reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam serdecznie,ja tez mam termin na styczeń -dokładnie na 15.Strasznie sie boje ,bo ostatnia ciąża była martwa ,więc trzymajcie za mnie kciuki.Ostatnie usg 15 czerwca widziałam serduszko i dzidzia sie wiercila i jestem dobrej mysli.Choc musze lezec bo okazało sie ze mam krwiaka-czy któras z was miała cos takiego?Mamjuz synka Oskara ma 7 lat i najwyzszy czas na rodzeństwo:tak: Teraz musi sie udac:tak::tak::tak::tak::tak:[/QUOTE

Witam i gratuluję, ja miałam plamienie okazało się że są dwa krwiaczki, po tygodniu krwawienie i krwiaczki chyba w ten sposób się wydaliły, Pani doktor dała 3 tyg. zwolnienia, kazała odpoczywać żeby wszystko się poprzyklejało, we wtorek mijają 3 tyg. idę na USG, zobaczymy, ale czuję się super więc jestem dobrej myśli, u ciebie też będzie w porządku tylko dużo odpoczywaj, zero sprzątania i stania przy garach ( słowa mojej ginki)
U mnie jeszcze większa przerwa, synek ma 13 lat.
Trzymam kciuki tym razem musi się udać.
 
Witam serdecznie wszystkie nowe stycznióweczki :-)
U nas dzisiaj strrrrraszne nudy, pogoda do bani, najchętniej poszłabym spać i się obudziła jak wyjdzie słońce ;-)
Czekam właśnie na Sylwię, którą poznałam na BB jakieś dwa lata temu, tak się złożyło, że między naszymi synkami jest miesiąc różnicy, do niedawna mieszkałyśmy 10 minut na piechotę od siebie, no niestety po zamieszkach w Belfaście obie musiałyśmy się z rodzinkami wynieść w inne miejsca i teraz mamy do siebie trochę dalej, ale kontakt cały czas utrzymujemy :-) Świat jest jednak mały :-) Niewiele tu mamuś z Irlandii Północnej, a nam się pofarciło :-)
 
Witam stycznióweczki:-)

dziś znów byłam w szkole...:baffled: juz nei mogę sie doczekac kiedy to sie skonczy.

Wczoraj znów sie źle czułam...ale kibel zaliczyłąm i było ok:-D:-D

Ale dzis boska pogoda!!! Normalnie nie mogę uwierzyć że jest tak ładnie!!!:-D:-D:-D:-D

Właśnie jem kiełbaskę z grilla i chlebek taki fajny spieczony:-D

Pozdrawiam!!!
 
Jacaly czas leze ,wstaje tylko do kibelka,dzieki Bogu nie plamie i jestem dobrej myśli,kolejna wizyta 29 czerwca juz nie moge sie doczekac.Narazie łykam duphaston i kaprogest podwójna dawka 2 razy w tygodniu w dupcie.Mam nadzieje ,ze krwiaka juz nie bedzie:tak:i tym razem musi sie udac:tak:.Dzisiaj mdłosci troche mniejsze co troche mnie martwi.Dziewczyny bierzecie jakies witaminki?
 
Jacaly czas leze ,wstaje tylko do kibelka,dzieki Bogu nie plamie i jestem dobrej myśli,kolejna wizyta 29 czerwca juz nie moge sie doczekac.Narazie łykam duphaston i kaprogest podwójna dawka 2 razy w tygodniu w dupcie.Mam nadzieje ,ze krwiaka juz nie bedzie:tak:i tym razem musi sie udac:tak:.Dzisiaj mdłosci troche mniejsze co troche mnie martwi.Dziewczyny bierzecie jakies witaminki?
Napewno bedzie wszystko ok ja czuje sie super tylko lekko spiaca jestem ale mam tak ostatnio ze wstaje bardzo wczesnie bo Nicol nie daje mi pospac dzisiaj tez zrobila mi figla chcialam sie polozyc jak ona bedzie spala po poludniu a tu psotka mala zasnela w drodze do domku w samochodzie i juz w domu nie chcial spac wiec sie mecze dalej byle do 22.:dry:;-)
 
reklama
WITAM:-)
Witam wszystkie mamusie,

Jestem w 10 tygodniu ciazy , termin porodu na 11 stycznia. Jest to juz moja czwarta ciaza i znosze ja nawet dobrze, mdłosci juz mnie tak nie mecza tylko potrzebuje duzo snu a przy pozostałych dzieciach , które sa w wieku 8 lat, 7 lat (dziewczynki) i chłopiec 5 lat trudno znaleźc spokój i cisze. Obecnie kończę I rok studiów jeszcze tylko przede mna dwa egzaminy i wakacje. Jutro zaliczam matematyke , oby mi dobrze poszło.


witaj i GRATULACJE:-)ps.kciuki za egzamin;-)


Ja piję sobie herbatę miętową i wmawiam, że mi pomoże;-)


kochana nie można pic mięty w ciąży ani żadnego innego zioła!!!

A ja dzisiaj na zakupach w Auchanie no a jutro usg zobacze moje malenstwo:-)
 
Do góry