na sam widok opakowania... :baffled:

A ja w tej ciazy mam strasznie meczace natrectwa zapachowe... nieprzyjemne to jest bo nawet wlasne dziecko mi tak mocno pachnie, ze trudno mi to zniesc :-( o mezu nie wspomne... :no:

pozdrawiam wszystkie styczniowe przyszle mamuski :-D
dopochwowo tez nie wygodnie, nie dosc ze trzeba czekac w pozycji lezacej az sie rozplynie to jeszcze potem to wypływanie:wściekła/y:
 
nawet nie mysle do niego dzwonic jak zobacze krew,od razu do szpitala, w poprzedniej ciazy jak dostalam plamienia glupia zadzwonilam do mojej bylej pani doktor która kazała mi lezec i brac dwa razy dziennie po 1 tabletce i przyjsc za 5 dni na wizyte , na nast dzien jechalam juz do szpitala ale krwawiac zywa krwia z zakrzepami,i po wszystkim...
powiedz mi ile tabl dziennie bierzesz??

ja biorę 2 razy dziennie .....po 1 tabletce rano i wieczorem :tak:

Evi_G - ta luteine to mozna dopochwowo tez ale powiem Ci, ze nie wiem co gorsze :no: ja tez musze brac do konca minimum 16tc... poki co mecze sie zjadam, choc tak jak Ty mam odraze na sam widok opakowania... :baffled:

A ja w tej ciazy mam strasznie meczace natrectwa zapachowe... nieprzyjemne to jest bo nawet wlasne dziecko mi tak mocno pachnie, ze trudno mi to zniesc :-( o mezu nie wspomne... :no:

pozdrawiam wszystkie styczniowe przyszle mamuski :-D
też nie wiem co gorsze bo ja w 1 ciąży i teraz mialam dopochwowe :tak:

dopochwowo tez nie wygodnie, nie dosc ze trzeba czekac w pozycji lezacej az sie rozplynie to jeszcze potem to wypływanie:wściekła/y:

hehe dokładnie:tak: ja sie śmieje że w ciąży podpasek używam ;-)bo normalnie mimo leżenia zawsze leci po czasie :wściekła/y:wiec najlepsze jak dla mnie są always lighs ;-)bo tak to czuje dyskomfort i nie wiem co ze mnie leci czasem musze iść sprawdzić bo mam strach że to nie tabletka :sorry2:
 
ja biorę 2 razy dziennie .....po 1 tabletce rano i wieczorem :tak:
ja sie śmieje że w ciąży podpasek używam ;-)bo normalnie mimo leżenia zawsze leci po czasie :wściekła/y:wiec najlepsze jak dla mnie są always lighs ;-)bo tak to czuje dyskomfort i nie wiem co ze mnie leci czasem musze iść sprawdzić bo mam strach że to nie tabletka :sorry2:

tez myslalam ze jak zajde w ciaze to pozegnam sie z podpaskami a tu psikus...najwygodniejszy dla mnie jest duphaston ale jego cena nie jest przekonywujaca...
Gosiu ile lekarz zalecil ci lezec z luteina,bo mi godzine albo jak sie spiesze to zalac wzatkiem i jak zmieknie wlozyc:baffled:


Jak sobie teraz dotykam tego brzucha to faktycznie jest twardy;/znam wasze opinie ale musialam wziasc nospe moze ona pomoze
 
Witajcie w ten smutny dla mnie wieczór!Niestety nie mam już swojego aniołka straciłam go 3czerwca:(( a myslałam i miałam nadzieje ze uda mi się być mamą ziemską a nie tylko mama aniołkową:((Straciłam nadzieje ze kiedykolwiek usłyszę te piękne słowo MAMUSIA:((To tak boli i nawet niewiem czy bede miała siłe walczyc aby zarejstrowac to maleństwo:(( Dla moich dwóch aniołkow Grzesia
[*]23tc i malej kruszynki 8/9tc
[*] kocham Was moje aniołki i tatuś także

Tak mi przykro Basienka,trzymam kciuki za ciebie abys znow uwierzyla w zycie;(

Mam coś do pobawienia :-D:-D:-D
What will your baby look like?
Wpiszcie imię swoje i partnera zobaczycie jak będzie wyglądać wasze dziecko:-D:-D:-D:-D

No to niezle:sorry2: Moje dziecko im011.jpg

NO i oczywiscie witam nowe mamusie:)
Ja dzis jakas taka marudna jestem, cos mi nie lerzy i jeszcze zescie o tych arbuzach nagadaly i mi sie tak teraz chce a skad tu wziac:no:
 
reklama
Do góry