reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ale nie wiem czy z gabinetu prywatnego?

Z reszta ja nie mam skierowania, dała mi tylko nr telefonu i mam sie umówic...
Ale szczerze powiedziawszy jestem dobrej mysli i jakos nie mam jakis szczegolnych wskazan, zeby zrobic to badanie wiec nie bede sie zadreczac:tak:
 
reklama
oj płaczliwa to ja też się zrobiłam :tak: jadę tramwajem do pracy i czuję że płakać mi się chce, tak poprostu bez powodu. Wczoraj się popłakałam bo mój M był marudny, później musiał mnie pocieszać i siłą wyganiać spać.

Pytałam kiedyś o ślub. Powiem jak to jest w moim przypadku. Mieszkam od dluższego czasu z moim "M". Dziecko było planowane. Pobrać się chcemy, trudniej powiedzieć kiedy :-p Mówiłam że z brzuszkiem napewno nie chcę kościelnego bo bym się niekomfortowo czuła, tak więc myślimy nad cywilnym, niestety z pewnych powodów musimy mieć intercyzę. W mojej byłej parafii proboszcz pewnie by marudził nad chrzest dziecka rodziców bez małżeństwem. W obecnej to nie mam pojęcia, oczywiście wokoło jest dużo innych kościołów, które nie robią z tym problemu.
Koleżanka ostatnio powiedziała mi że ksiądz nie chce dać chrztu jej dziecku ponieważ ojciec dziecka nie ma bierzmowania :confused: tego to już wogóle nie rozumiem.

Super dziś piątek i ostatni dzień pracy :-) w weekend będę odpoczywać ile tylko się da :tak: tylko muszę przeżyć jeszcze dzisiejszą naradę, dobrze że żołądek się trochę uspokoił ;-)
 
witam Was...
dzisiaj ide z moim szkrabem do lekarza niedojze ma wirusowe zapalenie gardla to jeszcze doszlo do tego prawdopodobnie zapalenie ucha ale to mozliwe przy gardle bo jeszcze narzadky sa malutkie... boroczek moj :tak:
nocka znow nie fajna :no:
czekam az ta choroba sie skonczy bo sie nie wysypiam a potem chodze caly dzien zla... :dry:
 
Wiatm dziewczynki

Ja o dziwo jeszcze nie placze ale to moze dlatego ze nie mam czasu-praca. Ale mam inny problem, jak pisalam wczesniej od trzech dni juz nie wymiotuje z czego sie bardzo cieszylam ale teraz sie zastanawiam czy aby jest wszystko ok bo czy to mozliwe zeby w ciazy czuc sie dobrze??:sorry2: Wiem dziwna jestem ale co mam zrobic:no: A usg nawet jeszcze nie wiem kiedy bede miala:wściekła/y: Milego dzionka wam zycze i dobrych humorkow
 
Witam
Ja termin porodu mam (potwierdzone przez lekarza) na 13 stycznia.:-)
Standardowo pobrali krew na badania i kazali zglosic sie jak bede w 12 - 13 tyg ciazy. Wiec czekam.... :dry:
Jak na razie czuje sie srednio dobrze. Musze przyznac ze pierwsza ciaze przechodzilam duuzo lepiej :hmm:
Pozdrowienia dla wszystkich.;-)
 
Witam
Ja termin porodu mam (potwierdzone przez lekarza) na 13 stycznia.:-)
Standardowo pobrali krew na badania i kazali zglosic sie jak bede w 12 - 13 tyg ciazy. Wiec czekam.... :dry:
Jak na razie czuje sie srednio dobrze. Musze przyznac ze pierwsza ciaze przechodzilam duuzo lepiej :hmm:
Pozdrowienia dla wszystkich.;-)

Witam, gratuluje i zdrowka zycze;-)
 
Witam
Ja termin porodu mam (potwierdzone przez lekarza) na 13 stycznia.:-)
Standardowo pobrali krew na badania i kazali zglosic sie jak bede w 12 - 13 tyg ciazy. Wiec czekam.... :dry:
Jak na razie czuje sie srednio dobrze. Musze przyznac ze pierwsza ciaze przechodzilam duuzo lepiej :hmm:
Pozdrowienia dla wszystkich.;-)



witam i GRATULACJE ps.hehe fajny termin:-p
 
reklama
Do góry