reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Mleko na mnie też działało. Pamiętajcie o tym dziewczyny pod koniec ciąży. Ja w pierwszej się strasznie męczyłam, wcześniej nie wiedziałam co to zgaga:no:, ale diabelstwo poznałam. Najgorzej było w 9 miesiącu. Miałam przy łóżku zawsze kartonik mleka. Na chwilę działało.

Ja na zgagę brałam Rennie, można przyjmować w ciąży, a jest skuteczne, poza tym starałam się jeść małe porcje a częściej, no i nie przed snem.
 
reklama
Jak narazie ani w pierwszej ciąży ani w drugiej ciąży niezaznałam zgagi ale jeszcze w tej moze mie zaskoczyć ale mam nadzieję że mnie ominie:tak:
 
Ja na razie zgagi nie mam, ale wolę nie wywoływać wilka z lasu. W pierwszej ciąży miałam bardzo wysoko brzuch, więc żołądek był chyba na wysokości przełyku:baffled: Nawet jak szłam na porodówkę, to położna przywitała mnie w drzwiach "A ty dziecko z tak wysokim brzuchem szybko nie urodzisz."
 
Witam was.

No to sie naczytalam..uff
U mnie drugi dzien bez wymiotow:tak:mam nadzieje ze to juz tak zostanie. Mam troche problemy ze spaniem, uwielbiam spac na brzuchu a teraz nie bardzo moge:baffled: Co do slubu to ja jakos tak juz trzy lata prawie mezatka jestem a to moja pierwsza ciaza, wiec raczej dziecko nie mialo wplywu, tak chcielismy:-)
Lenia mam nie z tej ziemi, moj pies wrecz blaga mnie ze smycza w zebach o spacer a ja poprostu nie moge, gdyby nie praca to chybabym nie wstawala z kanapy wogole. Na nudnosci tez mi pomagalo czeste jedzenie drobnych posilkow typu jablko, krakersy itp.
Pozdrawiam was serdecznie mamuski
 
reklama
Do góry