reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
no i jestem po wizycie
szyjka zamknieta i nie skrocila sie bardziej
ale nie zmienia to faktu ze boli:-(
mam brac fenatol i isoptin i jesli po nich te bole nie przejda
do nastepnego tyg to lekarz mnie w szpitalu polozy
 
U mnie ciasto na kolejne pierniki zarobione.
W szkole z nastolatkami trochę się zrelaksowałam - zawsze to z nimi fajnie. ;-)
Zamówilam sobie tez w mojej najlepszej piekarni w mieście 1 kg ciasteczek korzennych, mam upieczone migdałowe pierniczki, teraz piękę piękne wielkie serca, jeszcze moze jakieś dwa gatunki i uznam robotę za zakończoną za jakiś tydzień. Myślę, że jakieś serca wylądują też na choince a poza tym pieknie opakowane będziemy z Michałem wręczać nauczycielom ;-)
Sypialnia się wykańcza... ;-)

sandaq - koniecznie dużo wypoczywaj
anetrix - super ze masz to zwolnienie
lilka29 - ja też taki sylwester odradzam
yol_a czekamy na dobre wiadomości
Dorciaa - trzymaj się, kurcze młoda ta babcia, młodsza niż moja mama :zawstydzona/y:
 
pies jak pies.. wyobraź sobie że za mną 2 dni temu mój królik z wywalonymi jajcorami biegał :wściekła/y::no::szok:

a ja mam 15kg na plusie i 102 w najszerszym miejscu :szok:

ania umiesz okazywać radość jak mało kto :-D hihi.a co do prezentów-BOSKIE!!! czemu nie robili takich rzeczy jak ja byłam małą dziewczynką? :eek: dobrze,ze teraz córcia mi sie urodzi,to sie z nią będę bawić w "dom" i inne takie.. :-D

fajnie to brzmi :-D to kiedy w końcu będziesz? :-D kiedyś musisz !!! :-)

ja brałam ale przestałam, bo po luteinie robi sie tam lekko wodniście i łatwo o infekcje :no: a mi na skurcze i tak słabo te tablety pomagają. tylko dla doktor nic nie powiedziałam. jak pyta czy "biorę",to mówię,że tak.. bo przecież biorę :-D magnez.

tysiolek nie przejmuj się, kochanie :tak:;-) ja też przestałam łazić do kościoła bo po pierwsze nie czuję wewnętrznej potrzeby, po drugie w moim mieście kościół to rewia mody, więc z rozmiarem XL nie mam czego tam szukać :-D a po trzecie ciężko mi się stoi na mszy i niestety żadna starsza pani nie wpadnie na to, by mi miejsca ustąpić. zastanawiam się nawet nad pasterką ,bo co roku chodzę,ale to już będzie 9 miesiąc i ten jeden raz w życiu mogłabym sobie odpuścić. do komunii i tak przystąpić chyba nie mogę,bo żyjemy z narzeczonym bez ślubu jeszcze :no: moja babcia gdyby miesiąc temu nie wyleciała do USA to by mi chyba łeb urwała za to,że nie chodzę na msze co niedzielę. dla niej kościół to podstawa. wstaje o 9ej, 2 godziny się szykuje, nakłada najlepsze "jesionki" i wychodzi pół godz. przed mszą,żeby sobie miejsce zająć. ciekawe ile w tym "głębokiej wiary" :cool2:

ależ wielgachny dzidziolek !!! :-D a siarą się nie martw. ja mam swojej aż za dużo,więc się mogę podzielić :-)

jola ja się urodziłam 2100.. więc wyobraź sobie jak fajnie byśmy wyglądały, gdyby nas obok siebie po porodzie położyli :-D:-D:-D:-D

mmm..jak miło to zabrzmiało :sorry::zawstydzona/y::-) dorcia,trzymaj się, bardzo współczuję.mój dziadek umarł rok temu i zaraz potem ja zaszłam w ciążę więc wierzę,że zuzia na zastępstwo za niego do rodziny wejdzie,hihi. często tak jest,że kiedy ktoś ma się urodzić, ktoś inny w rodzinie umiera :tak: taka kolej rzeczy.


wredne z was babska, bo piszecie o tych wypiekach,piernikach i innych dobrych rzeczach,a ja jestem na cukrzycowej diecie :-(
a dziś przeleżałam pół dnia w łóżku z komputerem na kolanach i nie lubię siebie-zamiast zająć się czymś pożytecznym, to ja czas marnuję :no:

Kochana obawiam sie ze ja do konca gotowa nie bede i oczywiscie z zaskoczenia mnie wezmie:-D
A co do wagi no to wygladalybysmy smiesznie, ty na noworodka ja na 2-miesieczne niemowle:-D:-D:-D

Co do sylwestra to bedzie moj pierwszy sylwester bez tlumow tez:tak: tylko my i moja mama ktora przyjezdza 28-ego, nie jest mi wcale smutno tylko szampana mi sie tak cholernie chce ze chyba im z gardel powyrywam jak beda pili:-D:-D:-D

Milego wieczorku :-)
 
Dorcia - bardzo wspolczuje. dobrze, ze zajelas sie pieczeniem, przynajmniej myslami gdzie indziej.

Ja wlasnie wrocilam od lekarza. Szyjka skrocona jeszcze bardziej i do niedzieli czyli do konca 37 tyg. mam lezec i brac luteine, potem jak to lekarz powiedzial: wola boska :) wg niego za 2 tyg. urodze :)

Jejku jaka jestem szczesliwa! Jak zobaczylam synka na usg to juz tak bardzo chce go przy sobie miec, ze nawet ciesze sie z tej szyjki i juz nie chce zaciskac nog do stycznia, niewazne, ze koniec roku, swieta i kwarantanna w szpitalach!

Poza tym synek wazy ok 3200kg, czy to duzo jak na ten rozpoczety 37 tydzien?

pozdrawiam!
 
Ojej...Dziewczyny jakie Wy pracowite jesteście- pieczenie, gotowanie, pranie, prasowanie, remonty i jeszcze tyle dzisiaj napisałyście:shocked2: A ja mam taaaaakiego wielkiego lenia i nic mi się nie chce, a Święta coraz bliżej.
Tysiolek, nie przejmuj się słowami mamy. Może miała zły dzień i tak sypnęła bez namysłu. Na pewno będzie w końcu żałowała, że sprawiła Tobie przykrość.
 
reklama
Witam kobitki właśnie skończyłam prasować pierwszą turę ubranek kolejna jutro:szok: Padam na twarz normalnie, najgorzej bolą plecy:sorry:Oj jest to czasochłonne.:laugh2:Teraz kolacja i odpoczywanie.
 
Do góry