reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

hehehe.. a może mąż wredny Ci robi w nocy takie niespodzianki? :-D a Ty już byś wszystko na synusia zwalała! :-D

mojemu wystarcza ze mnie podotyka i pomasuja tam i ówdzie :-D a jak jest grzeczny to nawet chylę czoła przed jego "Małym Księciem" :-D:-D:-D:-D:-D strasznie to pokochał :-D:-D ale nie polecam za często,bo jak już zaczniesz,to chłopu się zawsze chce więcej i więcej :-p:-D
Rozwaliłas mnie tym chyle czoła:-D:-D:-D(nie wiem czy to samo mamy na mysli:-D)jeszcze mnie zastanawia czy twoje tam i ówdzie jest tam gdzie u mnie i czy to masowanie nie szkodzi?:confused::confused::confused:boje sie ze mojemu sie sperma na mózg rzuci niedługo ,a tak lezec i mu dogadzac tylko tak dziwnie:-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Paula3 rozwaliło mnie to na łopatki - chylenie czoła przed małym księciem:-D:-D:-D ja też tak mam wolę tak niż normalny seks bo w ogóle nie mam żadnej z tego przyjemności że szok więc to bez sensu a tak hehe to wilk syty i owca cała:-D

Byłam u gina jestem w 30tc, mały waży 1500 i znowu się przekręcił głowa u góry, jak mu się nie odwidzi do porodu to będzie cc:dry:zawsze to jakieś znieczulenie bozzo tu nie dają:dry::sorry:
Gin mnie zrypał i mam mniej jeść bo za dużo tyję, czyt. ostatnio to 1kg na tydzień:sorry::shocked2: a więc żegnajcie słodycze, ciastka, ciasteczka, batoniki, lody, kiesielki i owoce...a było tak pięknie:cool2:podsumuwując zaczynałam przy 62kg a teraz...76kg...
od wczoraj boli mnie głowa odwołałam lekcje i leżę sobie w łóżeczku pierdzielę nic dzisiaj nie robię, m chory ale do roboty chodzi, niech się w końcu wyleczy bo będzie nie fajnie jak jeszcze mnie chwyci:cool:

p.s. jak m masuje mnie tam hmm poniżej pępka powiedzmy i skończy i było fajnie to mam mega twardy brzuch przez jakieś 10minut;?

a i ciśnienie mam za wysokie;(
 
Ostatnia edycja:
oj musze cos podzialac z moim mezem bo on chyba zapomnial jak to sie robi. A nie wiem jak jest u Was ale moj boi sie chyba ze mna kochac zeby dzidziusiowi nie zrobic krzywdy, tlumacze mu ze nic sie nie stanie ale boi sie. Wiec chyba pochyle czola :-D jest to moja druga ciaza bo pierwsza obumarla w 8 tyg. prawdopodobnie przez chorobe ktora w tym czasie przechodzilam i bardzo zle to znieslismy.Przez to sadze ze Dziubek chce bardzo uwazac zeby nie zaszkodzic malenstwu.
 
A mi M kupi w ten weekend proszek dla Alanka i popiore sobie ciuszki posciel i rozłozymy łózeczko:-)pewnie pościel jeszcze raz bede prała przed przyjściem na świat synka ale wiecie ja lubie tak szybciej rozłożyć itp:-)
dobrze, że w czwartek mam wizytę to zapytam czy to jest ok. czy mi mala tak napiera czy co jest grane:happy2:

!

a ja 9 listopada w poniedziałek co tez się nie moge doczekać i także powiem co mnie boli itp.:tak:

Gosia ja juz pisałam do Nadineczki o 13 i odpisała ,ze była tydzien w szpitalu ,ma rozwarcie i skrócona szyjke musi lezec 24 na dobe ,malutka wazy 1300 i musi jak najdłuzej byc w brzuszku .Trzymajcie za nia kciuki:tak:
ojej co sie nie robi z tymi ciążami:no:tak mi przykro oby malunia jeszcze posiedziała:-(kciuki bardzo duże:tak:ps.a pamieta któraś w którym tc jest NADINECZKA:sorry2:
hehehe.. a może mąż wredny Ci robi w nocy takie niespodzianki? :-D a Ty już byś wszystko na synusia zwalała! :-D

