reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nawet w lato imprezek nie było - co prawda szwagierka powiedziała, że jej nie przeszkadza, że ja pójdę o 22.00 spać - ale ja powiedziałam, że mnie by przeszkadzało :-)

Daj spokój z gościnami i sprzątniem - nie po to brałaś L4.

Po tym jak wczoraj sobie pomyślałam, że mnie chyba już zgaga nie dotyczy męczy mnie dzis, że szok :szok: Kurde :-)

hehe ja odwrotnie - zapowiedziałam znajomym że niech przyjeżdżają, ale ja o 22 idę spać i mają się tym nie przejmować:-D Ale ostatnio i tak jakos spokojniej się zrobiło i mniej ludzi widzę.. Pewnie przez moją chorobę - muszę nadrobić zaległości póki małego nie ma jeszcze na świecie, bo potem będzie trudniej:-D

Co do zgagi - od wczoraj gryzę migdały i kurcze jak kiedyś nie pomagały, tak teraz działają rewelacyjnie. Także teraz jem migdały na zmianę z piciem mleka:-D

Ostatni łyk herbatki i jeszcze jedno pytanie:
dziewczyny czy wiecie jak wysoko teraz mamy "dno macicy" ? Jestem lekko zakręcona, bo wydaje mi się aż niemożłiwe żebym czuła kopniaczki małego tak wysoko jak je czuję.. . No i coś mi ściska przeponę a przecież macica niby "kończy się" dużo niżej niż czuję ucisk...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny czy wiecie jak wysoko teraz mamy "dno macicy" ? Jestem lekko zakręcona, bo wydaje mi się aż niemożłiwe żebym czuła kopniaczki małego tak wysoko jak je czuję.. . No i coś mi ściska przeponę a przecież macica niby "kończy się" dużo niżej niż czuję ucisk...
Na szczescie juz mi przeszlo to klucie. Chyba moje ksiezniczki sobie miejsce robily:-)
Wlasnie przed chwila przeczytalam na necie ze w 29tyg dno macicy znajduje się 7,5-10,5 cm powyżej pępka. Wysoko!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny sory za głupie pytanie,ale czy Was też bolą sutki jak zmarzniecie? :eek:
Ja w ogóle nie marznę, nadal uczucie jakie przeważa to za gorąco! :szok:
anulka, dobrze, że przeszło - panny ewidentnie coś przycisnęły, brzuszki mamy wysoko - fakt ;-)
Ide spać, popijam maślankę i mi się kończy a boje się, że skończę maślankę i ze zgagą nie zasnę.
Dobrej nocki!;-)
 
paula3,mnie bolą...zresztą bolą mnie też przy dotyku...takie te nasze cycunie zrobiły się wrażliwe...a szczególnie sutki.Dobrze jest hartować sutki przy każdej kąpieli,czyli myć je ostrą stroną gąbki,nie będzie wtedy problemów przy karmieniu.

ivi,mnie mała kopie w mostek i pod żebra...już wyżej się chyba nie da :)

kubiaczka,ja gumy żuję prawie cały dzień...wypróbowałam już chyba wszystkie,jakie są dostępne...niedługo będę ekspertem :) a o kasie wydanej już nawet nie myślę :)
 
hej Dziewczyny !!!

ja wróciłam własnie z wizyty w szpitalu z KTG i rewelacyjne wieści bo nie mam żadnych skurczy - to fałszywy alarm !
Ciesze sie przeokropnie bo nie będe musiała brac tego paskudnego Fenoterolu i leżeć w łózku uuuuuuuufffff :-):-):-)

Szyjkę mam skróconą o połowę ale leków nie musze brać, poprostu mam się oszczedzac i więcej leżeć niż chodzić - chyba wykonalne :tak:;-):-D
 
hej Kobietki :-)
troszku mnie nie bylo i duzo trzeba nadrobic
no ale moj luby wrocil;-);-)
ostatnio juz rady nie daje wczoraj o polnocy wracalam do
dziadkow zaplakana od tesciow...
poszlam z moim tam na noc no ale nie moglam wytrzymam na
wersalce z nim bo mnie strasznie plecy ostatnio bola jak sie klade
wieczorkiem i na dodatek miejsca sobie znalesc nie moge :-:)-:)-(
malenstwo nie ma litosci ehhh....
niewiem jak tak dlugo wtrztmam jeszcze az sie plakac chce :-:)-:)sad:
 
Jeszcze na chwilkę zaglądam, podczytać zaległości z całego dzionka.

kazimiera1987 pisze:
jak u Was dziewczyny jest wykonywane usg? chodzi mi o to ze lekarz co miesiac robi mi te badanie, czy to normalne?

Mój gin mi robi na każdej wizycie takie króciutkie USG, by zobaczyć serducho jak bije i jak się mała rusza. A dwa razy miałam takie dokładniejsze, właśnie 12 tydzień i chyba 24 jeśli dobrze pamiętam, i jeszcze jedno ma być.


paula3 pisze:
dziewczyny sory za głupie pytanie,ale czy Was też bolą sutki jak zmarzniecie?
Oj, jak diabli! Wystarczy, że odrobinkę zmarzną i normalnie nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Przed ciążą zdarzało mi się to bardzo rzadko, musiałam naprawdę mocno zmarznąć, ale teraz są o wiele wiele wrażliwsze.

sandrq może niech mąż Ci pomasuje plecy trochę jak Cię bolą? I spróbuj może coś podłożyć sobie, dziewczyny tutaj mówiły, że koc zwinięty sobie kładą albo coś. Są też te fajne poduchy rogale (KojeC czy jakoś tak się nazywa), sama zamierzam sobie kupić chyba, co prawda nie bolą mnie za bardzo plecy jeszcze, ale jeszcze brzusio urośnie, to może się przydać.

Dobra, zmykam spać na dzisiaj. Dobrej nocki wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobietki, przywitam się tylko i uciekam. Młody tak mi dał dzisiaj popalić, że nie mam na nic siły, zresztą dopiero teraz zasnął ten mój ancymon :cool2:
 
Dzień dobry!
Ja dziś obudzona przez męża o 5 rano nie mogę zasnąć, więc buszuję po BB. Wogóle to pierwszy raz w życiu mi się zdarzyło robić budyń o 5:15.. ale taka naszła mnie ochota, że nie mogłam się powstrzymać. Notabene nigdy nie jadam przed 9, a dziś mnie pogrzało i opędzlowałam dwie miseczki budyniu, jak dla mnie to w środku nocy!:szok::-D:szok: Chyba idę dalej spać;-)
Miłego dnia!
 
reklama
ja wróciłam własnie z wizyty w szpitalu z KTG i rewelacyjne wieści bo nie mam żadnych skurczy - to fałszywy alarm !
Ciesze sie przeokropnie bo nie będe musiała brac tego paskudnego Fenoterolu i leżeć w łózku uuuuuuuufffff :-):-):-)

Szyjkę mam skróconą o połowę ale leków nie musze brać, poprostu mam się oszczedzac i więcej leżeć niż chodzić - chyba wykonalne :tak:;-):-D
SUPER wieści!! :-):-):-)

dzięki za informacje o wysokości brzuszkow:tak:wydawało mi sie po prostu niemożliwe że już tak wysoko czuję piętki i kopniaczki mojego synka:szok::-Dale widzę że nie jestem sama:-)

miłęgo dnia dziewuszki!
 
Do góry