reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam stycznioweczki:-) u nas od rana pięknie swieci słonko i jest teraz juz 12 w cieniu...wiec dzien sie piekny nam zapowiada,ja na USG pojutrze ide i sie doczekac nie moge juz;-);-)dziewczyny czy wy tez dostalyscie od razu skierowanie na mocz krew wr i cukier i jak sadzicie na skierowaniu mam ze cukier to czy to juz moze byc ta glukoza czy cukier z krwi mi beda badac?????:angry: bo swoja droga to mnie niezle wymecza jak wszystko naraz....:shocked2::shocked2::shocked2:ale najpierw rano beda mnie kuli a na 9 na usg takze przetrwam to i wtedy juz bedzie upragnione usg
 
reklama
No wlasnie, mnie pokłoli 3 razy, bo krew nie chciała leciec, tzn nie trafili w zyłe, bo mam takie cienkie:-pi do dzis wygladam jak narkomanz siniakami na rekach:-D
 
no mnie z reguły raz kują ale duzo krwi mi "podprowadzają"...a do żył tez ciezko im sie dokopac bo nie widac ...narkoman ze mnie marny by byl;-);-);-)a jeszcze dodatkowo bardzo nielubie pobierania krwi itp ale jak trzeba to trzeba,:-)
 
Witam serdecznie,ja tez mam termin na styczeń -dokładnie na 15.Strasznie sie boje ,bo ostatnia ciąża była martwa ,więc trzymajcie za mnie kciuki.Ostatnie usg 15 czerwca widziałam serduszko i dzidzia sie wiercila i jestem dobrej mysli.Choc musze lezec bo okazało sie ze mam krwiaka-czy któras z was miała cos takiego?Mamjuz synka Oskara ma 7 lat i najwyzszy czas na rodzeństwo:tak: Teraz musi sie udac:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Dzieńdoberek wszystkim
Ja dziś sobie pospałam :tak: wstaliśmy o 11.00

Na pierwszej wizycie u lekarza mnie także pobrali 3 fiolki krwi. I wszystkie badania maja porobić. Za 2 tygodnie powtórka z rozrywki . Nie wiem po co ale u mnie za każdym razem pobierają krew i mocz. Czyli zawsze po wizycie czuje się jak honorowy krwiodawca.:errr:
Pozdrowionka i milego dzionka dla wszystkich:-)
 
Witam serdecznie,ja tez mam termin na styczeń -dokładnie na 15.Strasznie sie boje ,bo ostatnia ciąża była martwa ,więc trzymajcie za mnie kciuki.Ostatnie usg 15 czerwca widziałam serduszko i dzidzia sie wiercila i jestem dobrej mysli.Choc musze lezec bo okazało sie ze mam krwiaka-czy któras z was miała cos takiego?Mamjuz synka Oskara ma 7 lat i najwyzszy czas na rodzeństwo:tak: Teraz musi sie udac:tak::tak::tak::tak::tak:

Uda się na pewno. Trzymamy kciuki. Ja też miałam problemy (poronienie skomplikowane). Nie martw się i uważaj na siebie, musimy wierzyć że się uda.
Pozdrowienia:-)
 
reklama
Do góry