reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziękuję za miłe słowa.Mam nadzieję że kiedyś mi się uda ale mówią że "nadzija to matka glupich" Jednak ja wierzę że przyjdzie i czas na to że bede szcześliwą ziemską mamusia.Tak i teraz muszę sie pożegnać z styczniówkami ale bedę Was czytała i trzymała za Was i Wasze maluszki kciuki!!!!!
 
reklama
Basinka bardzo mi przykro :-( Nie trać jednak nadziei, na pewno będziesz jeszcze ziemską mamusią, ja mam trzy aniołki w niebie i na szczęście mam też Synka tutaj na ziemii.

Serdecznie witam wszystkie nowe mamusie :-)
Moja mała bestia właśnie padła, ale przedwcześnie wolę się nie cieszyć, bo wczoraj też w miarę wcześnie padł, ale w nocy dał mi nieźle popalić:baffled: Oby dzisiaj było spokojnie, bo oszaleję ;-)
 
Dziękuję za miłe słowa.Mam nadzieję że kiedyś mi się uda ale mówią że "nadzija to matka glupich" Jednak ja wierzę że przyjdzie i czas na to że bede szcześliwą ziemską mamusia.Tak i teraz muszę sie pożegnać z styczniówkami ale bedę Was czytała i trzymała za Was i Wasze maluszki kciuki!!!!!
Strasznie mi przykro, to naprawdę smutne.. Ja też straciłam dwa maluszki, wiem, co czujesz....
 
Jedna znajoma to mi powiedziała ze nawet dobrze ze teraz starcila dziecko a nie jak sie przyzwyczailabym bardziej i normalnie dalam jej w buzie!!!!
 
Nikki ale gdybyś od razu napisała że prowadzi Cię dwóch lekarzy i jeden z nich wie że nadal bierzesz leki to też inaczej by brzmiało ;-)

A o jakich rozkurczowych bezpiecznych lekach pisałaś?

I jeszcze pytanie do was - czy macie problemy natury intymnej - jakieś ataki grzybków czy inne nieprzyjemno - swędzące dolegliwości?Ja wczoraj dostałam natamycynę bo mnie już zaatakowało.. Ginka mnie pociesza, że z tym to się nie wygra, jeśli mam skłonność do tego typu zachorowań to tak będzie przez całą ciążę, bo się ph w pochwie zmienia.. :(
a i czy wiecie czy "tantum rosa" jest bezpieczne do podmywania się w czasie ciąży?
Wyeliminuj ze swojej diety cukier, bo grzyby żywią się cukrem i zobaczysz szybką poprawę:-) Tantum rosa stosowałam będąc w ciąży. Ja nie biorę na to żadnych dowcipnych antygrzybicznych leków, bo nie wierzę, że są bezpieczne. Naszej dzidzi na pewno mniej zaszkodzi taka infekcja niż leki. W pierszej ciąży jak już miałam na prawdę dokuczliwe objawy to smarowałam się maścią clotrimazolum, tylko zewnętrznie (ale to jak było na prawde zle), ale wtedy nie wiedziałam o cukrze, na prawdę spróbuj.
 
Witajcie w ten smutny dla mnie wieczór!Niestety nie mam już swojego aniołka straciłam go 3czerwca:(( a myslałam i miałam nadzieje ze uda mi się być mamą ziemską a nie tylko mama aniołkową:((Straciłam nadzieje ze kiedykolwiek usłyszę te piękne słowo MAMUSIA:((To tak boli i nawet niewiem czy bede miała siłe walczyc aby zarejstrowac to maleństwo:(( Dla moich dwóch aniołkow Grzesia
[*]23tc i malej kruszynki 8/9tc
[*] kocham Was moje aniołki i tatuś także
Chciałam napisać coś mądrego i głębokiego ale wszystkie słowa wydąją się być błache i głupie.:-:)-:)-(
Życzę Tobie i twojemu partnerowi dużo sił i wiary, że w końcu się uda. Na prawdę wiara potrafi czynić cuda...
 
Witajcie w ten smutny dla mnie wieczór!Niestety nie mam już swojego aniołka straciłam go 3czerwca:(( a myslałam i miałam nadzieje ze uda mi się być mamą ziemską a nie tylko mama aniołkową:((Straciłam nadzieje ze kiedykolwiek usłyszę te piękne słowo MAMUSIA:((To tak boli i nawet niewiem czy bede miała siłe walczyc aby zarejstrowac to maleństwo:(( Dla moich dwóch aniołkow Grzesia
[*]23tc i malej kruszynki 8/9tc
[*] kocham Was moje aniołki i tatuś także
Przykro mi bardzo Basiu. Wiem ,ze to wielka strata. Ale najważniejsze to nie poddawać się. Wierzę że Ci się uda i usłyszysz słowo "mama".
Trzymam kciuki .
 
Witam Was serdecznie, z przyjemnością dołączam do waszego grona))) Termin mam plus minus na 12 stycznia )))
Jestem po badaniach prenatalnych, USG w porzadku, wyniki z krwi za 10 dni....
Chyba będzie syn..... zjadla mnie ciekawosc i zgodzilam sie na poznanie plci..))))
Pozdrawiam))
 
Wyeliminuj ze swojej diety cukier, bo grzyby żywią się cukrem i zobaczysz szybką poprawę:-) Tantum rosa stosowałam będąc w ciąży. Ja nie biorę na to żadnych dowcipnych antygrzybicznych leków, bo nie wierzę, że są bezpieczne. Naszej dzidzi na pewno mniej zaszkodzi taka infekcja niż leki. W pierszej ciąży jak już miałam na prawdę dokuczliwe objawy to smarowałam się maścią clotrimazolum, tylko zewnętrznie (ale to jak było na prawde zle), ale wtedy nie wiedziałam o cukrze, na prawdę spróbuj.

z cukrem spróbuję, tantum rosa już od wczoraj stosuję i "walczę".. ale co do infekcji to się nie zgadzam. Uważam że gorsza dla dzidzi jest infekcja niż zastosowanie leku na którym wyraźnie jest napisane że można bezpiecznie stosować w ciąży
z ulotki leku:
"Ciąża
Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.
Tabletki dopochwowe zawierające natamycynę można stosować w leczeniu drożdżycy pochwy u kobiet w okresie ciąży. Stosowanie takiego leczenia w okresie ciąży zmniejsza częstość występowania uogólnionych zakażeń Candida u noworodków."


Basinka27 - tulam mocno i wierzę głęboko że usłyszysz te najpiękniejsze słowo... Słowa znajomej pewnie bolą, ale ją rozumiem :/ jak straciłam dzidzię w 5tyg. to cieszyłam się że nie usłyszeliśmy serduszka... Tak mi było łatwiej...

Molitor - witam i życzę spokojnej ciąży :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Basinko - WIELKIE SŁOWA wsparcia i otuchy. Czas żalu napewno na tyle się wyciszy, że znajdziesz siłę i odwagę na kolejny raz....Musisz - dla siebie, dla męża, dla swoich Aniołków. Kobieta jest bardziej silna niż jej się wydaje.......
 
Do góry