reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Cześć Styczniówki! Ja dzisiaj w dobrym humorze od samego rana:-), a to dlatego, że byłam w szpitalu na badaniach no i widziałam dzidka, wszystko okejas także super:-):-):-)
Miałam również wizytę na oddziale, gdzie będę rodzic i warunki super: oddzielny pokój z łazienką i kacik dla partnera, z kanapa i tv i basen do uśmieżania bólu, jestem pod wrażeniem.(i wszystko oczywiście za darmo)
Co do małżeństwa to ja również żyję w wolnym związku (choć ja nie nazwałabym tego tak), jesteśmy razem 8 lat i tak jakoś się nie składa aby wreszcie wziąśc ślub (przerażają mnie sprawy urzędowe, zmiany dokumentów i tak dalej)
Zgodzę się że w Polsce jest zacofanie pod tym względem, mi również nie chcieli syna ochrzcić ale powiedziałam, że na razie nie mamy pieniędzy na wesele, a u nas w rodzinie musi być huczne wesele i siostrunia łaskawie się zgodziła aby ochrzcić mi dziecko. Tym razem chrzcić będziemy tutaj bo nie ma żadnych problemów.
Ja chcę ślub na jakiejś wyspie:-D
Co do sutków:zawstydzona/y: to ja miałam problemy a to dlatego że miałam bardzo małe i wklęsłe:-(, więc się nacierpiałam, nic nie pomagało. Ale za to teraz mam nadzieję, że już nie będzie problemów, bo mój synuś miał takie ssanie, że teraz mam wielkie, wystające wentyle:-D:-D:-D
 
Cześć Styczniówki! Ja dzisiaj w dobrym humorze od samego rana:-), a to dlatego, że byłam w szpitalu na badaniach no i widziałam dzidka, wszystko okejas także super:-):-):-)
Miałam również wizytę na oddziale, gdzie będę rodzic i warunki super: oddzielny pokój z łazienką i kacik dla partnera, z kanapa i tv i basen do uśmieżania bólu, jestem pod wrażeniem.(i wszystko oczywiście za darmo)
Co do małżeństwa to ja również żyję w wolnym związku (choć ja nie nazwałabym tego tak), jesteśmy razem 8 lat i tak jakoś się nie składa aby wreszcie wziąśc ślub (przerażają mnie sprawy urzędowe, zmiany dokumentów i tak dalej)
Zgodzę się że w Polsce jest zacofanie pod tym względem, mi również nie chcieli syna ochrzcić ale powiedziałam, że na razie nie mamy pieniędzy na wesele, a u nas w rodzinie musi być huczne wesele i siostrunia łaskawie się zgodziła aby ochrzcić mi dziecko. Tym razem chrzcić będziemy tutaj bo nie ma żadnych problemów.
Ja chcę ślub na jakiejś wyspie:-D
Co do sutków:zawstydzona/y: to ja miałam problemy a to dlatego że miałam bardzo małe i wklęsłe:-(, więc się nacierpiałam, nic nie pomagało. Ale za to teraz mam nadzieję, że już nie będzie problemów, bo mój synuś miał takie ssanie, że teraz mam wielkie, wystające wentyle:-D:-D:-D
hej

No to mialas szczescie ze tak szybko cie do szpitala zgarneli ja jeszcze nie mam terminu sutalonego a tez juz bym chciala. Mialas moze lub bedziesz miala usg genetyczne? Pozdrawiam
 
jola24 miałam dzisiaj szczegółowy ultrasound, bo ja się zapisałam do "midwife led unit" więc oni musieli sprawdzić czy się kwalifikuję, więc to nie był taki zwykły scan. Ale z tego co pamietam to w pierwszej ciąży, a szłam normalnym systemem nie miałam genetycznego usg.
Jak będę w Polsce to zrobię sobie jeszcze jedno szczegółowe usg, bo tutaj już mi powiedziały, że nie będę miała więcej scanów( jeśli wszystko będzie ok)
A Ty gdzie będziesz rodzić?
 
Labamba rodzic bede w Tralee. Tez sie zastanawiam nad wyjazdem do PL na badania ale obawiam sie za na usg gen bedzie za pozno bo planuje leciec we wrzesniu. Jak wogole wspominasz pierwsza ciaze w irlandii?
 
Cześć Styczniówki! Ja dzisiaj w dobrym humorze od samego rana:-), a to dlatego, że byłam w szpitalu na badaniach no i widziałam dzidka, wszystko okejas także super:-):-):-)
Miałam również wizytę na oddziale, gdzie będę rodzic i warunki super: oddzielny pokój z łazienką i kacik dla partnera, z kanapa i tv i basen do uśmieżania bólu, jestem pod wrażeniem.(i wszystko oczywiście za darmo)

Świetnie! Gratuluję!

A co to "midwife led unit?"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mleko na mnie też działało. Pamiętajcie o tym dziewczyny pod koniec ciąży. Ja w pierwszej się strasznie męczyłam, wcześniej nie wiedziałam co to zgaga:no:, ale diabelstwo poznałam. Najgorzej było w 9 miesiącu. Miałam przy łóżku zawsze kartonik mleka. Na chwilę działało.

Mleko (które do tej pory uwielbiałam) ostatnimi czasy śmierdzi. :(
Na szczęście zgagi nie mam caly czas. Jedynie w momentach, w których przez chwilę mnie nie mdli! :wściekła/y:
Wypróbuję migdały. :)
 
Do góry