reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
zimno Ci bo siedzisz w zamkniętym budynku który nie zdążył się jeszcze nagrzać. ja tez tak mam, w pracy siedzę w swetrze, ale jak tylko wychodze na zew musze go ściągnąć bo jest tak gorąco.

Za godzinkę kończę pracę, więc będę grzała się w samochodzie :-) a nie mam klimatyzacji;-) wieczorkiem lecę na druga wizytę do lekarz, bo mam pewne obawy :-(
 
Cześć dziewczyny.

Ja dziś przespałam całą noc ,a później zasnęłam jeszcze jak m wyszedł do pracy i spałam do 12.00 .:baffled: Zawsze byłam rannym ptaszkiem,coś niesamowitego z tym snem.Nie mogłam się pozbierać.
Czytałam ,że pisałyscie o ślubie.Ja tez brałam tylko cywilny i nigdy nie myślałam o tym ,że bedzie problem z chrztem.Uważam ,że jak nie jeden to drugi ksiądz;-)A w Warszawie ich nie brakuje.Kiedyś myslałam żeby w ogóle nie chrzcić dziecka ,ale jednak żyjemy w takim a nie innym społeczeństwie i nie chcę żeby dzieciątko musiało się czuć inne od reszty dzieci.Później samo zdecyduję-tak jak ja:happy2:
Pogoda jest piękna,ale nie wychodze bo sama się boję.Nie chcę żygulić przy ludziach na ulicy:-( albo co gorsze zasłabnąć.
Strasznie chciałabym mieć już to pierwsze USG a tu jeszcze tydzień.Dziewczyny powiedzcie mi co zobacze na usg w 8 tygodniu?:-)Serduszko już usłyszę,prawda?:-)
 
Cześć dziewczyny.

Ja dziś przespałam całą noc ,a później zasnęłam jeszcze jak m wyszedł do pracy i spałam do 12.00 .:baffled: Zawsze byłam rannym ptaszkiem,coś niesamowitego z tym snem.Nie mogłam się pozbierać.
Czytałam ,że pisałyscie o ślubie.Ja tez brałam tylko cywilny i nigdy nie myślałam o tym ,że bedzie problem z chrztem.Uważam ,że jak nie jeden to drugi ksiądz;-)A w Warszawie ich nie brakuje.Kiedyś myslałam żeby w ogóle nie chrzcić dziecka ,ale jednak żyjemy w takim a nie innym społeczeństwie i nie chcę żeby dzieciątko musiało się czuć inne od reszty dzieci.Później samo zdecyduję-tak jak ja:happy2:
Pogoda jest piękna,ale nie wychodze bo sama się boję.Nie chcę żygulić przy ludziach na ulicy:-( albo co gorsze zasłabnąć.
Strasznie chciałabym mieć już to pierwsze USG a tu jeszcze tydzień.Dziewczyny powiedzcie mi co zobacze na usg w 8 tygodniu?:-)Serduszko już usłyszę,prawda?:-)


Ja jak byłam na pierwszym usg usłyszałam już serduszko, a lekarz powiedział, że to dopiero 3 tydzień :szok: ale aż płakać mi się chciało z radości, bo to moja pierwsza ciąża i takie niesamowite emocje:-) Myślę, że w 8 tygodniu napewno usłyszysz serduszko;-)
 
sercadwa, w 8 tygodniu już powinnaś usłyszeć serduszko. Ale masz fajnie że możesz w domku sobie poodpoczywać. Początki to właśnie przede wszystkim senność, tylko że ja musiałam do pracy :-)
 
patrysia widać że my z tego samego regionu bo i ja marznę. A teraz się jeszcze zachmurzyło okropnie i jest zimno jak cholera :-(


a widze ze jestes z Wejherowa:-)to niedaleko mamy do siebie pominać korki itp.:-)


Ja jak byłam na pierwszym usg usłyszałam już serduszko, a lekarz powiedział, że to dopiero 3 tydzień :szok: ale aż płakać mi się chciało z radości, bo to moja pierwsza ciąża i takie niesamowite emocje:-) Myślę, że w 8 tygodniu napewno usłyszysz serduszko;-)


ze jak:shocked2::shocked2::shocked2:w 3 tc wogóle gin nic nie widzi a co dopiero serduszko:no:
 
Ja jak byłam na pierwszym usg usłyszałam już serduszko, a lekarz powiedział, że to dopiero 3 tydzień :szok: ale aż płakać mi się chciało z radości, bo to moja pierwsza ciąża i takie niesamowite emocje:-) Myślę, że w 8 tygodniu napewno usłyszysz serduszko;-)
Ja na 100% będę płakała.To również moja pierwsza ciąża..i po samopoczuciu zdecydowałam ,że niestety jedyna.Nie jestem silna:-(
sercadwa, w 8 tygodniu już powinnaś usłyszeć serduszko. Ale masz fajnie że możesz w domku sobie poodpoczywać. Początki to właśnie przede wszystkim senność, tylko że ja musiałam do pracy :-)
Podziwiam dziewczyny,które pracują w ciązy.Ja nawet nie dałabym rady dojechać.Strasznie teraz znoszę podróż.Zawsze miałam chorobę lokomocyją ,ale teraz to już męka.
Ale....w pracy przynajmniej nie myślicie o ciąży cały czas,macie czas psychicznie odpocząć i zapomnieć choć na chwilę o dolegliwościach.Myślę nawet,że dla psychiki pójście do pracy jest zdrowsze.
 
SERCA DWA tzn jak często wymiotujesz bo wiesz zebyś się nie odwodniła co lepiej zgłóś się do swojego gin no chyba że miesci się w normie:tak:
 
reklama
Ja jak byłam na pierwszym usg usłyszałam już serduszko, a lekarz powiedział, że to dopiero 3 tydzień :szok: ale aż płakać mi się chciało z radości, bo to moja pierwsza ciąża i takie niesamowite emocje:-) Myślę, że w 8 tygodniu napewno usłyszysz serduszko;-)
Ale chyba w 3 tygodniu od zapłodnienia, czyli 5-6 tydz od ostatniej miesiączki? Bo chyba byłaś u lekarza po terminie miesiączki? A Dwa Serca jest w 8 tygodniu od ostatniej miesiączki,

Dwa Serca wejdź na wątek brzuszki i usg, tam jest dużo fotek maluchów, z 8 tyg też
 
Do góry