reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Ale duzo produkujecie.
Dzis we wloszech jest swieto narodowe Matki Nieskalanej czy Dziewiczej. W kazdym razie bez grzechu.
A gdzie podziewaja sie wszyscy Wlosi? oczywiscie w centrach handlowych, wszelkiego rodzaju sklepach hehe:-D oczywiscie wszystko pootwierane:tak: i brak miejsc na parkingach:cool:
Handel to handel, a nie ma to jak przedswiateczny;-)
 
Witam styczniowe mamuśki:) właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia- żałuję że tak późno zaczęłam chodzić- fajnych rzeczy można się dowiedzieć...Zostało mi tylko 6 tyg do terminu- zapewne bardzo szybko to zleci...o ile nie urodzę wcześniej...gdyż szyjka mi się zaczęła skracać....moja gin kazała mi leżeć i brać asmag... za tydzien wizyta wiec okaze sie czy szyjka nadal sie skraca... juz zaczynam sie bac porodu...a wy?? myslicie juz o tym tak czesto jak ja?? buziaki cieple w te chłodne dni dla was mamuski i dla waszych skarbków.
 
reklama
No to jestem po wizycie!! To ostatnia wizyta przed porodem. 28 grudnia ktg, 4 stycznia kolejne, cięcie prawdopodobnie 6- trzech króli:szok::-)Filip czwarty:-D. Jak to pani powiedziała że ja nie z tych co szybciej rodzą i w pierwszej wersji miało być 4 stycznia, ale potem przemyślała i stwierdziła, że i tak nie mam co robić:cool2:to mogę wpaść do szpitala. Znieczulenie lędźwiowe, miała mi coś przypisać w związku z bezsennością, ale mój M ją zagadał i zapomniałam:eek:. Wyślę go za karę w czwartek jak znów dziś nie będę spać:cool:
joasiaz tego co pamiętam, co dziewczyny pisały to po luteinie było bardzo mokro:laugh2:
A Filippo waży 2600 i powinien mieć około 3500
 
Do góry