reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kurka jak mam zamkniete okno to mi ciepło tak dusznawo tzn.ze czuje że trzeba co nieco otworzyc to okno no ale jak otworze to mi zimno:crazy:bezsensu:confused2:
 
reklama
Witajcie ja rowniez jestem przyszla styczniowa mama z terminem na 29 styczen... :-)
ciaza oczywiscie planowana.....
wczoraj bylam u swojego lekarza... z dzidzi wszystko wporzadku... serduszko slicznie bije :-):tak:

Przyjmiecie mnie do swojego grona :-D:cool2::laugh2:
 
witajcie:tak:

Ja dzis byłam zrobic badania, zas mi zyły nie umieli znaleźć i kłuli mnie 3 razy i za kazdym razem krew nie leciała:eek:teraz mam mega siniaki i wygladam jak narkoman:eek: Nie wspomne o tej ochydnej glukozie, która prawie zwróciłam...

W ogole dzis jestem okropnie słaba, wracałam z mała do domu to nie umiałam jej wnieść na 3 pietro:-( po powrocie padłam, a ze mała chciała sie bawic połozyłam sie na ziemi u niej w pokoju pod kocem i miałam spokój... :zawstydzona/y:Ale wykancza mnie mała... w nocy zas dała nam koncert, nie spała od 1:30 do 4:30... i zasneła u nas w łozku dopiero i spała do 6:-(i tak na badania musiała ze mna rano jechac... masakra!Jutro wyniki, ciekawe co pokazą...

Aaaa... i co najwazniejsze, biegunka w koncu mineła, ale dla odmiany mamy zaparcia:-D ale po takiej diecie to nic dziwnego...

A w czwartek wizyta i pewnie USG:-)
 
dzieki dziewczyny za mile przyjecie :laugh2:
postaram sie jak najczesciej zagladac i nie zaniedbywac Was :tak:;-)

SercaDwa pytalas o usg genetyczne - znalazlam cos takiego:
Usg genetyczne a czemu pytasz ... :eek:
Chcesz je robic :confused:
 
reklama
PATRYSIA witaj i GRATULACJE ps.mamy podobny nick:-D
ASIOWO ja tez miałam badania dzisiaj i troche ich było bo robiłam :WR,toksoplazmoze.cytomegalie,morfologie,mocz,glukoze;-)ale glukoze bez picia ;-)

Ech i tez musiałam wstac o 6 a dla mnie to ciężka sprawa bo ja nawet sobie pośpie do 10 ale ogóolnie do 9 co ciężko ale wstałam a synek hehe o 11 na podłodze zasnął bo nie zwyczajny teraz tak wstawać a tez musiałam z nim jechac:tak:i te z jednak wyniki mam jutro po 12 a myslałam że szybciej bedą no cóż czekamy razem;-)
 
Do góry