reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

My tez nie mamy slubu koscielnego tylko cywilny,z ochrzczeniem Sary nie bylo problemu(w Polsce) ale planujemy wziac koscielny na wielkonoc w Polsce,od razu zrobimy chrzciny w tym samym dniu.Ale to na razie tylko plany:-)
 
reklama
no i witam...
w niezaciekawym humorze ale jakos zyje......
nocka byla do bani...
masakra porazka jakich malo dawno takiej nocy nie miaallm :dry:
milego dnia zycze :-)
 
witajcie!

Odebrałam wyniki badan i zas mam podwyzszony cukier po glukozie i bakteria w moczu:zawstydzona/y: Dzis wizyta, zobaczymy co mi ginka powie...
Mam nadzieje, ze mój małż da rade urwac sie z pracy, bo nie zdaze do lekarza.

W ogole przepraszam, ze mnie tu mało, ale mam kilka problemów...
i moja córa zapomniała jak sie spi w nocy:-(Nie mam juz na nic sił...

Miłego dnia!

asiowo cukrem sie odrazu nie przejmuj bo tak jak pisza dziewczyny za drugim razem może wyjsć oki.............ja w pierwszej ciaży też miałam wysoki cukier ....dostałam odpowiednią dietę (spotkanie z dietetyczką) i na tym się skończyło .....nie brałam żadnych leków;-)
 
Kartki ze spowiedzi to u nas norma... W dniu chrztu przed mszą trzeba było aktualne dostarczyć, żeby chrzest się odbył.

Czy u Was też taki upał, cały czas na dworze siedzimy, bo nie można wytrzymać...
 
Kartki ze spowiedzi to u nas norma... W dniu chrztu przed mszą trzeba było aktualne dostarczyć, żeby chrzest się odbył.

Czy u Was też taki upał, cały czas na dworze siedzimy, bo nie można wytrzymać...

Mmmmm..... ale Ci zazdoszczę, ja siedzę poubierana w pracy bo mi tak zimno :baffled: Wogóle zawsze byłam zmarzluchem, ale zauważyłam że teraz w czasie ciąży to jest koszmar :szok: ciągle mi zimno brrrr... Czy wy też tak macie?? Pogoda za oknem fantastyczna:-)
 
Dawno mnie nie było, nadrobiłam tygodniowe zaległości ( 70 stron).
Mam zagrożoną ciążę więc leżę, od 5 tc okropnie bolały mnie piersi, tak że wyłam przy wstawaniu z łóżka, nie mogłam ich dotknąć, a dzisiaj jak wstałam nie bolą mnie wcale i strasznie się boję czy aby wszystko w porządku, wizytę u ginki mam dopiero we wtorek, chyba zejdę do tego czasu.
W pierwszej ciąży wcale mnie nie bolały więc nie wiem czy jest się czym martwić.
Przeczyłałam na jakimś forum że u jednej z dziewczyn zanik bulu piersi był objawem obumarcia płodu.
Jeżeli macie jakieś doświadczenia napiszcie, będę bardzo wdzięczna.

pozdrawiam
 
asiowo cukrem sie odrazu nie przejmuj bo tak jak pisza dziewczyny za drugim razem może wyjsć oki.............ja w pierwszej ciaży też miałam wysoki cukier ....dostałam odpowiednią dietę (spotkanie z dietetyczką) i na tym się skończyło .....nie brałam żadnych leków;-)


Dziekuje dziewczyny:tak:
Tak, tak wiem... juz to przerabiałam w 1 ciazy:zawstydzona/y: jakos sie boje, bo przez to wylądowałam na patologii..., a teraz gdy jest Paulinka nie wyobrazam sobie tego, ale narazie o tym nie mysle.

A te bakterie, pewnie dostane furalgin tak jak w 1 ciazy..., ale mamy kruchutko z kasą i nie wiem za co to ja kupie..., a jeszcze w niedziele mamy roczek małej:zawstydzona/y:Debet w koncie uruchomiony jakos musimy przezyc ten kryzys... .

Za 2 godzinki lece zobaczyc mojego bejbika:tak:
 
Dziekuje dziewczyny:tak:
Tak, tak wiem... juz to przerabiałam w 1 ciazy:zawstydzona/y: jakos sie boje, bo przez to wylądowałam na patologii..., a teraz gdy jest Paulinka nie wyobrazam sobie tego, ale narazie o tym nie mysle.

A te bakterie, pewnie dostane furalgin tak jak w 1 ciazy..., ale mamy kruchutko z kasą i nie wiem za co to ja kupie..., a jeszcze w niedziele mamy roczek małej:zawstydzona/y:Debet w koncie uruchomiony jakos musimy przezyc ten kryzys... .

Za 2 godzinki lece zobaczyc mojego bejbika:tak:
To trzymam kciuki za maluszka. :tak: Daj znać, co i jak. Ja mam badanie jutro!!!
 
Mmmmm..... ale Ci zazdoszczę, ja siedzę poubierana w pracy bo mi tak zimno :baffled: Wogóle zawsze byłam zmarzluchem, ale zauważyłam że teraz w czasie ciąży to jest koszmar :szok: ciągle mi zimno brrrr... Czy wy też tak macie?? Pogoda za oknem fantastyczna:-)
zimno Ci bo siedzisz w zamkniętym budynku który nie zdążył się jeszcze nagrzać. ja tez tak mam, w pracy siedzę w swetrze, ale jak tylko wychodze na zew musze go ściągnąć bo jest tak gorąco.
 
reklama
ASIOWO daj znac jak na wizycie:tak:no tak kasa kasa niestety aby dobrze preferowac w ciąży i dobrze badania zrobic to kasy idzie duzo ja już sama niewiem ile wydałam na leki wizyty i badania:szok:
 
Do góry