reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
No teraz moge oficjalnie powiedziec ze moje wyniki s ą suuuuper:-)(ps.w grupie zamkniętej dziewczyny wiedzą o co chodzi):-)teraz ze spokojem czekać na usg:tak:
 
No ja właśnie też długo czekałam na info o córci - w 30 tyg. się dowiedziałam....Przy pierwszym dziecku napewno płeć nie ma takiego znaczenia. Bardziej przy drugim chciałoby się szybciej dowiedzieć, bo u mnie moja Karolcia nie może się doczekać jak będziemy mówić po imieniu do brzuszka i jakie ciuszki wybierać......Ale oczywiście ZDROWIE najważniejsze. Najwyżej na pocieszenie dla męża kupimy PIESKA, bo jak będą 3 kobitki w domu to może nie mieć lekko:-)))
 
Właśnie wróciłam od lekarza.Byłam umówiona tylko na wizytę ,ale ,że wczesniej nie miałam zrobionego USG to lekarka poprosiła Izbę Przyjęć czy nie mogłybyśmy na chwilke zająć aparatu.Zrobiła mi takie bardzo szybkie USG żeby tylko zobaczyć czy wszystko jest ok.A na te "przepisowe" dała termin 6 lipca:-(I gdyby nie jej inicjatywa z dzisiejszym mało komfortowym USG to dopiero 6 lipca miałabym 1 badanie USG!
Czyli byłabym w 11 tc:wściekła/y:.Trochę to dla mnie dziwne ,no ale najwazniejsze ,że wszystko jest wporządku.
 
SercaDwa, ważne że wszystko z dzidzią w porządku. A widziałaś dzidzię na ekranie?

Widziałam:-D ,ale dzidzia jest bardzo malutka,gdyby doktorka nie pokazałaby mi gdzie szukać mogłabym nie zobaczyć.Ciałko żółte było większe:sorry2:ale powiedziała ,że serduszko bije:-D,i że nic się nie odkleja :-D
Ogólnie ciąża silna-zresztą na to tez wskazuje moje samopoczucie i ciągłe mdłości:baffled:
Jestem dużo spokojniejsza
 
Widziałam:-D ,ale dzidzia jest bardzo malutka,gdyby doktorka nie pokazałaby mi gdzie szukać mogłabym nie zobaczyć.Ciałko żółte było większe:sorry2:ale powiedziała ,że serduszko bije:-D,i że nic się nie odkleja :-D
Ogólnie ciąża silna-zresztą na to tez wskazuje moje samopoczucie i ciągłe mdłości:baffled:
Jestem dużo spokojniejsza
Na to super, gratuluję. A doradziła Ci, co z tymi Twoimi częstymi wymiotami?
 
reklama
Do góry