reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
witam ciężarówki:-)
ja cały weekend przespałam i było cudownie:-):-):-)
mdłości zamiast się kończyć to wydaję mi się, że się nasilają:-( mogłabym nic nie jeść bo w ogóle mi się nie chcę jeść i mnie odrzuca i jem na siłę co by fasolinek miał z czego ciągnąć.

do gina idę za dwa tygodnie, a tak mi się już tęskni, żeby zobaczyć to moje seruduszko:tak:

miłego dzionka, Legnica zimna brrrr
 
Dziendobry wponiedzialkowy brzydki dzien u nas pogoda jesienna (gdzie to lato)pozatym mam dzisiaj kontrole w szpitalu mam nadzieje ze swszystko w pozadku.
 
Dzień dobry
U nas jeszcze nieżle ale pewnie się pogoda popsuje. Ja po uczelnianym weekendzie i mam nadzieję że to już koniec bo zmęczone przez to jestem bardzo :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki
 
witajcie

U nas weekend minął błyskawicznie... Zmeczona jakas jestem:zawstydzona/y: Jak tylko mała połozy sie spac, ja tez ide, bo ta pogoda tez tak nastraja na spanie;-)
A prace lic. musze pisać... najpozniej za 3 tyg musze ja oddac, a dopiero 2 rozdz. mam:baffled:ale moze sie jakos uda...

Dzis poswiecam sie cała córeczce, w koncu dzis jej swieto:-):tak:
 
Witam serdecznie,ja tez mam termin na styczeń -dokładnie na 15.Strasznie sie boje ,bo ostatnia ciąża była martwa ,więc trzymajcie za mnie kciuki.Ostatnie usg 15 czerwca widziałam serduszko i dzidzia sie wiercila i jestem dobrej mysli.Choc musze lezec bo okazało sie ze mam krwiaka-czy któras z was miała cos takiego?Mamjuz synka Oskara ma 7 lat i najwyzszy czas na rodzeństwo:tak: Teraz musi sie udac:tak::tak::tak::tak::tak:

Sylwia wiem co przeżywasz ponieważ jestem w podobnej sytuacji, 7 miesięcy temu miąłam martwą ciąże, również widziałam już serduszko :-)

Asiowo Sto Lat dla córeczki :-)

Dziewczyny piszecie że wyciągacie swoje ciuszki ciążowe :confused: a ja nawet nie zaczęłam kompletować nowej garderoby. Na szczęście dzięki temu że mamy modę na tuniki to kilka luźnych w szafce już posiadam :-) czas chyba rozglądać się za jakimiś spodniami czy coś takiego?
 
reklama
Asiowo, dużo zdrówka i radości dla Twojej pociechy :)

Ja od dwóch tygodni nie miałam żadnych mdłości, a tu dzisiaj z rana znów sie odwiedziłam kibelek :( Mam nadzieję, że to wina takiej brzydniej pogody....
 
Do góry