reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej Dziewczynki, a mi się jakoś dzisiaj nic nie chce, dopadło mnie totalne lenistwo. Ugotowałam tylko obiad (teraz mam wrażenie, że śmierdzę jak kotlet mielony:sorry2:) i się obijam :-) Tarzamy się z Olisiem po podłodze i się wydurniamy :-)
Anula witaj wśród stycznióweczek :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilkę, ale melduję, że wszystkie zaległości od wczoraj przeczytałam. :tak:

Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie styczniowe.
 
Cześć dziewczyny:-):-)
Witajcie Monia18 i Agniecha83:-)
Mantezowa - Ja też mam termin na koniec stycznia i czasem może być luty ale będę pisać tu;-);-)
Dormark- ale Ci zazdroszczętych zakupów ww Włoszech... ja liczę, że znajdę coś ładnego w szmateksach z rzeczami z Anglii:-)
nemi, Nikki - ja też przyznam, że czuję się fatalnie i chyba nie spodziewałam się, że będzie aż tak:no: wczorajszy wieczór miałam ciężkie chwile. Mój mąż aż się przejął i wyprowadził mnie w nocy na balkon żeby zaczerpnąć świeżego powiotrza.Najgorsza jest ta nasza bezradność:-( Ja piję sobie herbatę miętową i wmawiam, że mi pomoże;-)
patrysia86- chyba nie wierzysz w te przesądy z wybieraniem;-):-):-)
A tak poza tym pozdrawiam weekendowo:-) Nie dajcie się:-)
 
Witam wszystkie nowe styczniowki:-)i te ''stare''tez:)
U nas dzis byla piekna pogoda,powloczylismy sie tu i owdzie i dostalismy radosna nowine.Mieszkanie na ktore polowalismy bedzie jednak wolne!I jutro jedziemy obgadac wszystko z wlascicielka...kamien z serca mi spadl,ze sie stad gdzie mieszkamy wyprowadzimy.....
 
Dziedoberek wszystkim !!:-)




Jak milo... :-)
Jestem w Sligo, a szpital ten sam w ktorym urodzil sie moj synek- Sligo General Hospital. Termin na pewno nie bedzie pechowy ;-) 13 to przeciez szczesliwa liczba:-D. A Ty z ktorego miasta jestes??
Pozdrowienia
Ja jestem z co. cavan, kawałek do Sligo;-)
Dzisiaj byłam na zakupach i nawet nie spodziewałam się, że już zaczęły się obniżki:-):-):-). Więc dziewczyny z Ie czas na zakupy:-D.
Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki
 
Patrysiu mleka się przy gorączce nie daje wiec nawet nie próbuj bo będzie nim wymiotować :sorry2:
ale nie zwymiotywal :-)
dalam mu mniej wiec wiedzialam ze nie zwroci ;-)
Patrysiu, ja dawałam synkowi saszetki orsalit, żeby wzmocnić organizm, jak nie chciał jeść, bo był chory... Trzymaj się!
ja mam lacidofil...
orsalit tez mam ale to dawalam przy biegunce i wymiotach a Sewi nie czest wymiotuje - sporadycznie :sorry2:
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie, od jakiegoś czasu zaglądm na forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać :)
Ja też będę styczniową mamuśką, termin mam na 16 stycznia!!
Pozdrawiam serdecznie :)
hej hej , gartulacje :-D
Patrysiu, czy synek lepiej się czuje?
no mam taka nadzieje ze jest lepiej... ale jeszcze uszko pobolewa...
z gardlem podjerzewam ze juz lepiej...
poszedl bez problemu spac wiec mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepeij
i dziekuje kochana za pamiec o synku ;-)
witam

U nas kolejna nieprzespana noc... nie wiem co sie stało z ta nasza córka:-(

Dzis mam co robic, bo jutro wyprawiamy urodzinki Paulinki:tak: Musiałam okna nawet umyc, bo brudne okropnie, a firanki szare:zawstydzona/y:
Na szczescie moja mama zrobi torta i ciacho:tak: A mi zostanie zrobienie kolacji...
Zaraz biore sie dalej za sprzatanie, bo mam co robic, ale juz jestem tak zmeczona:zawstydzona/y: heh...

Miłego dnia mamusie!:-)
ja juz napisalam w watku o starszakach cos na ten temat...
no i udanego imprezowania :tak:
Oj ja też tak mam, że jestem ciągle zmęczona a to już prawie 12 tydzień i się zastanawiam kiedy to minie razem z mdłościami. Dziś czuję się wykończona od samego rana - troszke nocy zarwałam bo dziś musiałam zanieśc gotową magisterkę promotorowi i siedziałam do 3 i poprawiałam. Teraz chyba będe odsypiała tydzień:)

Poza tym chciałam się podzielić swoją radością, bo USG z przeziernościa karkową wyszło doskonale i maleństwo jest zdrowiutkie z tego co lekarze mogą na razie zobaczyć. Maluch spał i musieliśmy go budzić(kazano mi skakac i przysiady robić), żeby się troszke poruszał - cudownie tak sobie popatrzeć jak fika, macha łapkami i nóżkami. Ja to bym mogła mieć taki monitorek koło łóżeczka i bym co jakiś czas sobie patrzyła, co słychać u lokatora w brzuchu:) A tu teraz będe czekać do 20 tygodnia, żeby znów sobie popatrzeć...
brawo gratki wielkie :tak:
Witam wszystkie mamusie,

Jestem w 10 tygodniu ciazy , termin porodu na 11 stycznia. Jest to juz moja czwarta ciaza i znosze ja nawet dobrze, mdłosci juz mnie tak nie mecza tylko potrzebuje duzo snu a przy pozostałych dzieciach , które sa w wieku 8 lat, 7 lat (dziewczynki) i chłopiec 5 lat trudno znaleźc spokój i cisze. Obecnie kończę I rok studiów jeszcze tylko przede mna dwa egzaminy i wakacje. Jutro zaliczam matematyke , oby mi dobrze poszło.
witaj gratki :-)
powodzenia na macie :tak:
 
Witam wszystkie mamusie,

Jestem w 10 tygodniu ciazy , termin porodu na 11 stycznia. Jest to juz moja czwarta ciaza i znosze ja nawet dobrze, mdłosci juz mnie tak nie mecza tylko potrzebuje duzo snu a przy pozostałych dzieciach , które sa w wieku 8 lat, 7 lat (dziewczynki) i chłopiec 5 lat trudno znaleźc spokój i cisze. Obecnie kończę I rok studiów jeszcze tylko przede mna dwa egzaminy i wakacje. Jutro zaliczam matematyke , oby mi dobrze poszło.
Witam serdecznie i życzę bezproblemowej ciąży!!

A co do wyprzedaży to uwielbiam i w Londynie na wyprzedażach też byłam i naprawdę z naszymi obniżkami nie ma porównania. Zwykle w Camaieu kupuję bluzki i jeansy do -50% a w Kazarze buty też super tanio, a świetna jakość.
Miłego wieczoru!!
 
reklama
Jestem pierwsz mowie dziendobry samopoczucie w miare dobre troche jestem spiaca ale niestety Nicol nie da mi teraz pospac poczekam az pojdzie spac i tez sie w tedy poloze.
 
Do góry