reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja troche zprecyzuje co do serduszka bo SHERLY troche mnie zszokowała:sorry2:
5 tc na usg widać dopiero pęcherzy ciążowy a w nim ciałko żólte z którego będzie płód:tak:
6 tc zaczyna już się kształtować zarodek:tak:
7 tc -8 tc od tego momentu mozna zauważyc serduszko:tak:

I nie rozumiem że wogóle u ciebie kochana SHERLY gin coś widział bo w 5 tc ledwo co widać a co dopiero w 3 tc:confused:
 
reklama
Dawno mnie nie było, nadrobiłam tygodniowe zaległości ( 70 stron).
Mam zagrożoną ciążę więc leżę, od 5 tc okropnie bolały mnie piersi, tak że wyłam przy wstawaniu z łóżka, nie mogłam ich dotknąć, a dzisiaj jak wstałam nie bolą mnie wcale i strasznie się boję czy aby wszystko w porządku, wizytę u ginki mam dopiero we wtorek, chyba zejdę do tego czasu.
W pierwszej ciąży wcale mnie nie bolały więc nie wiem czy jest się czym martwić.
Przeczyłałam na jakimś forum że u jednej z dziewczyn zanik bulu piersi był objawem obumarcia płodu.
Jeżeli macie jakieś doświadczenia napiszcie, będę bardzo wdzięczna.

pozdrawiam
Jejciu, strasznie mi przykro, że masz takie problemy, a co do piersi, to może już poziom bety tak szybko i gwałtownie nie rośnie i dlatego objawy nie są już takie silne? Trzymaj się i dbajcie o siebie!
 
NIKKI tak tak wtedy masz racje ale w 6 tc dopiero cos się tworzy ale słyszeć serduszko 7-8 tc a po suwaczku SHERLY to jest dopiero 6 tc co nie rozumiem tego:no:
 
ASIAX ja nie mam bólu no moze czasem coś tam poczuje ale tak to nie bola a serduszko widziałam:tak:trzymaj sie ciepło badz dobrej myśli:tak:
 
NIKKI tak tak wtedy masz racje ale w 6 tc dopiero cos się tworzy ale słyszeć serduszko 7-8 tc a po suwaczku SHERLY to jest dopiero 6 tc co nie rozumiem tego:no:
No racja Patrysiu, serduszko zaczyna bić 21 dni po zapłodnieniu, może Sherly miała bardzo wczesną owulację, bo przy cyklu 28 dni to serduszko widać pod koniec 6tc, w 5tc to tylko pęcherzyk.
 
No racja Patrysiu, serduszko zaczyna bić 21 dni po zapłodnieniu, może Sherly miała bardzo wczesną owulację, bo przy cyklu 28 dni to serduszko widać pod koniec 6tc, w 5tc to tylko pęcherzyk.


no własnie tylko ewidentnie po suwaczku widać że jest w 6 tc no końcówka a SHERLY pisze o 3 tc i to mnie zastanawia a suwaczek ma od miesiączki co teraz powinna dopiero coś zauważyc:confused:
 
Ale chyba w 3 tygodniu od zapłodnienia, czyli 5-6 tydz od ostatniej miesiączki? Bo chyba byłaś u lekarza po terminie miesiączki? A Dwa Serca jest w 8 tygodniu od ostatniej miesiączki,

Dwa Serca wejdź na wątek brzuszki i usg, tam jest dużo fotek maluchów, z 8 tyg też

No chyba tak to musiało być:-D ja byłam w takim szoku:-) dzisiaj popytam dokładnie, który to mam tydzień hehe :-D
 
SHERLY a suwaczek masz od ostatniej miesiączki bo jak tak to juz masz tc pokazany a jak nie to lepiej załóż sobie taki który jest od ostatniej miesiączki i wszystko wtedy masz na tacy;-)
 
reklama
Do góry