reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja z reguły mam taki humor jakbym była na jakiś prochach. Napady śmiechu non stop. Męża też wyrzucałam ale to wcześniej nawet mu się dostało ale się na szczęście nie wyprowadził:-D

Ja tez czuje sie jakbym była na prochach tyle ze uspokajających , jestem taka przymulona że aż sie nie poznaja. Nic mi sie nie chce, czasem to nawet z łóżka nie wstaję cały dzień;
) ale już niedługo zwolnienie się kończy i trzeba bedzie się zwlekać codzień rano;)
 
reklama
Kurcze wiecie ze do mnie też tak do końca to wszystko jescze nie dotarło;-)jakoś nie mogę jeszcze przywyknąć do myśli że w styczniu całe moje dotychczasowe życie komopletnie się zmieni;-);-)
Nie powiem bo troszkę mnie to wszystko przeraża ale to chyba normalne przy pierwszym dziecku.
Powiedzcie miałyście takie obawy że sobie ni eporadzicie, że nie będziecie wiedziały jak się zając maleństwem itd?
oj czasami nachodza mnie takie myśli że sobie nie poradzę, najbardziej boję sie szpitala, co jeśli dziecko będzie płakac a ja nie będe umiała go uspokoić..
 
oj czasami nachodza mnie takie myśli że sobie nie poradzę, najbardziej boję sie szpitala, co jeśli dziecko będzie płakac a ja nie będe umiała go uspokoić..

ja to najbardziej się boję że nie będę potrafiła przewinąc, wykąpać albo że nie rozpoznam jak będzie chore:-(
 
Dziewczyny to normalne watpliwosci ja tez takie milam ale istykt maciezyski poradzi wam co trzeba zrobic wiadoma kazda z nas zrobi jakis blad bo nikt nie jest idealny.
U mnie dzisiaj fatalny dzien odezwala sie moja nerka tz wedrujaca i mam straszny bol wzielam juz czopki jak nie przejdzie za godz to mam jechac do szpitala mam nadzieje ze przjdzie brobuje nie panikowac i sie odprezyc najgorsze ze polozyc tez sie nie moge bo mi corcia nie daje .Zycze milego dzionka.
 
WITAM KOBITKI:-)


trochę mi się dziwna rzecz dzisiaj przytrafiła tzn. wymiotowałam:wściekła/y: ja wiem, że w ciąży to normalne:-), ale teraz ponoć kończą się wymioty i nudności tzn. w 3 miesiącu, a ja rano takiego pawulca puściłam fuuuuj


kochana nawet w 9 miesiacu mozna zwymiotowac to tak z reguły ze koniec I trymestru koniec wymiotów ja w pierwszej ciąży do 4.5 miesiąca z wymiotami:sorry2:



Zgodnie z obietnicą piszę: jestem prawie w 8 tygodniu ciąży, dzisiaj wyraźnie słyszałam bicie serduszka mojej kruszynki i dostałam śliczne zdjęcie :) jupi


suuuuper:-)



Byłam u ginki...
Oczywiscie dostałam jakies tabsy na te bakterie w moczu, oprócz tego jakies globulki dowcipne, bo cos tam siedzi, skierowanie na badania hormonów, bo tarczyce mam powiekszoną, z cukrem mam isc do internisty i on ma zacedydowac i ekg zrobic:zawstydzona/y:
Skierowała mnie tez na badania prenatalne,ale mój wybór, bo w rodzinie nie było zadnych przypadków chorób,patologii no i jestem młoda...wiec pewnie nie pojde, bo skad mam 200zł wziac:zawstydzona/y:ale czuje z dzidziusiem jest ok.

Dzis zobaczyłam serduszko, nózki,raczki, itp... i malenstwo fikało na wszystkie strony:biggrin2: i pomachało mamusi...
i dzis termin USG 4.01.2010


suuuper:-)a infekcją się nie martw szybko minie:tak:hmm a jeśli chodzi o badania wiesz ja juz coś pisałam na mój temat w grupie zamknietej wiesz lepiej zrób będziesz spokojniejsza:tak:



my nawet z córą już czytamy dzidziusiowi bajki i śpiewamy kołysanki :-D

a dziś mi dziecko powiedziało że na moim łóżku będzie spać tatuś dzidzia i ona a mama na stoliku bo miejsca zabraknie :eek:




a co do rozmowy z maluszkiem w brzuszku tak czasami powiem że mamusia kocha z tatusiem ze nie martw się zawsze bedziemy cię kochac itp.itd.:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry