reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

dziewczyny a macie juz widoczne brzuszki...???
mnie lekarz powiedzial ze mam prawidlowo jak na ciazowe wzdecia... bo mam taka pileczke :-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie;)
dołączyłam na forum dziś rano...też tak jak wy mam termin na styczeń 2010.
jeśli chodzi o brzuszek to właśnie u mnie zaczeła sie pojawiać taka piłeczka mała tzn nie taka mała bo widoczna pod bluzka,spodnie mi sie nie dopinają;-)nie wiem czy tak powinno być, czy to nie za szybko?jestem w 10 tyg.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie;)
dołączyłam na forum dziś rano...też tak jak wy mam termin na styczeń 2010.
jeśli chodzi o brzuszek to właśnie u mnie zaczeła sie pojawiać taka piłeczka mała tzn nie taka mała bo widoczna pod bluzka,spodnie mi sie nie dopinają;-)nie wiem czy tak powinno być, czy to nie za szybko?jestem w 10 tyg.

Mi to się juz od dwóch tygodni nie dopinają: ) :-D Ale opracowałam gumkę zamiast guzika i jakoś daję radę:) :-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie;)
dołączyłam na forum dziś rano...też tak jak wy mam termin na styczeń 2010.
jeśli chodzi o brzuszek to właśnie u mnie zaczeła sie pojawiać taka piłeczka mała tzn nie taka mała bo widoczna pod bluzka,spodnie mi sie nie dopinają;-)nie wiem czy tak powinno być, czy to nie za szybko?jestem w 10 tyg.
witaj - tez tak mam :-D
 
Witaj Beti81 wśród swoich!

Co do brzuszków i ich pojawiania się generalnie nie ma reguły kiedy powinien. W pierwszej ciąży zazwyczaj jest mały na początku, bo macica jest nierozciągnięta jeszcze, w kolejnych pojawia się szybciej, bo już był tam lokator i mięśnie są słabsze. Ja w pierwszej długo czekałam na brzuszek, ale dzięki temu, że był mały mogłam wyczuć ruchy w 16 tygodniu. Teraz brzuszek już się pojawia, ale zazwyczaj wieczorami, rankiem znika jak kamfora:-p. Spodni też nie mogę dopiąć, zazwyczaj właśnie wieczorem, a ciuszki ciążowe już czekają w szafie. W sobotę chyba też wybiorę się na zakupy, bo przecież ciąża to wspaniały pretekst, a kobieta w każdej chwili życia powinna wyglądać dobrze.;-):-)
 
reklama
witaj SercaDwa :) uwierz ze o wiele lepiej zaliczyc wpadke niz latami czy miesiacami bezskutecznie sie starac...

Agbar ale super :D

Patrysia witaj :-)

Asiowo a czemu musialas tak szybko pic glukoze????? przeciez to sie pilo gdzies w 28 tc :szok:

Patrysia jesli piszac usg genetyczne masz na mysli przeziernosc karkowa to jest to rutynowe badanie dla wszystkich a nie dla kobiet z grup ryzyka, dzis o tym pisalysmy wczesniej

witaj Beti81

ja smigam w ciazowkach od jakichs 2 tygodni ;)
 
Do góry