mojemu wystarcza ze mnie podotyka i pomasuja tam i ówdzie :-D a jak jest grzeczny to nawet chylę czoła przed jego "Małym Księciem" :-D:-D:-D:-D:-D strasznie to pokochał :-D:-D ale nie polecam za często,bo jak już zaczniesz,to chłopu się zawsze chce więcej i więcej :-p:-D
hehe dobre dobre:-Dps.co do takiego typu serduszkowania to także takie preferujemy:-pjakoś trzeba sobie dogodzić no nie:-D
Hej Dziewczyny :-) Normalnie już wymiękam z Młodym :-( Nie dość, że zasnąć nie chciał to się obudził w nocy i przez 3 godziny się darł, trójki mu idą górne i coś się przebić nie mogą. Fakt, że większość tego darcia to była wymuszona, bo jak z nim zaległam przy komputerze to momentalnie cisza była, tylko od kompa odeszłam to znowu był jeden wielki ryk. Mały szantażysta emocjonalny mi rośnie:sorry2: Jeszcze na sam koniec jak łaskawie się uspokoił to zaczął się cieszyć i brawa sobie bić :-D Rozwala mnie totalnie ten urwis.
Za to ja teraz chodzę jak zombie, bo oczywiście Oliś ani myśli o spaniu w dzień i przez to nocne noszenie Młodego cholernie mnie podbrzusze kłuje, nie mogę żadnego gwałtownego ruchu zrobić, bo aż się zwijam z tego kłucia:sorry2:
Miłego dzionka Kobietki :-)
ojeju faktycznie nieźle ci synek daje w kość:sorry2:ajena uważaj bo i tobie może szyjka dac o sobie znac:sorry2:
Byłam u gina jestem w 30tc, mały waży 1500 i znowu się przekręcił głowa u góry, jak mu się nie odwidzi do porodu to będzie cc:dry:zawsze to jakieś znieczulenie bozzo tu nie dają:dry::sorry:
Gin mnie zrypał i mam mniej jeść bo za dużo tyję, czyt. ostatnio to 1kg na tydzień:sorry::shocked2: a więc żegnajcie słodycze, ciastka, ciasteczka, batoniki, lody, kiesielki i owoce...a było tak pięknie:cool2:podsumuwując zaczynałam przy 62kg a teraz...76kg...
duza kobitka:-)ciekawe ile mój synuś bedzie teraz ważyć oby wiecej bo jednak boje się porodu przedwczesnego co wolałabym aby dobił chociaż do tych 2 kg:sorry2:nie martw się że grozi cc najważniejsze aby dzidzia zdrowo się rozwijała i opuściła domek w dobrym dla niej tc:tak:ps.no to dietka;-)
 
patrysia86 widze ze Twój synek też bedzie miał na imie Alan. Mój też mąż tak wymyślił i już tak zostanie. Bo moim zadaniem było wymyślić imie dla córeczki ale nie musiałam myśleć bo będzie synuś.
 
patrysia86 widze ze Twój synek też bedzie miał na imie Alan. Mój też mąż tak wymyślił i już tak zostanie. Bo moim zadaniem było wymyślić imie dla córeczki ale nie musiałam myśleć bo będzie synuś.


tak odrazu nam wpadło to imie do gustu:-)tzn.jeszcze była mowa o Kacperku ale zostaje Alanek:tak:
 
PAULA ja takze lubie jak M bawi sie moimi piersiami co już nie mówie jak M lubi się nimi bawić no ale teraz ma całkowity zakaz bo jednak może to powodowac skurcze:sorry2:
 
reklama
Paula3 rozwaliło mnie to na łopatki - chylenie czoła przed małym księciem:-D:-D:-D ja też tak mam wolę tak niż normalny seks bo w ogóle nie mam żadnej z tego przyjemności że szok więc to bez sensu a tak hehe to wilk syty i owca cała:-D

Byłam u gina jestem w 30tc, mały waży 1500 i znowu się przekręcił głowa u góry, jak mu się nie odwidzi do porodu to będzie cc:dry:zawsze to jakieś znieczulenie bozzo tu nie dają:dry::sorry:
Gin mnie zrypał i mam mniej jeść bo za dużo tyję, czyt. ostatnio to 1kg na tydzień:sorry::shocked2: a więc żegnajcie słodycze, ciastka, ciasteczka, batoniki, lody, kiesielki i owoce...a było tak pięknie:cool2:podsumuwując zaczynałam przy 62kg a teraz...76kg...
od wczoraj boli mnie głowa odwołałam lekcje i leżę sobie w łóżeczku pierdzielę nic dzisiaj nie robię, m chory ale do roboty chodzi, niech się w końcu wyleczy bo będzie nie fajnie jak jeszcze mnie chwyci:cool:

p.s. jak m masuje mnie tam hmm poniżej pępka powiedzmy i skończy i było fajnie to mam mega twardy brzuch przez jakieś 10minut;?

a i ciśnienie mam za wysokie;(

Dorciaa nie przejmuj sie ta waga ja identycznie mam prawie ! Przytyłam już 12 kg i co wizyte mam wykłady od ginka ze ale dlaczego pani tak dużo tyje ! ze mam się pilnowac ! ja mam już to w tyłku bo na wyrzeczenia przyjdzie czas niedługo a teraz oddaje się na całego pałaszowaniu wszystkich pysznych słodkości ! Całe zycie kobieta odmawia sobie słodkości bo chce mieć ładną figure.....to chociaż w ciąży niech nam wolno sobie pofolgowac !! :-):tak::-)
 
Do góry