reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja wcześniej piłam ,ale nie wiedziałam ,że moga być jakieś przeciwskazania,dopiero później zobaczyłam na opakowaniu ,że nie jest zalecana..ale i tak mi nie pomagała więc bez smutku odstawiłam



no własnie tak sobie myslałam że nie zabardzo co dobrze że nie piłam ale chciałam bo mam duzo kupione bo przed ciążą sobie kupiłam no i teraz leży i myślałam że mi pomoże na te dolegliwości no ale teraz się cieszę że nie skusiłam sie:tak:
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie nowe przyszle mamusie.Ja juz po wizycie.Jestem zadowolona,pani doktor tez:-DWyniki badan sa rewelacyjne. Od pierwszej wizyty 11 maja przytylam pol kilograma:-)Myslalam ,ze bedzie sporo wiecej,tak sie przynajmniej czulam:)Dzis zaczal sie 11 tydzien ciazy.
Maluszek wierzgal jak maly konik:-D,machal raczkami i chyba tanczyl.Ma 4,28 cm.Pani doktor powiedziala,ze wszystko wyglada wzorcowo wiec nastepna wizyta za miesiac,o ile nic nie bedzie sie dzialo...A 30 czerwca mam termin na USG genetyczne.
Zasluzylam chyba na malego paczka i herbatke z cytryna?:-);-)
 
agbar77
ciesze się Twoim szczęsciem:)
bardzo chciałabym miec już USG ale mimo ,że idę prywatnie to tyle musze czekać:(

Patrysia ja nie ukrywam ,że byłabym duzo szczęścliwsza bez tych dolegliwości:)
 
AGBAR to suuuper:-)a do tego usg a nie czasem juz teraz ta przeziernosć karkowa ci nie mogła badać przecież miałaś usg :eek:chyba że to co innego:eek:bo skoro mówi że jest ok to widocznie juz jest ok i chyba niepotrzeba juz takich badan robic co no chyba że ja się nieźle myle to sorki za gatke;-)
 
SERCA DWA oj wiem wiem ja tez bym była szczęśliwa gdyby się już skończyły:sorry:ale wiesz pocieszam się tym ze ciąża zdrowo przebiega a przyjdzie i czas że mina dolegliwosci:tak:
 
AGBAR to suuuper:-)a do tego usg a nie czasem juz teraz ta przeziernosć karkowa ci nie mogła badać przecież miałaś usg :eek:chyba że to co innego:eek:bo skoro mówi że jest ok to widocznie juz jest ok i chyba niepotrzeba juz takich badan robic co no chyba że ja się nieźle myle to sorki za gatke;-)

Pewnie moglaby by,ale ona nie wykonuje USG genetycznego,dlatego wysyla swoje pacjentki na to badanie do zaprzyjaznionego lekarza:)
 
agbar77
ciesze się Twoim szczęsciem:)
bardzo chciałabym miec już USG ale mimo ,że idę prywatnie to tyle musze czekać:(

Patrysia ja nie ukrywam ,że byłabym duzo szczęścliwsza bez tych dolegliwości:)

Nawet prywatnie jest taki termin oczekiwania?...
Kazda z nas bylaby szczesliwsza,ale zobaczysz stopniowo zacznie wiekszosc dolegliwosci mijac:-)
 
Pewnie moglaby by,ale ona nie wykonuje USG genetycznego,dlatego wysyla swoje pacjentki na to badanie do zaprzyjaznionego lekarza:)



aaaaaaaaaaaaaa;-)mój na szczęście ma to i owo co w poniedziałek się dowiem kurka stresssssssssss:sorry:ach no cóz co ma byc to bedzie ale wole myśleć optymistycznie aby dzidzia miło sie czuła w brzusiu:tak:
 
Nic się nie martwcie laseczki bo co ma być to będzie a z nerwów może wam tylko ciśnienie skoczyć ja się stresowałam i mi skakało jak szalone teraz spokój i tyle bo stres nic nie zmieni bądźmy dobrej myśli:)))
 
reklama
Do góry