reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam serdecznie Was wszystkie!

Kilka dni temu mój test wyszedł pozytywnie i lekarz potwierdził moja pierwszą ciążę ,wg mnie powinnam rodzić w połowie stycznia 2010 ale usg to zweryfikuje.
Jestem przerażona moim samopoczuciem:-(Zaczytuje się na tym forum ostatnio i dziś nadszedł czas na rejestrację bo myślę ,ze razem raźniej.
Pozdrawiam
Ewa rocznik 82

Witaj i nie przejmuj sie nie jestes sama, mam dokladnie to samo i najchetniej nie wstawalabym z kanapy:confused2: Ale mam nadzieje ze wkrotce to minie wiec glowa do gory.

Co do usg genetycznego to ja watpie zebym takowe miala, niestety nie jestem w Polsce i niestety tutaj opieka medyczna podczas ciazy nieco sie rozni. Pozdrawiam
 
reklama
dzieki dziewczyny za mile przyjecie :laugh2:
postaram sie jak najczesciej zagladac i nie zaniedbywac Was :tak:;-)

SercaDwa pytalas o usg genetyczne - znalazlam cos takiego:
Usg genetyczne a czemu pytasz ... :eek:
Chcesz je robic :confused:

Dziekuję za link
Wiesz, pytam bo ktos pisał wczesniej ,że ma miec takie badanie i nie wiem czy to jest badanie rutynowe na które kazdy lekarz kieruje ,czy kazda z nas takie powinna miec? czy może trzeba robic we własnym zakresie:confused:
 
Witaj i nie przejmuj sie nie jestes sama, mam dokladnie to samo i najchetniej nie wstawalabym z kanapy:confused2: Ale mam nadzieje ze wkrotce to minie wiec glowa do gory.

Co do usg genetycznego to ja watpie zebym takowe miala, niestety nie jestem w Polsce i niestety tutaj opieka medyczna podczas ciazy nieco sie rozni. Pozdrawiam

Jestem strasznie samotna..nic nie moge robić bo źle się czuję a mąz wraca późno.Męcze się strasznie i jego też:tak:
Ja też bardzo nam wszystkim tego zycze ,żeby minęło jaknajszybciej:-)
 
SercaDwa nie przejmuj sie, jeszcze kilka miesiecy i samotnosc napewno przestanie ci doskwierac.Nawet nie wiem jakie rady ci dac dotyczace wymiotow bo na mnie raczej nic nie dziala:-D Trzymaj sie
 
Dziekuję za link
Wiesz, pytam bo ktos pisał wczesniej ,że ma miec takie badanie i nie wiem czy to jest badanie rutynowe na które kazdy lekarz kieruje ,czy kazda z nas takie powinna miec? czy może trzeba robic we własnym zakresie:confused:

Oj,nie wiem niestety jak to wyglada w Polsce...Ale pewnie zaraz ktoras z dziewczyn Ci odpowie:)
 
Dziekuję za link
Wiesz, pytam bo ktos pisał wczesniej ,że ma miec takie badanie i nie wiem czy to jest badanie rutynowe na które kazdy lekarz kieruje ,czy kazda z nas takie powinna miec? czy może trzeba robic we własnym zakresie:confused:

Ja dostałam skierowanie od mojego lekarza wtedy jest bezpłatnie, natomiast można również samemu we własnym zakresie wówczas jest to koszt około 200zł:) Pozdrawiam
 
Co do usg genetycznego to ja watpie zebym takowe miala, niestety nie jestem w Polsce i niestety tutaj opieka medyczna podczas ciazy nieco sie rozni. Pozdrawiam

jolu no to się zdziwisz! byłaś już u gp? zapisali Cię na wizytę u położnej? około 12 tygodnia robią down scan czyli to co w Polsce się nazywa usg genetycznym, tutaj to jedno z dwóch usg, drugie połówkowe czyli ok. 20 tygodnia ciąży. jeśli byłaś już u gp, pewnie niedługo powinnaś dostać list lub telefonicznie się z Tobą skontaktuje położna. jakbyś miała jeszcze jakieś pytania dotyczące ciąży w uk, pisz. jestem na bieżąco;-)
 
A co do tego czy każda powinna mieć moja lekarka wysyła każdą przyszłą mamusię:) ale niestety nie wszyscy lekarze piszą skierowania i tak np, moja koleżanka płaciła za badanie:(
 
PATRYSIA witaj i GRATULACJE ps.mamy podobny nick:-D


Ech i tez musiałam wstac o 6 a dla mnie to ciężka sprawa bo ja nawet sobie pośpie do 10 ale ogóolnie do 9 co ciężko ale wstałam a synek hehe o 11 na podłodze zasnął bo nie zwyczajny teraz tak wstawać a tez musiałam z nim jechac:tak:i te z jednak wyniki mam jutro po 12 a myslałam że szybciej bedą no cóż czekamy razem;-)
no tak ja juz jestem tutaj dosc dlugo...pierwsza zatem nadalam taki nick hihihihihi :-p:-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
Dziekuję za link
Wiesz, pytam bo ktos pisał wczesniej ,że ma miec takie badanie i nie wiem czy to jest badanie rutynowe na które kazdy lekarz kieruje ,czy kazda z nas takie powinna miec? czy może trzeba robic we własnym zakresie:confused:
nie ma sprawy...
mnie sie wydaje ze takie skierowanie na te badanie daje sie wtedy kiedy jest podejrzenie jakijsc choroby badz w trakcie wywiadu z lekarzem mowisz ze jest ktos w rodzinie chory... - tak tylko mi sie wydaje ;-)
Jestem strasznie samotna..nic nie moge robić bo źle się czuję a mąz wraca późno.Męcze się strasznie i jego też:tak:
Ja też bardzo nam wszystkim tego zycze ,żeby minęło jaknajszybciej:-)
jeszcze tylko 7 miesiecy wytrzymaj
a z nami bedzie Ci o wiele raźniej - zobaczysz :tak:
 
reklama
Jestem strasznie samotna..nic nie moge robić bo źle się czuję a mąz wraca późno.Męcze się strasznie i jego też:tak:
Ja też bardzo nam wszystkim tego zycze ,żeby minęło jaknajszybciej:-)

na samotność to chyba narzekać nie powinnaś, bo tak zupełnie sama to chyba nie jesteś. po pierwsze masz fasolę, która rośnie w Tobie, a po drugie masz nas!:biggrin2:
 
Do góry