reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziedoberek wszystkim !!:-)


Witaj, mamy ten sam termin:tak: Oby nie pechowy:-p Z której części Irlandii jesteś? Wybrałaś już szpital? Pozdrawiam

Jak milo... :-)
Jestem w Sligo, a szpital ten sam w ktorym urodzil sie moj synek- Sligo General Hospital. Termin na pewno nie bedzie pechowy ;-) 13 to przeciez szczesliwa liczba:-D. A Ty z ktorego miasta jestes??
Pozdrowienia
 
reklama
Ja na zakupy wybieram sie po 10 lipca do mojej siostry do wloch wtedy tam zaczynaja sie wyprzedaze pozatym mamy juz jedno centruum wypatrzone gdzie i tak od poczatku jest wszystko o 50% tansze nniz w normalnych sklepach:-) to jeszcze ja sie zaczynaja wyprzedaze to za 100 euro zakupy robie ze ho ho
Zazdroszczę tych zakupów :-) pamiętam jak kiedyś zaszalałam na tych ich wyprzedażach :)

Oj a ja się fatalnie czuję od wczorajszego wieczorka :-( "zaszalałam" wieczorem w wc, dobrze że przynajmniej wyspałam się za cały tydzień. W między czasie leżenia pomalutku coś sprzątam. Dobrze że M zrobił zakupy więc nie musiałam na deszcz wychodzić. A jak wasze weekendowe samopoczucie?
 
WITAM:-)

Witam. Ja byłam wczoraj u lekarza i dowiedziałam się że jestem w 8 tygodniu ciązy. BARDZO SIĘ CIESZĘ. Mam już córeczkę która ma niecałe dwa latka.


witaj i GRATULACJE:-)


Wszystkiego najlepszego dla synka je też miałam urodziny 17 czerwca tylko że 28:-)

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa właśnie wróciłam od lekarza i zobaczyłam moją fasolkę z bijącym serduszkiem. Lekarz skłania się bardziej do terminu porodu na luty mimo że na pierwszej wizycie podał też datę styczniową. Ja chciałabym zostać jednak na waszym forum mam nadzieję że mnie nie wygonicie


suuuper:-)



Patrysiu, ja dawałam synkowi saszetki orsalit, żeby wzmocnić organizm, jak nie chciał jeść, bo był chory... Trzymaj się!


ja tez synkowi głównie jak miał grype żałądkową to jest dobre przy wymiotach bądz biegunkach:tak:



Witam Was wszystkie bardzo serdecznie, od jakiegoś czasu zaglądm na forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać :)
Ja też będę styczniową mamuśką, termin mam na 16 stycznia!!
Pozdrawiam serdecznie :)


witaj i GRATULACJE :-)

eeech ja też wczoraj spotkałam się wieczorem z kibelkiem i odrazu szłam spać wkurza mnie to:-(ja co dziennie czuje sie taka słaba nic mi się nie chce:sorry2:a tez pomywanie jest ale kurka najpierw obiad musze zrobić jejciu jak mi sie nic nie chce :sorry2:
 
U mnie super chociaz lekkiego lenia mam nieche mi sie na dwor wychodzic w domku posprzatane Nicol zasypia w swoim pokoiki wiec jak zasnie ja wskakuje do wanny.Pozatym naprawde disiaj nie czuje ze jestem w cizy tylko bigos chodzi za mna normalnie bym chba z kilogram zjadla , chyba sie zmobilizuje i zrobie ale tu nie bedzie tak smakowal jak w polsce bo tu nie ta sama kielbasai kapusta tez nie ta ale trzeba sobie jakos radzic.
 
eeech ja też wczoraj spotkałam się wieczorem z kibelkiem i odrazu szłam spać wkurza mnie to:-(ja co dziennie czuje sie taka słaba nic mi się nie chce:sorry2:a tez pomywanie jest ale kurka najpierw obiad musze zrobić jejciu jak mi sie nic nie chce :sorry2:
Patrysia nie wolno się denerwować, ale wiem co czujesz, też tak spędziłam wczorajszy wieczór :/ czeka mnie również zrobienie obiadku i zastanawiam się czy mam go w czym ugotować :-( a sił na zrobienie czegokolwiek brak wrr
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie, od jakiegoś czasu zaglądm na forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać :)
Ja też będę styczniową mamuśką, termin mam na 16 stycznia!!
Pozdrawiam serdecznie :)
Witam i zapraszam do pisania!!

Witam wszystkie Dziewczyny, u nas pogoda paskudna.... nastrój też mam kieski, podobnie jak Wy... najchętniej bym cały dzień spała.

dormark, ja też bym podjadła sobie bigosu!!

Patrysiu, czy synek lepiej się czuje?
 
U mnie super chociaz lekkiego lenia mam nieche mi sie na dwor wychodzic w domku posprzatane Nicol zasypia w swoim pokoiki wiec jak zasnie ja wskakuje do wanny.Pozatym naprawde disiaj nie czuje ze jestem w cizy tylko bigos chodzi za mna normalnie bym chba z kilogram zjadla , chyba sie zmobilizuje i zrobie ale tu nie bedzie tak smakowal jak w polsce bo tu nie ta sama kielbasai kapusta tez nie ta ale trzeba sobie jakos radzic.


oj chciałabym mieć taki pałer:sorry2:


Patrysia nie wolno się denerwować, ale wiem co czujesz, też tak spędziłam wczorajszy wieczór :/ czeka mnie również zrobienie obiadku i zastanawiam się czy mam go w czym ugotować :-( a sił na zrobienie czegokolwiek brak wrr


no tak racja nie wolno się denerwować:tak:a ja mam w lodóce 6 kiełabas białej co je ugotuje i gra bo ja naprawde nie mam ochoty na gotowanie a jeszcze nie pomyte co dam na luz wczoraj się pobawiłam z kalafiorem smażony w bułce tartej a do tego ziemniaczki z pysznym sosikiem co dzisiaj dam na luz taaaak mi sie nie chce a jeszcze musze jeszcze co nieco ogolić włoski farbnać bo mam taaaaakie odrosty:baffled:a wiem że jak teraz tego nie zrobie to później nie dam rady bo na wieczór czuje się okropnie:sorry2:
 
witam

U nas kolejna nieprzespana noc... nie wiem co sie stało z ta nasza córka:-(

Dzis mam co robic, bo jutro wyprawiamy urodzinki Paulinki:tak: Musiałam okna nawet umyc, bo brudne okropnie, a firanki szare:zawstydzona/y:
Na szczescie moja mama zrobi torta i ciacho:tak: A mi zostanie zrobienie kolacji...
Zaraz biore sie dalej za sprzatanie, bo mam co robic, ale juz jestem tak zmeczona:zawstydzona/y: heh...

Miłego dnia mamusie!:-)
 
reklama
Patrysiu86, u mnie też wieczory najgorsze, mdłości, zmęczenie, nic tylko leżeć.



oj chciałabym abyśmy były w 20 tc co by szło już z górki bo i mdłości wymiotów tak sie nie ma kopniacvzki sie już czuje cieszy sie dużym brzusiem zakupami dla maluszek i tak do porodu:tak:
 
Do góry