reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ASIOWO zobaczysz szybko minie a tylko zostanie do pomywania:-pa córeczka po urodzinkach:-)no tak te firanki maja taki urok dlatego kupiłam spagetti jedne fioletowe a drugie ciemna oliwka i mam spokój:-pno u synusia to mam tez biało kolorowe bo w takie kubusie puchatki to jedynie tymi bedzie tak bardziej uważac aby nie były takie brudne ;-)a powiedz już robiłaś wybieranie tzn.stawiałaś kieliszek rózanieć pieniążek już:-)mój wybrał raz kieliszek i dwa razy kaske:-phehe śmieje sie ze to będzie bizmesmen popijający winko:-p:-D
 
reklama
Patrysiu... a powiedz mi o co chodzi z tym wybieraniem? Bo ja szczerze powiedziawszy nie mam pojecia o co z tym chodzi, a tyle razy juz o tym słyszałam??:zawstydzona/y:;-)

A firanki... u mnie ten ból, ze mi zadne inne jak na białym tle sie nie podobaja i w ten sposób płace za upodobania:-D ale za 3 miesiace sie stad wyprowadzamy wiec pewnie ostatni raz myje tu okna;-)
 
witam

U nas kolejna nieprzespana noc... nie wiem co sie stało z ta nasza córka:-(

Dzis mam co robic, bo jutro wyprawiamy urodzinki Paulinki:tak: Musiałam okna nawet umyc, bo brudne okropnie, a firanki szare:zawstydzona/y:
Na szczescie moja mama zrobi torta i ciacho:tak: A mi zostanie zrobienie kolacji...
Zaraz biore sie dalej za sprzatanie, bo mam co robic, ale juz jestem tak zmeczona:zawstydzona/y: heh...

Miłego dnia mamusie!:-)
Asiowo, no to Ci współczuję roboty, ja nie mam ani jednej firanki, tylko rolety wszędzie, zresztą firanki mi się nie podobają, a i roboty mniej. Ale to już każdy sam wybiera, co woli.

Wybierania ani nic takiego nie robiłam nigdy, jakoś takie zabawy mnie nie kręcą...
A ja akurat gotuję obiadek i piorę, także też na brak roboty nie narzekam.
Miłego popołudnia!
 
Patrysiu... a powiedz mi o co chodzi z tym wybieraniem? Bo ja szczerze powiedziawszy nie mam pojecia o co z tym chodzi, a tyle razy juz o tym słyszałam??:zawstydzona/y:;-)


Najlepiej to wybieranie robić w sumie w dzień prawdziwych urodzin a widze że w poniedziałek ma córcia;-)stawiasz na podłodze kieliszek pieniążek różaniec książke(to są rzeczy najbardziej popularne)i wtedy sadzasz córcie przed tym i bez żadnej pomocy sama coś chwyci i tak powtórzyć z 3 razy i najlepiej za każdym razem poustawiać inaczej:tak:hmm niby to wrózba i moze się nie sprawdza ale kto wie czemu zabawić się nie mozna;-)
 
Witam wszystkie mamusie:-)

Wreszcie troche czasu dla BB :-) wczoraj od rana byłam w szkole. Potem wytrzęsło mnie w samochodzie i jak wpadłam do domu to od razu poszłam wymiotować:baffled::baffled::baffled: widzę ze wieczorem był istny szał na wymioty...kurde, przede mną jeszcze jeden ciężki tydzień...no i będzie koniec...:-D

Już zmęczona jestem...:baffled:

Już nie mogę się doczekać kiedy pójdę na następne USG:-) tak bym chciała zobaczyć swojego maluszka:-D
 
Oj ja też tak mam, że jestem ciągle zmęczona a to już prawie 12 tydzień i się zastanawiam kiedy to minie razem z mdłościami. Dziś czuję się wykończona od samego rana - troszke nocy zarwałam bo dziś musiałam zanieśc gotową magisterkę promotorowi i siedziałam do 3 i poprawiałam. Teraz chyba będe odsypiała tydzień:)

Poza tym chciałam się podzielić swoją radością, bo USG z przeziernościa karkową wyszło doskonale i maleństwo jest zdrowiutkie z tego co lekarze mogą na razie zobaczyć. Maluch spał i musieliśmy go budzić(kazano mi skakac i przysiady robić), żeby się troszke poruszał - cudownie tak sobie popatrzeć jak fika, macha łapkami i nóżkami. Ja to bym mogła mieć taki monitorek koło łóżeczka i bym co jakiś czas sobie patrzyła, co słychać u lokatora w brzuchu:) A tu teraz będe czekać do 20 tygodnia, żeby znów sobie popatrzeć...
 
Poza tym chciałam się podzielić swoją radością, bo USG z przeziernościa karkową wyszło doskonale i maleństwo jest zdrowiutkie z tego co lekarze mogą na razie zobaczyć. Maluch spał i musieliśmy go budzić(kazano mi skakac i przysiady robić), żeby się troszke poruszał - cudownie tak sobie popatrzeć jak fika, macha łapkami i nóżkami. QUOTE]

To wspaniała wiadomośc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEPIEJ BYĆ NIE MOZE, a teraz to odpoczywaj iodsypiaj nalezy Ci sie, jak kurze jajko.:-):-D:-)

Mam nadzieję, ze z moim maleństwem tez bedzie wszystko w jak najlepszym porzadku , ale na USG muszę zacekać do 04.07.;-)
 
Poza tym chciałam się podzielić swoją radością, bo USG z przeziernościa karkową wyszło doskonale i maleństwo jest zdrowiutkie z tego co lekarze mogą na razie zobaczyć. Maluch spał i musieliśmy go budzić(kazano mi skakac i przysiady robić), żeby się troszke poruszał - cudownie tak sobie popatrzeć jak fika, macha łapkami i nóżkami. Ja to bym mogła mieć taki monitorek koło łóżeczka i bym co jakiś czas sobie patrzyła, co słychać u lokatora w brzuchu:) A tu teraz będe czekać do 20 tygodnia, żeby znów sobie popatrzeć...


no to suuuuuper:-)no i prosze hehe to fajnie mieliście z tym budzeniem:-Dja pamietam ze synkiem jak juz na patologi leżałam przed porodem to jak ktg podłaczali mi to czasami musiałam tez tak pofikać troche lub brzusiem boruszac bo synek spał a wiecie na ktg trzeba tez liczyc ruchy hehe:-D
 
Ja wrocilam ze spacerku i zaczal bolec mnie brzuch wiec wzielam tabletke i sobie odpoczywam i juz dzisiaj nic nie robie pozniej maz przyjdzie i zrobie kanapeczki z wedlinka serem zoltym pomidorem ogorkiem i zduza iloscia soli i juz mi slinka leci.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie,

Jestem w 10 tygodniu ciazy , termin porodu na 11 stycznia. Jest to juz moja czwarta ciaza i znosze ja nawet dobrze, mdłosci juz mnie tak nie mecza tylko potrzebuje duzo snu a przy pozostałych dzieciach , które sa w wieku 8 lat, 7 lat (dziewczynki) i chłopiec 5 lat trudno znaleźc spokój i cisze. Obecnie kończę I rok studiów jeszcze tylko przede mna dwa egzaminy i wakacje. Jutro zaliczam matematyke , oby mi dobrze poszło.
 
Do góry