reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja chodzę na nfz, nie płacę nic, usg normalnie podczas wizyty, bez łaski mąż może być przy badaniu, lekarka wszystko super dokładnie tłumaczy a ostatnią wizytę siedziałam u niej z 40min.... Współczułam kobietom czekającym na korytarzu ale cieszyłam się ze lekarz ma dla mnie i mojej dzidzi czas....
Życzę wam znalezienia super gina!


Co do karty ciaży - to nie mam pojęcia czemu dopiero ostatnio mi ją wypisała. Ale i tak jestem z niej zadowolona i jej ufam:)
 
reklama
to fajnie że ciąża jak narazie nic cie nie kosztuje :) i że robi ci usg bez zadnego ale, bo z nfz ponoc tylko 3 razy usg można zrobic
 
ja chodzę na nfz, nie płacę nic, usg normalnie podczas wizyty, bez łaski mąż może być przy badaniu, lekarka wszystko super dokładnie tłumaczy a ostatnią wizytę siedziałam u niej z 40min.... Współczułam kobietom czekającym na korytarzu ale cieszyłam się ze lekarz ma dla mnie i mojej dzidzi czas....
Życzę wam znalezienia super gina!


Co do karty ciaży - to nie mam pojęcia czemu dopiero ostatnio mi ją wypisała. Ale i tak jestem z niej zadowolona i jej ufam:)

No to powinnas sie cieszyc,rzadko kiedy mozna trafic na dobrego lekarza a zarazem czlowieka:tak: u nas niestety w przychodni z nfz siedza same starsze dziadki i stosuja te same stare metody co kiedys...
 
dobranoc dziewczyny, ja zmykam plusk poza tym to burza u nas sie zaczyna wiec kompy lepiej wylaczyc, sasiadowi kiedys sie spalil wiec wole nie ryzykowac choc pioruny daleko sa... dobranoc i do jutra
 
Witajcie w ten smutny dla mnie wieczór!Niestety nie mam już swojego aniołka straciłam go 3czerwca:(( a myslałam i miałam nadzieje ze uda mi się być mamą ziemską a nie tylko mama aniołkową:((Straciłam nadzieje ze kiedykolwiek usłyszę te piękne słowo MAMUSIA:((To tak boli i nawet niewiem czy bede miała siłe walczyc aby zarejstrowac to maleństwo:(( Dla moich dwóch aniołkow Grzesia
[*]23tc i malej kruszynki 8/9tc
[*] kocham Was moje aniołki i tatuś także
 
reklama
Witajcie w ten smutny dla mnie wieczór!Niestety nie mam już swojego aniołka straciłam go 3czerwca:(( a myslałam i miałam nadzieje ze uda mi się być mamą ziemską a nie tylko mama aniołkową:((Straciłam nadzieje ze kiedykolwiek usłyszę te piękne słowo MAMUSIA:((To tak boli i nawet niewiem czy bede miała siłe walczyc aby zarejstrowac to maleństwo:(( Dla moich dwóch aniołkow Grzesia
[*]23tc i malej kruszynki 8/9tc
[*] kocham Was moje aniołki i tatuś także

Tak mi przykro Basieńko, nie trać nadzieji, następnym razem się uda, musisz być optymistką , wiem że łatwo powiedzieć ale nie wolno się poddawać.
Najlepszym przykładem jest moja ciocia, która powiedziała ze będzie próbować tyle razy, aż w końcu się uda i udało się za ósmym razem.
Teraz sobie odpocznij i nastaw pozytywnie a zobaczysz że usłyszysz to upragnione słowo.
Trzymaj się i nie poddawaj.
 
Do góry