reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Aniu nie dołuj mnie, gdzie ta boska pogoda? ;-) U nas jest pochmurno, parno i właściwie cały czas mżawka :-( Typowa angielska pogoda :baffled:

Kasiu jaka angielska? Chyba irlandzka.;-) W Londynie piękne słońce.

A co do mięty Patrysia86 to nie tak do końca masz rację. Można pić, ale jak wszystko z umiarem. Jak będziesz piła wiadrami, bo tylko to pomaga, to rzeczywiście można się obawiać. Jednak w takim przypadku to nawet człowiekowi nie będącemu w ciąży może zaszkodzić, bo mięty nie można pić bez umiaru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc Annula2008
mam dokładnie ten sam termin porodu, zobaczymy czy się sprawdzi;)
mi tez juz mdłości mijają ale za to chodzę półprzytomna i ciągle bym spała;) dziś cholera usnełam w kinie;)
 
Jacaly czas leze ,wstaje tylko do kibelka,dzieki Bogu nie plamie i jestem dobrej myśli,kolejna wizyta 29 czerwca juz nie moge sie doczekac.Narazie łykam duphaston i kaprogest podwójna dawka 2 razy w tygodniu w dupcie.Mam nadzieje ,ze krwiaka juz nie bedzie:tak:i tym razem musi sie udac:tak:.Dzisiaj mdłosci troche mniejsze co troche mnie martwi.Dziewczyny bierzecie jakies witaminki?

Ja również łykam duphaston 3 x dziennie, mdłości miałam jak na razie 3 razy i 2 razy musiałam przywitać się z kibelkiem, każda ciąża jest inna także nie ma się czym martwić, ja od 2 dni czuję się tak jakbym nie była w ciąży, nic nie boli, chce mi się coś robić, zero senności, nie wiem czy się cieszyć czy martwić, aby do wtorku i wyjaśni się czy wszystko z dzidzią ok ( tym bardziej że mam badanie przezierności karkowej).

Dobranoc dziewczyneczki, kolorowych i spokojnych snów.
 
Witam
Wpadłam dzisiaj tylko na chwile i nawet nie podejmuję się przeczytać tego co przez tydzień mojej nieobecności naskrobałyście:confused::confused::confused::confused:
U mnie wreszcie nieźle:-):-), zaczęliśmy 13 tydzień w doskonałej formie. Mam nadzieję, ze już jutro wrócę do was (może się uda i wypuszczą mi córę wcześniej ze szpitala:tak:). Trzymajcie się ciężarówy
 
Dziendoberek

Przeczytalam wszystko ale lekko nie bylo.

U mnie wymioty odpuscily, czasem muli mnie troche ale nie przytulam sie do kibelka. A co do spania.... ja prawie poduszke w torebce nosze, dobrze ze moj M obiady robi bo nie jadlabym nic tylko spala.
Chcialabym wam tak fajnie odpisywac, tzn cytat i odp i nastepny cytat ale nie wiem jak:zawstydzona/y: Moze wkrotce sie naumiem. Wy wszystkie juz po usg a ja nadal czekam:wściekła/y: Pozdrowionka

A wlasciwie jak znalezc sie w jakiejs grupie np styczniowek?
 
Ostatnia edycja:
Witam! U nas też wcale nie ma fajnej pogody, deszcz cały dzień i zimno, byłam na zakupach z synkiem, no lodach i obiedzie u mamy, także dzień zaliczam do udanych.
zAgatko, wracaj do nas, jak najszybciej!!
 
A ja dzisiaj w świetnym nastroju cały dzień, mimo wstrętnej pogody za oknem:tak:. Mój K wyciągnął ze strychu moje ciążowe ubrania, ale fajnie znowu być w ciąży:-):-):-). Chyba senny etep u mnie się skończył, nareszcie:-).
Miłej nocki:-)
 
reklama
Do góry