reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja zmykam narazie bo tzreba cos zjesc...
moj m zaproponowal ze pojdzie kapac sie z malym wiec mam chwilke dla siebie :-)
narazie dziewczyny ;-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie;)
dołączyłam na forum dziś rano...też tak jak wy mam termin na styczeń 2010.
jeśli chodzi o brzuszek to właśnie u mnie zaczeła sie pojawiać taka piłeczka mała tzn nie taka mała bo widoczna pod bluzka,spodnie mi sie nie dopinają;-)nie wiem czy tak powinno być, czy to nie za szybko?jestem w 10 tyg.



witaj i GRATULACJE:-)a brzusio oj tak juz w 7 tc mi się pokazał teraz to tylko rośnie i rosnie:-D


Ja dzisiaj byłam u ginekologa. Na usg widziałam
jak malutkie serduszko bije :-D:-D:-D Dzidzia ma 1,26 cm.



suuuuper:-D:-D
 
U mnie brzucha jeszcze nie ma bylam u fryziera i zblad przerobilam sie nabraz wyszlo super ale i tak padnieta jestem Nicol oglada bajke , ja zegnam sie na dzis bo musze jeszcze troche porobic a potem juuz lozeczko .
 
Witam serdecznie Was wszystkie!

Kilka dni temu mój test wyszedł pozytywnie i lekarz potwierdził moja pierwszą ciążę ,wg mnie powinnam rodzić w połowie stycznia 2010 ale usg to zweryfikuje.
Jestem przerażona moim samopoczuciem:-(Zaczytuje się na tym forum ostatnio i dziś nadszedł czas na rejestrację bo myślę ,ze razem raźniej.
Pozdrawiam
Ewa rocznik 82
Witaj serdecznie, długo czekałaś z testem, skoro dopiero od kilku dni wiesz o ciąży? Zapraszam do pisania!!
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie;)
dołączyłam na forum dziś rano...też tak jak wy mam termin na styczeń 2010.
jeśli chodzi o brzuszek to właśnie u mnie zaczeła sie pojawiać taka piłeczka mała tzn nie taka mała bo widoczna pod bluzka,spodnie mi sie nie dopinają;-)nie wiem czy tak powinno być, czy to nie za szybko?jestem w 10 tyg.
Witaj, normalne, że masz już większy brzuszek!! Tylko się cieszyć!!
 
Ale powinnaś mieć jeszcze usg około 12 tygodnia! Robią dwa - około 12 tygodnia a drugie około 20 tyg. Zapytaj gp, bo z tego co wiem oferują każdej kobiecie w uk. Nie sądzę, żeby Irlandia się różniła. Ja też jak pojadę do Polski, na pewno pójdę do gina. Tak dla pewności;-)

No nie wiem, zaczekam do nastepnej wizyty i wtedy go zapytam.Dziekuje za odp

Co do brzuszka to cos jest ale niezbyt duzy (jesli ktos nie wie to nie pozna)Zakupy tzreba bedzie zaczac robic bo spodnie przyciasne sie robia. ALe ja najchetniej to juz bym kupila wozeczek, lozeczko itd
 
a co do ubrań ciążowych - teraz się w nie pchamy, a później już na nie patrzeć nie będziemy mogły;-)

buty to nie tylko płaskie, ale pewnie i większe się przydadzą, bo nogi w ciąży lubią puchnąć:-( moje pod koniec wyglądały jak balony:eek: jak wychodziłam ze szpitala i wkładałam kozaki, byłam w szoku, że mam taką zgrabną łydkę znowu;-) tyle wody mi się nagromadziło w organiźmie.

macy, ja też strasznie spuchłam pod koniec ciąży, tyle, że to było lato i chodziłam w sandałkach takich z paseczków, a jak pomyślę o wpychaniu spuchniętych nóg w te zimowe buty..:no::no::no:. Mi spuchły nie tyle łydki co same stopy...
 
Witam wszystkie nowe mamusie:-)
Jola24 z której części Irlandii jesteś?
Ja jutro nareszcie mam wizytę w szpitalu i zobaczę dzidka:-):-):-) już się nie mogę doczekać!
Dobranoc styczniówki
A i jeszcze przestańcie się zamartwiać (dzisiaj pisałyście, że taka rola matek), każda negatywna myśl i niepokój daje sie odczuć naszym maleństwom więc przestańcie natychmiast!!! Powinnyśmy chodzić z bananem na twarzy przez cały czas (wiem, że to trudne, szczególnie nad kiblem):tak:
Pozdrawiam
 
Witaj serdecznie, długo czekałaś z testem, skoro dopiero od kilku dni wiesz o ciąży? Zapraszam do pisania!!

Właściwie to tak.Czekałam długo bo u mnie to troszkę skomplikowana sprawa ,nieregularne miesiączki i mąż ze stwierdzona bezpłodnością.Zupełnie wykluczałam ciąże.Byliśmy juz nastawiani na zycie bez dzieci:zawstydzona/y:...a tu taka niespodzianka.Oboje jesteśmy w szoku!
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie:-)
Jola24 z której części Irlandii jesteś?
Ja jutro nareszcie mam wizytę w szpitalu i zobaczę dzidka:-):-):-) już się nie mogę doczekać!
Dobranoc styczniówki
A i jeszcze przestańcie się zamartwiać (dzisiaj pisałyście, że taka rola matek), każda negatywna myśl i niepokój daje sie odczuć naszym maleństwom więc przestańcie natychmiast!!! Powinnyśmy chodzić z bananem na twarzy przez cały czas (wiem, że to trudne, szczególnie nad kiblem):tak:
Pozdrawiam

Hej.Jestem z poludniowej Irlandii a dokladnie pld-wsch wybrzeze.


Tez juz sie chyba pozegnam bo jutro rano trzeba wstac. Spijcie spokojnie.pa
 
Do góry