reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Marga ,a w którym tygodniu jestes?lekarz nie zalecił ci lezenia przy tym krwiaku?ja tez mam to swinstwo i wizyta w poniedzialek i juz sie denerwuje, a znasz wymiary tego krwiaka?mój m ma post od poczatku ciąży -muszą wytrzymac dla dobra naszych maluszków:tak::-)

Jestem w 9 tygodniu a moj krwiaczek jest podobno malutenki lekarz mi nic nie mówił o wymiarach kazał sie tylko tym nie martwic - chyba tylko mnie pocieszał :)
 
zAgatko, ja mam tylko te takie podstawowe trzepaczki, także nimi wszystko robię, mam nadzieję, że wyjdzie, bo mam piękne, już przebrane truskawki.
A jak badania wyszły?

Wiesz nigdy takimi nie próbowałam, składniki są gęste więc nie wiem czy takie jak do ubijania śmietany wystarczą, ale może?
A badania to zależy z której strony popatrzeć, mogło być lepiej ale tragicznie też nie jest, tak że pożyjemy zobaczymy. W każdym razie dzięki za pamięć:tak:

Za to przez ostatnie 3 dni mam wrażenie, że czuję jak się mlody/da mi w brzuchu się przewraca, wiem że to wcześnie ale kurcze no dam się pokroić że te muśnięcia to dzidzia. Bardzo delikatne, ale inne niż gazy w jelitach.
 
Wiesz nigdy takimi nie próbowałam, składniki są gęste więc nie wiem czy takie jak do ubijania śmietany wystarczą, ale może?
A badania to zależy z której strony popatrzeć, mogło być lepiej ale tragicznie też nie jest, tak że pożyjemy zobaczymy. W każdym razie dzięki za pamięć:tak:

Za to przez ostatnie 3 dni mam wrażenie, że czuję jak się mlody/da mi w brzuchu się przewraca, wiem że to wcześnie ale kurcze no dam się pokroić że te muśnięcia to dzidzia. Bardzo delikatne, ale inne niż gazy w jelitach.
Spróbuję, bo nie mam wyjścia, a co do ruchów to ja też coś dziś poczułam, czy to możliwe?
 
Dziewczynki mi też wczoraj się wydawało że czuję ruchy, pamiętam z pierwszej ciąży jakie to uczucie i nie pomyliłabym z jelitami, ale moja ginka powiedziała że to niemożliwe, przy drugiej ciąży najwcześniej za miesiąc:no:
 
Kurcze ja właśnie też pamiętam z pierwszej ciąży jak to jest, a jak wy macie podobnie to może lekarze się mylą:tak:

Ja dokładnie jestem w 13 tygodniu to znaczy 12 pełnych tygodni i 3 dni
 
reklama
Informuję oficjalnie,że fotka naszej Iskierki jest już na zdjęciowym :-D

Miłego dnia ciężaróweczki!! :-):-):-)ja właśnie jem wypasione kanapki z serkiem, pomidorkiem i ogórkiem i czekam aż mi kolega przyniesie ze sklepu pieczarki marynowane bo mam na nie ogromną ochotę :-D:-D
 
Do góry