reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Wiatm dziewczynki

Ja o dziwo jeszcze nie placze ale to moze dlatego ze nie mam czasu-praca. Ale mam inny problem, jak pisalam wczesniej od trzech dni juz nie wymiotuje z czego sie bardzo cieszylam ale teraz sie zastanawiam czy aby jest wszystko ok bo czy to mozliwe zeby w ciazy czuc sie dobrze??:sorry2: Wiem dziwna jestem ale co mam zrobic:no: A usg nawet jeszcze nie wiem kiedy bede miala:wściekła/y: Milego dzionka wam zycze i dobrych humorkow
nie martw sie tym ze przestalas wymiotywac i moze to jest jakis objaw do niepokoju - ja w pierwszej ciazy gdyby nie to ze nie miaalm okresu to nawet bym nie wiedziala ze jestem w ciazy ... - czulam sie wysmienicie... wszystko bedzie dobrze :tak:
Właśnie wróciłam od lekarza.Byłam umówiona tylko na wizytę ,ale ,że wczesniej nie miałam zrobionego USG to lekarka poprosiła Izbę Przyjęć czy nie mogłybyśmy na chwilke zająć aparatu.Zrobiła mi takie bardzo szybkie USG żeby tylko zobaczyć czy wszystko jest ok.A na te "przepisowe" dała termin 6 lipca:-(I gdyby nie jej inicjatywa z dzisiejszym mało komfortowym USG to dopiero 6 lipca miałabym 1 badanie USG!
Czyli byłabym w 11 tc:wściekła/y:.Trochę to dla mnie dziwne ,no ale najwazniejsze ,że wszystko jest wporządku.
ale najwazniejsze ze widzialas dzidzie i ze wszystko jest ok...:tak::tak::tak:

ja wrocilam z synkiem od lekarza i doszlo nam jeszcze zapalenie ucha - jak sie wali to juz wszystko na raz :sorry2:
 
Patrysia dużo zdrówka dla syneczka :tak:
Jola ja mam podobnie jak Ty, też nawet jeszcze nie wiem kiedy usg :-( Ale wszystko musi być u nas dobrze, bo innego wyjścia nie ma i tego mamy się trzymać :-)
Zmykam Dziewczyny malować pokój dla Olisia, bo się troszkę nudzę :sorry2: Od razu lojalnie uprzedzam, że nie farbą olejną ;-)
 
Wrocilam ze szpitala z fasolka wszystko ok nie wiedza skad te bole mi sie wziely podejzewaja pekniecie cysty dostala tabletki przeciw bolwei w poniedzialek do kontroli.
 
Cześć dziewczyny!

Przykro mi Patrysiu, że synek chory. :-(Oby szybko doszedł do siebie. Tobie też życzę dużo sił, bo jak dziecko chore, to dobre i dla matki nie jest.

Ja miałam dziś swoje pierwsze usg, połączone z badaniem krwi, bo robili test potrójny.Na wyniki całości muszę poczekać, więc będę się niecierpliwić. Przezierność karkowa wydaje się ok, ale nie znam się na normach. Przy crl 46,5, nt wynosi 1,4. Czy któraś z Was ma pojęcie o normach? Czytałam gdzieś, że do 3,5 może nt wynosić, ale nie wiem, czy to pewne czy nie. Dzidzia strasznie się wierciła, kręciła, machała rączkami i nóżkami, aż się normalnie popłakałam.:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Ale ja tu dawno nie zaglądałam! Nie było czasu...A tu już ponad 200 stron spisanych:szok: Ale już teraz będę częściej:tak:
Wczoraj byłam u gina i dowiedziałam się, że wszystko dobrze, zobaczyłam bijące serduszko a termin na 26 stycznia:-) Jestem bardzo :-)happy tylko cały czas mi niedobrze i mam kłopoty z jedzeniem smażonego i mięsa....
Pozdrowionka dla wszystkich:-) przyszłych mamusiek!:-)
 
Do góry